Pokój dziecięcy i łóżko piętrowe w roli głównej

0
0
0
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjne /

Łóżko piętrowe – marzenie każdego dziecka. Któż z nas będąc w wieku szkolnym, nie marzył o spędzeniu na nim nocy, szczególnie na górnym łóżku? No właśnie. Łóżko piętrowe niesie ze sobą mnóstwo wspomnień, a także wiele praktycznych rozwiązań, które doskonale sprawdzą się w małych pomieszczeniach.

Głównym bodźcem do zakupu łóżka piętrowego jest deficyt wolnej przestrzeni. Modele te sprawdzają się nie tylko w przypadku rodzeństwa ulokowanego w jednym pokoju, ale także w wielofunkcyjnych wnętrzach, w których każdy centymetr jest na wagę złota.
Łóżka piętrowe zapewniają wygodną przestrzeń do spania, nie zajmując przy tym zbyt wiele nadprogramowej powierzchni, co jest ich największym atutem.

Dziś skupimy się na meblach, które najczęściej wybieramy do pokoi dziecięcych, tworząc wygodne miejsce do wypoczynku dla rodzeństwa.

Zastanówmy się, jaki model łóżka piętrowego wybrać, by było ono najlepsze dla dzieci?

Najczęściej wybieranym modelem łóżek piętrowych są te, których konstrukcja wykonana jest z drewnianych elementów, zapewniając bezpieczeństwo oraz wysoką jakość. Drewniane łóżka piętrowe gwarantują także ciepło i przytulność, która jest tak istotna w pokojach dziecięcych.
Alternatywą dla drewnianych łóżek piętrowych są modele wykonane z płyt meblowych, tzw. wiórowych bądź laminowanych, które wyróżniają się bogatą formą, różnorodnością barw, a także innymi cennymi zastosowaniami.

W co powinno być wyposażone łóżko piętrowe dla dzieci?

Pojemne schowki i bardzo funkcjonalne podejście do przestrzeni znajdującej się wokół, czynią łóżka piętrowe najbardziej praktycznym meblem w pokoju dziecięcym! Mogą być one wyposażone w szereg funkcjonalnych zastosowań: szafę na ubrania dziecka, biurko czy też szuflady na pościel. Takie wykonanie umożliwia przechowywanie rzeczy nawet w bardzo małym pomieszczeniu.
Możemy także zdecydować się na klasyczne rozwiązania, z dwoma lub trzema wygodnymi miejscami do spania, bez dodatkowych funkcji.

Łóżko piętrowe Rimini, czyli spełnienie marzeń Twoich dzieci

Szukasz mebla, który oprócz wygodnego wypoczynku, umożliwi swobodne przechowywanie rzeczy Twoich pociech? Potrzeba matką wynalazków!
Łóżko piętrowe Rimini sprawdzi się w każdych okolicznościach. Wyposażone jest w schowki skrzętnie ukryte w schodkach prowadzących na górne łóżko, szufladę na pościel znajdującą się tuż pod dolnym łóżkiem, a także mnóstwo półek. Model ten posiada dwie szerokości łóżek – górną 90 × 200 cm oraz dolną 120 × 200.

Łóżko piętrowe dla trzech osób

Szukasz łóżka, które umożliwi wypoczynek co najmniej trzem osobom? Zwróć uwagę na model Tomson 2. Jego cechą, która znacząco wyróżnia go na tle innych łóżek piętrowych, jest zwiększona liczba miejsc do spania. Oprócz standardowego materaca w górnej i dolnej części posiada on dodatkową powierzchnię spania dyskretnie ukrytą w wysuwanej szufladzie. Świetne rozwiązanie, prawda? Ponadto model ten wzbogacony został o pojemną szafę, umożliwiającą przechowywanie odzieży Twoich pociech.

 

 

Wielofunkcyjne łóżko

Do zadań specjalnych zostało stworzone łóżko Pen 14, które jest dedykowane dla niewielkich pokoi dziecięcych, użytkowanych przez jedną osobę.
Wyposażone zostało w szereg praktycznych funkcji, pełniąc rolę łóżka, miejsca do przechowywania oraz przestrzeni do nauki i zabawy. Posiada mnóstwo szafek, schowków i półek, a także biurko idealnie wkomponowane w całość.
Model ten dostępny jest w kilku wersjach kolorystycznych, pozwalając dopasować się do aranżacji pokoju chłopca bądź dziewczynki.
Łóżko piętrowe Pen 14 ma na celu zapewnienie dziecku bezpieczeństwa, spokojnego snu, a także umożliwienie zachowania porządku we wnętrzu.

W sklepie internetowym MIRJAN24 znajdziemy bardzo wiele rozwiązań i modeli łóżek piętrowych, spełniających wszystkie oczekiwania. Łóżka piętrowe drewniane, jedno-, dwu- lub trzyosobowe. Z półkami, szafkami czy też z biurkiem. Nie możesz przejść obok nich obojętnie.

Źródło: Redakcja

Sonda

Wczytywanie sondy...
Wczytywanie komentarzy...
Przejdź na stronę główną