Ostro na linii Ziobro - Morawiecki! "To nie była dżentelmeńska decyzja"

0
0
0
/ screen youtube.com / Polsat News

Będziemy domagali się przywrócenia wiceministrowi Jackowi Ozdobie wszystkich kompetencji i obowiązków w resorcie klimatu - zadeklarował Zbigniew Ziobro komentując sprawę swojego bliskiego współpracownika, który praktycznie stracił stanowisko w Ministerstwie Klimatu i Środowiska.

Przypomnijmy, Jacek Ozdoba jest jedną z najbardziej zaufanych osób, blisko współpracujących ze Zbigniewem Ziobro. Niedawno, poseł zdecydował się na ostrą krytykę Mateusza Morawieckiego i prawdopodobnie właśnie z tego powodu stracił swoje kompetencje i obowiązki w resorcie.

To nie była dżentelmeńska decyzja - stwierdził szef Solidarnej Polski w trakcie konferencji prasowej, czym dolał oliwy do ognia.

Warto podkreślić, że konflikt na linii Ziobro - Morawiecki nie jest niczym nowym. Powszechnie wiadomo, że obydwaj politycy nie darzą się sympatią i wielokrotnie spierali się w wielu sprawach.

Główną kością niezgody ma być, zdaniem szefa Solidarnej Polski, bardzo uległa postawa wobec Brukseli i częściowe zrzekanie się suwerenności kraju w zamian za unijne dotacje.

Źródło: DoRzeczy.pl

Sonda

Wczytywanie sondy...
Wczytywanie komentarzy...
Przejdź na stronę główną