Pawłowicz nie gryzie się w język. Tak skomentowała marsz w Warszawie

0
0
4
Pawlowicz
Pawlowicz / Wikimedia Commons

Krystyna Pawłowicz zdecydowała się skomentować marsz zorganizowany przez opozycję w Warszawie.

Krystyna Pawłowicz jest jedną z najbardziej znanych polityków w Polsce. Była poseł Prawa i Sprawiedliwości słynęła z wielu ostrych wypowiedzi, które publikowała na swoim koncie na Twitterze. Wypowiadała się zarówno na tematy polityczne jak i społeczne. Często też odpowiadała innym użytkownikom. Od kiedy jednak została sędzią Trybunału Konstytucyjnego coraz rzadziej przeczytać można było różnego rodzaju ostre wpisy. Tym razem jednak zdecydowała się skomentować najnowsze wydarzenie jakim był Marsz Miliona Serc. 

Marsz ten zorganizowany został przez opozycję. Został on surowo potraktowany przez telewizję publiczną. Zakwestionowano także liczbę osób, która brała udział w wydarzeniu. Marsz nie spodobał się wielu politykom, w tym właśnie Krystynie Pawłowicz. 

Była poseł PiS ostro wypowiedziała się zarówno na temat organizatorów marszu, ale także na temat Donalda Tuska. 

" I znalazła idealne jej zdaniem odniesienie w historii, bo 1 października 1939 roku do zrujnowanej stolicy wkroczyły triumfalnie oddziały Wehrmachtu"

-czytamy na portalu o2.pl.

"Dziś 1 X - kolejna TRAGICZNA dla Polski i WARSZAWY rocznica. Wojska niemieckiego WEHRMACHTU 84 lata temu WKROCZYŁY do Warszawy…Tym marszem UPOKORZONO Polskę,Polaków i naszą stolicę. Niektórzy tę tragiczną dla Polski datę w szczególny sposób dziś honorują… Biada…"

-napisała we wpisie na Twitterze - Krystyna Pawłowicz. 

Oryginalny wpis można przeczytać tutaj:

W niedzielę dodała jeszcze jeden wpis ze zdjęciem. Na zdjęciu zobaczyć możemy fotel, który przypomina tron. Na tronie widać siedzącą kaczkę, a właściwie dwie kaczki. Według większości internautów jest to nawiązanie do Jarosława Kaczyńskiego i jego partii. 

Zdjęcie można obejrzeć tutaj:

Co sądzicie na temat jej wpisów? Zgadzacie się z nią? 

Źródło: Redakcja

Najnowsze

Sonda

Wczytywanie sondy...
Wczytywanie komentarzy...
Przejdź na stronę główną