Prawica wzywa do głosowania na Andrzeja Dudę!

0
0
0
/ Andrzej Duda

Prawica Rzeczypospolitej opublikowała oświadczenie w którym wezwała do głosowania na Andrzeja Dudę. Oświadczenie podpisał prezes tego ugrupowania - Bogusław Kiernicki, oraz wiceprezes Lech Łuczyński.

"Jesteśmy w stanie wojny cywilizacyjnej. Zarówno w Polsce, jak i w wielu krajach Zachodu coraz mocniej niszczony jest dorobek cywilizacji łacińskiej powstałej we wspólnej chrześcijańskiej Europie. Systematycznie dąży się do marginalizacji norm moralnych, na których oparte jest prawo
i wielowiekowe zasady współżycia społecznego. Atak wymierzony jest szczególnie w rodzinę powołaną do wiernej miłości, do przekazywania życia i troski o nie, do więzi pokoleniowej. Dziś głównym frontem o jej przyszłość jest rodzina i prawa wychowawcze rodziny." - czytamy w oświadczeniu.

Autorzy oświadczenia wskazują na problem rewolucji obyczajowej przetaczającej się przez Zachód, przedstawicielem tej rewolucji jest Rafał Trzaskowski: "Nieposzanowanie życia dzieci nienarodzonych , działalność lobby homoseksualnego czy  rewolucja genderowa atakują same podstawy istnienia i funkcjonowania rodziny. Także Polska stała się atakiem tej rewolucji nihilistycznej i dyktatury moralnego relatywizmu. Nihilizm także deprecjonuje patriotyzm i poświęcenie, tradycję narodową i sens bytu narodu, osłabia zainteresowanie troską o dobro wspólne oraz wyłanianiem najlepszych odpowiedzialnych przedstawicieli narodu w wyborach demokratycznych. Heroldem tej rewolucji jest kandydat na prezydenta Rafał Trzaskowski. Jego ewentualne zwycięstwo znacznie wzmocniłoby możliwości destrukcyjne tej rewolucji."

"Dlatego obowiązkiem narodowym i cywilizacyjnym jest dziś zdecydowane przeciwstawienie się tej rewolucji. W tej sytuacji, należy poprzeć w wyborach kandydaturę dotychczasowego prezydenta Andrzeja Dudy, który w swej działalności wielokrotnie dał dowód wsparcia, zwłaszcza materialnych praw rodziny." - dodaje Prawica RP.

Czy poparcie Prawicy RP pomoże Andrzejowi Dudzie? Z pewnością każdy głos będzie się liczył 12 lipca. II tura rozstrzygnie kto będzie prezydentem Polski przez najbliższe 5 lat.

Źródło: Prawica RP

Sonda

Wczytywanie sondy...

Polecane

Wczytywanie komentarzy...
Przejdź na stronę główną