Mroczna wizja Krzysztofa Jackowskiego. To stanie się jesienią i zimą

0
0
0
/

Krzysztof Jackowski podzielił się kolejną wizją. Tym razem ujawnił, czego się spodziewać jesienią i zimą. Niestety nie ma dla nas dobrych wieści.

Krzysztof Jackowski jest jednym z najbardziej znanych jasnowidzów w Polsce. Popularność zdobył, gdy kilka lat temu pomagał służbom z rozwiązywaniu tajemniczych spraw. Teraz prowadzi swój kanał w serwisie YouTube, gdzie dzieli się z internautami przepowiedniami.

Ostatnio człuchowski jasnowidz miał kolejną wizję. Tym razem ujawnił, co na nas czeka jesienią i zimą. Mówił o wielkim chaosie i kolejkach.

Ta jesień i zima kojarzy mi się z kompletnym chaosem i to, co mogliśmy obserwować w ostatnich dwóch latach, nijak się ma do tego, co czeka nas tej jesieni i zimy. […] pierwsze co, to właśnie to wrażenie poczucia chaosu. Chaosu, który chwilami będzie dotykał dezorientacji naszej społecznej, bo będzie się działo kilka rzeczy naraz i nie będziemy mogli się skupić na jednym problemie, bo ich będzie kilka. - powiedział.

Zdaniem Jackowskiego będą jakieś nagłe decyzje rządu, które mogą nawet ograniczyć prawa Polaków.

Nagła decyzja rządu. Będzie tak, jak jest, czyli mamy różne problemy, niedostatki, wysokie ceny, inflację. Raptem rząd zacznie, będzie chciał coś wprowadzić, coś, co będzie dotyczyło całego narodu, to będą decyzje nadrzędne związane z jakąś nagłą sytuacją, będzie mowa o naszym bezpieczeństwie lub bezpieczeństwie kraju i rząd będzie chciał w trybie pilnym wprowadzić jakieś zarządzenia, które mogą np. opozycja, niektórzy ludzie będą uważali, że to mocno ogranicza nasze prawa lub dotyka ograniczeń naszych praw. Będzie się tłumaczyło politycznie, że to są rzeczy nadrzędne, które w tym momencie są konieczne. To będzie nagła decyzja rządu w wyniku jakichś zdarzeń, które będą się działy, być może nawet poza Polską. - ostrzegał jasnowidz.

Źródło: YT/Jackowski

Sonda

Wczytywanie sondy...
Wczytywanie komentarzy...
Przejdź na stronę główną