Satanistyczne zdjęcia i grafiki na profilu Facebooka u Joanny Senyszyn!

0
0
0
/

Na dwóch profilach na Facebooku europosłanki SLD zamieszczono odwrócone krzyże. Jeden na zdjęciu Benedykta XVI, drugi na słowie „Vatican”.

Facebook staje się coraz bardziej popularnym serwisem społecznościowym, na którym osoby prywatne zamieszczają informacje o osobie, firmy informują swoich klientów o nowych produktach, a organizacje i osoby publiczne o swoich działaniach.

Rolę Facebooka i jego rosnącą rolę w komunikacji międzyludzkiej docenił również ostatnio Watykan umieszczając na nim oficjalną stronę poświęconą beatyfikacji Jana Pawła II.

Jednak Facebook jako portal otwarty służy również wrogom Kościoła i wierze katolickiej do organizowania ataków medialnych na chrześcijan. Istnieje wiele różnych antykościelnych i antychrześcijańskich stron i profili osób prywatnych, za pomocą których często w postaci różnych pomówień, przeinaczania faktów czy plotek walczy się z Kościołem katolickim.

Do takich zapewne należą profile Joanny Senyszyn, na których prezentuje się oficjalnie jako europosłanka. Oprócz tzw. tablicy, na której użytkownik wpisuje, to czym chciałby się podzielić ze swoimi znajomymi, istnieje jeszcze zakładka zdjęcia.

Na dwóch profilach Joanny Senyszyn można znaleźć zdjęcia papieża Benedykta XVI i słowo„Vatican” z wpisanymi na nich odwróconymi krzyżami – symbolem satanizmu. Należy zaznaczyć, że zdjęć nie dodała sama Joanna Senyszyn, tylko jej znajomi, gdyż Facebook daje taką możliwość.


Spytaliśmy więc czy Pani poseł nie uważa za stosowne wykasowanie tych zdjęć nawiązujących jawnie do satanizmu? Joanna Senyszyn dla Prawy.pl odpowiedziała: - Nie widzę powodu, dla którego mam cenzurować wpisy i zdjęcia zamieszczane na moich profilach.

Znana z kontrowersyjnych wypowiedzi na temat Kościoła w Polsce posłanka ich obecność wyjaśniła w charakterystyczny dla siebie sposób: - Na moich profilach goszczę przyjaciół, znajomych oraz fanów, z którymi dzielimy się poglądami, wydarzeniami, sukcesami oraz problemami dnia codziennego.

Mimo, że Joanna Senyszyn należy do ugrupowania, które ograniczenie praw Kościoła ma wpisane w program polityczny, to z przykrością należy odnotować fakt, że to właśnie na profilu europosła, który jest bez względu na barwy reprezentantem Polski w Europie możemy znaleźć takie skandaliczne zdjęcia.

Takie zachowanie dziwi szczególnie w przeddzień beatyfikacji Jana Pawła II, papieża-Polaka, który wielokrotnie podkreślał i dawał świadectwo, że katolicyzm jest wpisany w polskość.

Co możemy zrobić by takie zdarzenia nie miały miejsca? Oczywiście pomodlimy się za nią, a reszta należy już do Was Drodzy Internauci.

Oprac. if na podstawie profili Joanny Senyszyn na Facebooku

http://www.facebook.com/profile.php?id=100001124031659#!/profile.php?id=100001124031659
http://www.facebook.com/profile.php?id=100000650349178

Źródło: prawy.pl

Sonda

Wczytywanie sondy...

Polecane

Wczytywanie komentarzy...
Przejdź na stronę główną