Szokujące słowa prezydenta Izraela. "To jest deklaracja wojny"

0
1
6
zdjęcie ilustracyjne
zdjęcie ilustracyjne / Internet

W ostatnim czasie bardzo głośno jest na temat działań Iranu i Izraela. Teraz na ten temat wypowiedział się prezydent Izraela - Icchak Hercog. Zobacz, co powiedział w rozmowie ze stacją Sky News.

Prezydent Izraela - Icchak Hercog udzielił ostatnio wywiadu dla brytyjskiej stacji Sky News. Jak przyznał niedawny atak Iranu oznacza dla niego deklarację wojny i chce aby świat zdecydował się stawić czoła Teheranowi, który nazwał imperium zła. 

„Powinniśmy trzeźwo patrzeć na zjawiska zwane Teheranem i Iranem. Istnieje imperium zła w Teheranie, mające swoich popleczników, którymi kieruje w całym regionie i komórki na całym świecie. Wydają miliardy dolarów na podważanie stabilności w regionie” 

-powiedział prezydent Izraela. 

Jego zdaniem przywódcy na świecie muszą wprost powiedzieć, że działalność Iranu jest nie do przyjęcia. „Ostatniej nocy zostaliśmy zaatakowani z czterech stron Bliskiego Wschodu, a poplecznicy ostrzeliwali nas, wystrzeliwując pociski rakietowe i balistyczne, drony i pociski manewrujące” -dodał. Według niego wygląda to jak prawdziwa wojna. Zaznaczył jednak, że Izrael zachowa powściągliwość.

Źródło: Redakcja

Sonda

Wczytywanie sondy...

Polecane

Wczytywanie komentarzy...
Przejdź na stronę główną