Rodzina królewska. Księżna Kate przerywa milczenie ws. stanu zdrowia

1
0
1
księżna Kate
księżna Kate / https://www.flickr.com/photos/skinnylawyer/7228498388

O rodzinie królewskiej jest teraz bardzo głośno. Wszystko za sprawą stanu zdrowia króla Karola oraz księżnej Kate. Teraz do mediów trafił pierwszy komunikat księżnej Kate po operacji. Oto, co powiedziała.

Kate, brytyjska księżna Walii, w swoim pierwszym publicznym wystąpieniu od czasu operacji brzucha w styczniu podziękowała społeczeństwu za wsparcie, publikując w styczniu zdjęcie z trójką dzieci. Jej oświadczenie jest odpowiedzią na plotki i różnego rodzaju spekulacje oraz teorie spiskowe pojawiające się w mediach społecznościowych na temat stanu jej zdrowia. 

Zdjęcie wykonane przez jej męża, następcę tronu, księcia Williama, przedstawia 42-letnią Kate, uśmiechniętą w otoczeniu książąt. 
„Dziękuję za miłe życzenia i nieustające wsparcie przez ostatnie dwa miesiące”
 
– napisała Kate w wiadomości na portalu X (dawniej twitter). „Życzę wszystkim szczęśliwego Dnia Matki” -dodała.
W Wielkiej Brytanii Dzień Matki obchodzony jest w niedzielę 10 marca. 
 
Przypomnijmy, że w styczniu księżna Kate spędziła dwa tygodnie w szpitalu po operacji. Nie zdradzono jednak jaka to była operacja. Od tego czasu nie widziano jej publicznie, a Pałac Kensington stwierdził, że jest mało prawdopodobne, aby wróciła do oficjalnych obowiązków przed Wielkanocą, która przypada na koniec tego miesiąca.
 
Brytyjska rodzina królewska zwykle nie ujawnia szczegółów chorób, traktując wszelkie kwestie medyczne jako prywatne. Jednak długa nieobecność wywołała liczne spekulacje odnośnie jej stanu. 

Źródło: Redakcja

Sonda
Wczytywanie sondy...
Polecane
Wczytywanie komentarzy...
Przejdź na stronę główną