Premier Izraela: "To koniec, poddajcie się"

0
0
5
zdjęcie ilustracyjne
zdjęcie ilustracyjne / Pixabay

Premier Izraela Benjamin Netanjahu do bojowników Hamasu skierował pewną wypowiedź. "To koniec, poddajcie się" - powiedział.

Od czasu ataku Hamasu na Izrael bardzo głośno jest na temat tego konfliktu. Politycy zarówno w Polsce jak i na całym świecie wypowiadają się odnośnie tego konfliktu. W sieci zobaczyć można także wiele niepokojących informacji, nagrań czy zdjęć na ten temat.

Dziś w mediach na całym świecie pojawiła się wypowiedź premiera Izraela - Benjamina Netanjahu na temat Hamasu. Premier wezwał bojowników do złożenia kapitulacji, gdyż jego zdaniem jest to koniec końca tej organizacji terrorystycznej. 

"W ciągu ostatnich kilku dni dziesiątki terrorystów Hamasu poddało się naszym siłom. Złożyli broń i oddali się w ręce naszych dzielnych bojowników. To zajmie więcej czasu, wojna wciąż trwa w najlepsze, ale to początek końca Hamasu.  Mówię terrorystom z Hamasu: to koniec. Nie umierajcie za (swego przywódcę Jahję) Sinwara. Poddajcie się – teraz!"

-czytamy w The Times Of Israel. 

Przypomnijmy, że 7 października doszło do ataku Hamasu na Izrael. Wtedy też zginęło 1200 osób. Aktualnie trwa odwet wojsk Izraela w Strefie Gazy. 

Jaka jest Wasza opinia na temat słów premiera Izraela - Benjamina Netanjahu?

Źródło: Redakcja

Sonda

Wczytywanie sondy...

Polecane

Wczytywanie komentarzy...
Przejdź na stronę główną