Last minute – jak wybrać najlepsze wycieczki na lato 2019?

0
0
0
/

Lato w pełni, zbliża się Twój urlop, a wycieczka wciąż niezarezerwowana? Może to przypadek, może niezdecydowanie, a może celowy zabieg. Nieważne. Na wyjazd last minute zawsze jest czas. Co uda Ci się znaleźć w szczycie sezonu – last minute Dominikanę, last minute Portugalię, a może popularną Turcję? Gdzie na last minute w sierpniu? Które kierunki można upolować taniej w lipcu? Podpowiadamy, jak znaleźć najlepsze wycieczki last minute 2019!

Czy last minute się opłaca? Zalety rozwiązania

Czy last minute jest tańszeniż podstawowa oferta biur podróży? Jak najbardziej, a przede wszystkim wycieczki wyprzedawane dwa dni lub dzień przed ich startem. Wówczas obniżki są największe, bo organizatorowi zależy, by pokryć wszystkie zarezerwowane w samolocie i hotelu miejsca. Dotyczy to w równej mierze zwykłych wyjazdów, jak ilast minute all inclusive. To pełnowartościowe wycieczki – mimo niższych cen, jakość pobytu zostaje ta sama. Nie skupiaj się na jednym miejscu, bo w wybranym terminie możesz nie natrafić na zniżkę cen. Jeśli chcesz skorzystać z last minute, wybierz kilka interesujących Cię kierunków. Zaopatrz się z wyprzedzeniem w najważniejsze rzeczy na podróż. Kiedy trafisz na ekstra okazję, spakowanie bagażu zajmie Ci parę chwil. Będziesz gotowy, by na wakacje jechać nawet nazajutrz!

Jakie są ceny last minute w lipcu i sierpniu?

Ile tak naprawdę zapłacę za last minute w lipcu? I ile kosztuje last minute w sierpniu? Te pytania zadaje sobie właściwie każdy, kto planuje urlop na ostatnią chwilę. Z last minute można bowiem korzystać w sposób zaplanowany, ale można też – jak sama nazwa wskazuje – robić to spontanicznie, z dnia na dzień. Czy w szczycie sezonu masz więc szansę na prawdziwe obniżki? W rzeczywistości trudno jest określić, jakie oferty last minute pojawią się kolejnego dnia, czasem trudno też przewidzieć ich ceny. Wystarczy jednak spojrzeć na konkretne oferty, by zrozumieć pewien trend. Jedna z wycieczek last minute Grecja kosztuje 1276 zł, a wylot następuje już kolejnego dnia. Ta sama wycieczka z terminem późniejszym o dwa tygodnie kosztować będzie już niemal dwa razy tyle.

Last minute – oferty wycieczek na sezon 2019

Na stronach biur podróży znajdziemy sporo ofert last minute Cypr, Maltaczy Maroko. Nieco trudniej będzie trafić na znaczną obniżkę w przypadku last minute Teneryfa, last minute Majorkaczy last minute Włochy. To kierunki, które oblegane są co roku – bez względu na aktualną modę.

Przykładowa wycieczka – last minute Hiszpania– kosztuje 1759 zł z terminem wylotu za cztery dni. Warto jednak rzucić okiem na nieco odleglejsze terminy. Okazuje się, że te same wczasy, które rozpoczynają się za dziewięć dni, kosztują 160 zł mniej. A last minute Bułgaria? Jeśli pasuje Ci lot za trzy dni, masz szansę na cenę 212 zł za cztery noclegi. Do tego last minute Bułgaria pokój z widokiem na Morze Czarne w miejscowości Sveti Vlas. Z kolei na objazdową wycieczkę last minute Egiptmożesz wybrać się za niecałe 2400 zł za osiem dni. Wylot pojutrze!

Last minute Chorwacja

Chcesz spędzić pięć dni w Dalmacji Północnej jeszcze w lipcu? Najkorzystniejsza cena to 1639 zł od osoby. Do tego masz aż sześć dni na spakowanie walizek. Wakacje last minute bez pośpiechu!

Last minute Turcja

Prawdziwa cenowa perełka! Jeśli na Rivierę Turecką zdecydowałbyś się polecieć na drugi dzień, możesz zapłacić… 282 zł od osoby za trzy noce! Hotel znajduje się w miejscowości Side, która reprezentuje spokojniejsze oblicze Turcji.

Last  minute Albania

Chcesz spędzić za granicą trochę więcej czasu? Jesteś nastawiony na zwiedzanie? Proponujemy zatem jechać na last minute do Albanii. Za 2367 zł spędzisz osiem dni na zwiedzaniu zachodniej i południowej części kraju oraz wybrzeży Adriatyku i Morza Jońskiego. Wylot ostatniego dnia lipca.

Oferty last minute pojawiają się przez cały czas. Możesz dziś znaleźć tanią wycieczkę (nawet last minute do 1000 zł), która rozpoczyna się już jutro, ale możesz też znaleźć tańszą, na którą polecisz dopiero za tydzień. Pakuj bagaże i obserwuj biura podróży. Do końca lata na pewno zdążysz!

Źródło: Redakcja

Sonda

Wczytywanie sondy...
Wczytywanie komentarzy...
Przejdź na stronę główną