Skandaliczne słowa znanej piosenkarki. "Czuję się bardziej Europejką niż Polką"

2
5
22
Margaret
Margaret / https://commons.wikimedia.org/wiki/File:Margaret_2015.jpg

Niedawno sieć obiegła wypowiedź pewnej, znanej młodemu pokoleniu piosenkarki. Kobieta wypowiedziała się na temat tego, czy czuje się Polką. Jej słowa mogą zszokować. "Czuję się bardziej Europejką niż Polką" - przyznała.

Małgorzata Jamroży znana bardziej jako "Margaret" zdecydowała się wypowiedzieć pewne skandaliczne słowa. Jeszcze kilka lat temu jej piosenki usłyszeć można było właściwie w każdym radiu czy muzycznych programach. Wcześniej śpiewała tylko w języku angielskim i twierdziła wtedy, że nie zamierza śpiewać utworów w języku polskim. Jeden z dociekliwych dziennikarzy portalu Vajbs zapytał jej czy planuje śpiewać w języku ojczystym. Wtedy padły skandaliczne słowa. Margaret wyjaśniła kim czuje się bardziej oburzając przy tym Internautów. 

Znana piosenkarka przyznała: "Czuję się bardziej Europejką niż Polką"

Margaret przyznała, że w języku angielskim może śpiewać o dupie Maryni, a w języku polskim musiałaby napisać jakiś dobry tekst. Stwierdziła również, że czuje się bardziej Europejką niż Polką.

"Zależy. Ciężej jest chyba napisać dobrą piosenkę po polsku z dobrym tekstem, który nie jest o „dupie Maryni”, tylko jest o czymś. Myślę, że to jest trudniejsze, natomiast ja trochę tupię nogą i się złoszczę na to, bo ja czuję się Polką, ale czuję się też Europejką. W sensie bardziej Europejką niż Polką i się złoszczę kiedy my, Polacy jesteśmy tacy zawzięci i nie chcemy się uczyć tego angielskiego"

-powiedziała z w rozmowie z portalem Vajbs. 

Jak widać piosenkarka w końcu się przemogła i mimo wszystko zdecydowała się na śpiewanie piosenek w języku polskim. 

Przypomnijmy, że to nie pierwszy raz kiedy Margaret wypowiada się w skandaliczny sposób. Również wcześniej wypowiadała się odnośnie swoich planów dotyczących apostazji. Czy je zrealizowała? Nie wiadomo. Ciekawe, czy wykonując utwory w języku polskim nadal czuje się bardziej Europejką niż Polką.

 

Źródło: Redakcja

Sonda
Wczytywanie sondy...
Polecane
Wczytywanie komentarzy...
Przejdź na stronę główną