Świerzyński ujawnia zarobki gwiazd! "Biorą od TVP minimum 150 tys. zł za koncert"

0
0
0
/ screen Polsat News

Kpina. Jak już, to niech sprawdzą wszystkich wykonawców, nie tylko disco polo, ile zarobili w ostatnim czasie w TVP, a nie nas się czepiają - mówił Sławomir Świerzyński, lider zespołu Bayer Full.

Przypomnijmy, od czasu zmiany prezesa telewizji publicznej, trwa otwarty konflikt między gwiazdą disco polo, a dyrekcją stacji. Świerzyński twierdzi, że TVP z premedytacją wykorzystywała muzykę popularną i jej gwiazdy do przyciągania określonego elektoratu przed ekrany telewizorów.

Teraz jednak, jak twierdzi Sławomir Świerzyński, buduje się narrację w której artyści disco polo otrzymywali ogromne pieniądze za koncerty organizowane przez telewizję publiczną, co znacząco uderza w ich wizerunek.

Lider zespołu Bayer Full zapytany został, ile zarobił na wspomnianej współpracy.

Na koncertach? Może 80 tys. zł. Ale przez całe te lata, kiedy rządzi PiS. Nie chcę wymieniać artystów z tzw. wysokiej półki, którzy biorą od TVP minimum 150 tys. zł za koncert - mówił na łamach Onetu.

Dziennikarka starała się dopytać o kogo dokładnie chodzi i czy mowa jest m.in. o Maryli Rodowicz czy Edycie Górniak.

Nie wiem, nie znam się, zarobiony jestem. To, co ja zarabiałem w TVP, to nie są jakieś wielkie pieniądze, a audyty robią takie, jakby to były miliony i to gdzieś nielegalnie, pod stołem przekazywane. Kpina. Jak już, to niech sprawdzą wszystkich wykonawców, nie tylko disco polo, ile zarobili w ostatnim czasie w TVP, a nie nas się czepiają. Od 1990 r. mamy cały czas pod górkę, to nasze disco polo ma pod górkę - podkreślił.

Źródło: Onet.pl

Sonda

Wczytywanie sondy...
Wczytywanie komentarzy...
Przejdź na stronę główną