Książki o samorozwoju dla kobiet – jakie warto przeczytać?

0
0
6
zdjęcie ilustracyjne
zdjęcie ilustracyjne / Internet

Istnieje wiele książek o samorozwoju, przeznaczonych specjalnie dla kobiet i poruszających szeroki zakres tematów, takich jak rozwój osobisty, awans zawodowy, relacje i samopoczucie. Zobacz listę popularnych i cenionych książek o samorozwoju dla kobiet, które warto przeczytać!

„Włącz się do gry. Kobiety, praca i chęć przywództwa” Sheryl Sandberg

W książce „Włącz się do gry. Kobiety, praca i chęć przywództwa” Sheryl Sandberg, dyrektor operacyjna Facebooka, bada wyzwania stojące przed kobietami w miejscu pracy i doradza, jak pokonać przeszkody i osiągnąć sukces zarówno w życiu osobistym, jak i zawodowym.

 

„Wielka magia. Odważ się żyć kreatywnie” Elizabeth Gilbert

Elizabeth Gilbert, autorka książki „Jedz, módl się, kochaj”, bada pojęcie kreatywności i zachęca kobiety do prowadzenia życia napędzanego ciekawością i pasją, wolnego od strachu i zwątpienia.

 

„Dziewczyno ogarnij się! Przestań wierzyć w kłamstwa na swój temat i bądź taka, jaka jesteś naprawdę!” Rachel Hollis

Rachel Hollis dzieli się osobistymi historiami i oferuje praktyczne rady, które pomogą kobietom przezwyciężyć powszechne błędne przekonania i żyć zgodnie ze swoją autentyczną osobowością.

Więcej dowiesz się z artykułu na blogu Księgarni Internetowej Gruby Tom: https://www.grubytom.pl/blog/wspolna-wizja-rozwoju-osobistego-brian-tracy-brene-brown-i-tim-ferriss

 

„Atomowe nawyki. Drobne zmiany, niezwykłe efekty” James Clear

Choć książka Jamesa Cleara nie jest skierowana specjalnie do kobiet, dostarcza cennych informacji na temat budowania nawyków, które mogą pozytywnie wpłynąć na rozwój osobisty i zawodowy.

 

„Dary niedoskonałości. Jak przestać się przejmować tym, kim powinniśmy być, i zaakceptować to, kim jesteśmy” Brené Brown

Brené Brown w swojej publikacji bada siłę wrażliwości i zachęca kobiety, aby akceptowały niedoskonałości, ponieważ są one częścią ludzkiej natur. Dzięki temu mogą odważniej i bez lęku podejmować ważne decyzje.

 

„Z wielką odwagą. Jak odwaga bycia wrażliwym zmienia to, jak żyjemy i kochamy, jakimi rodzicami i liderami jesteśmy” Brené Brown

Kolejna wpływowa książka Brené Browna, „Z wielką odwagą”, zagłębia się w rolę wrażliwości w różnych aspektach życia, w tym w związkach i przywództwie.

 

„Reguła 5 sekund. Masz wszystko, czego potrzebujesz, aby odmienić swoje życie” Mel Robbins

Mel Robbins wprowadza technikę „5-4-3-2-1”, która pozwala przezwyciężyć prokrastynację, podejmować decyzje i działać, zapewniając praktyczne podejście do samodoskonalenia.

 

„Grzeczne dziewczynki nie awansują. 133 błędy popełniane przez kobiety, które nieświadomie niszczą własną karierę” Lois P. Frankel

Lois P. Frankel porusza typowe błędy popełniane przez kobiety w miejscu pracy i oferuje strategie rozwoju kariery i sukcesu.

Źródło: Redakcja

Sonda

Wczytywanie sondy...

Polecane

Wczytywanie komentarzy...
Przejdź na stronę główną