Jak znaleźć dobry kredyt gotówkowy?

0
0
0
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjne /

Dzięki ogromnym możliwościom, jakie daje nam internet, wiele spraw możemy załatwić w sposób całkowicie zdalny, bez wychodzenia z domu. Od wielu lat sporą popularnością cieszą się kredyty gotówkowe online. W sieci funkcjonują specjalne porównywarki, dzięki którym w kilka sekund można porównać ze sobą dziesiątki różnych ofert kredytów. W poniższym artykule doradzamy, jak znaleźć dobry kredyt gotówkowy. Zapraszamy do lektury.

Kredyt gotówkowy - definicja pojęcia 

Kredyt gotówkowy to popularny produkt finansowy bardzo chętnie wybierany przez polskich konsumentów. Jest on oferowany przez szereg instytucji bankowych. Warto wiedzieć, że środki uzyskane w ramach kredytu gotówkowego można przeznaczyć na dowolnie wybrany cel, np. wyjazd na wakacje, organizację ślubu i wesela, remont mieszkania, zakup samochodu, telefonu czy telewizora. Zdarza się, że banki przed wydaniem decyzji kredytowej pytają potencjalnych kredytobiorców, na co chcą przeznaczyć uzyskaną sumę. 

Ogromnym atutem kredytów gotówkowych jest fakt, iż ten rodzaj finansowania można obecnie uzyskać bez zbędnych formalności nawet w 15 minut. Wszystko to oczywiście dzięki ogromnym możliwościom, jakie daje nam internet. Wnioskując o kredyt gotówkowy online pieniądze trafią na nasze konto najpewniej jeszcze tego samego dnia. Nie ma się zatem co dziwić, że omawiany rodzaj produktów finansowych jest tak chętnie wybierany przez Polaków. 

Gdzie wnioskować o kredyt? Oto jest pytanie! 

Sporo osób decyduje się na wnioskowanie o kredyt gotówkowy tylko w tym banku, w którym posiada rachunek bankowy. Są przekonane, że z racji bycia stałym klientem danej instytucji będą mogły liczyć na atrakcyjniejsze warunki finansowania. Okazuje się jednak, że stali klienci nie zawsze otrzymują kredyty na preferencyjnych warunkach. Wiele instytucji bankowych prowadzi politykę polegającą na premiowaniu tych wnioskodawców, którzy jeszcze nigdy wcześniej nie korzystali z ich usług. 

Porównywanie ofert niesie zatem za sobą wiele korzyści. Niektórzy są jednak sceptyczni wobec tego, ponieważ są przekonani, że jest to niezwykle czasochłonne. Nic bardziej mylnego. Wystarczy odwiedzić jedną z istniejących w internecie porównywarek finansowych.

Są to specjalne portale, które zajmują się prezentowaniem informacji na temat różnego rodzaju ofert, w tym kredytów gotówkowych. Po kilku kliknięciach możemy od razu dowiedzieć się, który bank jest w stanie zaproponować nam najlepszy kredyt gotówkowy pod względem RRSO, całkowitego kosztu do spłaty, odsetek, liczby rat id. Zachęcamy, aby przed podjęciem ostatecznej decyzji sprawdzić aktualny ranking najlepszych kredytów na rynku, ponieważ dzięki temu można oszczędzić mnóstwo czasu i pieniędzy. 

Bankier Smart - najlepsza porównywarka finansowa na rynku 

Jedną z najbardziej cenionych porównywarek finansowych w Polsce jest porównywarka Bankier SMART. Za jej pośrednictwem bez trudu można znaleźć atrakcyjną ofertę kredytu gotówkowego w pełni dopasowaną do naszych indywidualnych potrzeb i oczekiwań. 

Omawiany portal oferuje m.in. specjalną funkcję, która od razu informuje, jaka będzie łączna kwota do spłaty, ile wyniosą miesięczne raty czy Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO). Prezentowane w Bankier Smart rankingi kredytów gotówkowych są codziennie aktualizowane przez wykwalifikowanych ekspertów, którzy doskonale orientują się w meandrach bankowych ofert.

Źródło: Redakcja

Sonda

Wczytywanie sondy...

Polecane

Wczytywanie komentarzy...
Przejdź na stronę główną