Nie żyje polski dziennikarz. Zmarł nagle

0
1
6
Adam Jóźwiak
Adam Jóźwiak / fot. Facebook

Media poinformowały właśnie o śmierci znanego, polskiego dziennikarza. Oto o kim mowa.

Dzisiaj wszystkie media poinformowały, że zmarł dziennikarz portalu kujawy-pomorze.info - Adam Jóźwiak. Mężczyzna zmarł nagle w wieku 32 lat. 

"Adama poznaliśmy raptem kilka miesięcy temu. Wystarczyło jedno, krótkie spotkanie - my wiedzieliśmy, że chcemy razem z nim pracować, a on, że chce pracować z nami"

-czytamy we wspomnieniach redakcji. 

""Jeszcze dwa tygodnie temu świętowaliśmy start naszego portalu. Jeszcze w ostatni czwartek Adam pisał: 'oby najbliższe dni były jeszcze lepsze. Niedługo wrócę do Was z nowymi siłami, zdrowy i działamy'. I dodawał trzy uśmiechnięte buźki oraz pozdrowienia dla wszystkich, bo Adam był pogodnym człowiekiem. Byliśmy pewni, że już za parę dni jak zawsze usiądzie po turecku na kolegium, uśmiechnięty i z pomysłami, które nam nie przyszłyby do głowy" 

-dodano. 

Na początku swojej pracy dziennikarza pracował w Radiu Zet Gold, a następnie w Meloradiu oraz Dzień Dobry Toruń. 

""Na jego biurku został dziennikarski notes, długopisy, zdjęcie ulubionego psa i jeszcze jedna osobista pamiątka - pluszak, który - jak mówił - zawsze był z nim w kolejnych redakcjach. Wierzyliśmy, że w tej naszej odnajdzie dobre miejsce dla siebie"

-zaznaczono. 

"Z panem Adamem spotykałem się wielokrotnie podczas konferencji prasowych czy sesji Rady Miasta Torunia, był stałym uczestnikiem wydarzeń miejskich. Znaliśmy go jako rzetelnego dziennikarza i dobrego, pogodnego człowieka. Nagłe, niespodziewane odejście tak młodej osoby zawsze jest bardzo trudne do przyjęcia i zrozumienia"

-napisał o nim prezydent Torunia - Michał Zaleski. 

Źródło: Redakcja

Sonda

Wczytywanie sondy...

Polecane

Wczytywanie komentarzy...
Przejdź na stronę główną