Jarosław Kaczyński jest poważnie chory? Rodzina ujawnia informacje o stanie zdrowia

0
0
0
/

Co się dzieje z Jarosławem Kaczyńskim? Czy prezes Prawa i Sprawiedliwości jest poważnie chory? - to pytania, które coraz częściej zadają sobie komentatorzy sceny politycznej w Polsce. Jeden z przedstawicieli rodziny postanowił podzielić się ważnymi informacjami.

Przypomnijmy, w ostatnim czasie kilkukrotnie zdarzało się, że prezes Jarosław Kaczyński nie wyglądał najlepiej na konferencjach czy spotkaniach z wyborcami. Część ekspertów wskazywała, że mogą to być objawy poważnej choroby. Głos w sprawie postanowił zabrać kuzyn polityka Jan Maria Tomaszewski.

Podczas rozmowy z “Super Expressem” Tomaszewski zapewniał, że Kaczyńskiemu nic nie dolega. Jego zdaniem to “opozycja jest chora i przegina”.

Jarek jest całkowicie zdrowy, to opozycja totalna jest chora i przegina. Jarek Kaczyński nie jest chory, jest bardzo zdrowy – powiedział.

Zdaniem prof. Antoniego Dudka prezes PIS “nie ma już tyle siły, ile miał sześć lat temu, gdy przejmował władzę”.

Stan zdrowia prezesa PiS będzie coraz większym przedmiotem zainteresowania. Jest oczywiste, że Kaczyński nie ma już tyle siły, ile miał jeszcze sześć lat temu, kiedy przejął władzę w Polsce. Opozycja domaga się informacji o stanie zdrowia Kaczyńskiego, ale przepisy tego nie nakazują. I to się raczej nie zmieni - powiedział w rozmowie z “Super Expressem”.

Źródło: Super Express

Sonda
Wczytywanie sondy...
Polecane
Wczytywanie komentarzy...
Przejdź na stronę główną