4499,00 zł za „Złote żniwa” Grossa- księgarnia zniechęca do kupna książki

0
0
0
/

Nietypowy wpis znalazł się przy książce Jana Grossa „Złote żniwa” w internetowej księgarni selkar.pl. Okazuje się, że bojkot książki podjęty przez środowiska patriotyczne jest skuteczny. Sprzedawcy chcą się jej dyplomatycznie pozbyć.

"Ponieważ nie możemy wycofać książki z naszej oferty, a nie chcemy żeby nasi klienci odnieśli wrażenie, iż poglądy i wnioski Pana Grossa są naszymi poglądami postanowiliśmy podwyższyć nieco cenę książki. Życzymy miłych zakupów" - czytamy adnotację przy ofercie.

W tej, jak i poprzednich swoich książkach, autor przedstawia Polaków w jak najgorszym świetle. Dotyczą one okresu II wojny światowej i roli Polaków w zagładzie Żydów. Historycy (Gross jest socjologiem) bez problemu wyliczają kłamstwa jakie publikuje.

I tak zostały już wydane, bądź są w przygotowaniu, książki odpowiadające na oszczerstwa Grossa („Nowe kłamstwa Grossa”- J.R. Nowak, „Złote serca, czy złote żniwa?”- M.J. Chodakowski).

Księgarnia selkar.pl - Centrum Taniej Książki - przy „Złotych żniwach” proponuje klientom cenę 4499,00 zł. Książkę wydało wydawnictwo „Znak”.

Agata Bruchwald

 

 

Źródło: prawy.pl

Sonda

Wczytywanie sondy...

Polecane

Wczytywanie komentarzy...
Przejdź na stronę główną