Polityk KO miał wypadek. Policja bada sprawę

0
0
3
zdjęcie ilustracyjne
zdjęcie ilustracyjne / Internet

Dzisiaj w mediach pojawiła się informacja o wypadku jednego z polityków z ramienia Koalicji Obywatelskiej. Mężczyzna wpadł w poślizg. Sprawa aktualnie badana jest przez policję.

Dziś około godziny 9:18 w Steknicy w powiecie lęborskim (województwo pomorskie) miał miejsce wypadek samochodowy z udziałem senatora Koalicji Obywatelskiej - Kazimierza Kleina. O tej porze też odpowiednie służby otrzymały informację o tym zdarzeniu. Jak się okazuje mężczyzna podczas jazdy samochodem wpadł w poślizg. Sprawę skomentował już  st. kpt. Marcin Elwart z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Lęborku.

"Po dojeździe pierwszych zastępów stwierdzono, że wypadkowi uległ samochód osobowy marki Toyota Auris, którym podróżowały trzy osoby. Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz wykonania za pomocą narzędzi hydraulicznych dostępu do osób poszkodowanych, uwięzionych w pojeździe"

-powiedział Elwart. 

Jak dodano w "Dzienniku Bałtyckim" w samochodzie znajdowały się: 62-latka oraz 64-latka. Wszyscy od razu zostali przewiezieni do szpitala. Polityk, który kierował pojazdem jechał po śliskiej nawierzchni, po czym nie mógł zapanować nad pojazdem. Aktualnie sprawa badana jest przez funkcjonariuszy policji, którzy muszą ustalić, czy zdarzenie to będzie zakwalifikowane jako wypadek czy kolizja. 

Lokalne media niemal od razu dotarły do polityka Koalicji Obywatelskiej, który przyznał, że obecnie czuje się dobrze. Asp. Marta Szałkowska, Oficer Prasowy Komendanta KPP w Lęborku zaapelowała do wszystkich kierowców aby zachowali ostrożność. Jak dodała warunki na drogach obecnie nie należą do łatwych. Podkreśliła, że prędkość dopuszczalna nie w każdym przypadku jest prędkością, która jest bezpieczna. 

Przypomnijmy, że Kazimierz Kleina należy do Koalicji Obywatelskiej. Obecnie jest zastępcą przewodniczącego Zarządu Regionu Pomorskiego w tym ugrupowaniu politycznym. Senatorem jest już pięć kadencji. 

Źródło: Redakcja

Sonda

Wczytywanie sondy...

Polecane

Wczytywanie komentarzy...
Przejdź na stronę główną