Kanada przeznaczyła dodatkowe pieniądze na NOP-y po szczepionkach na COVID-19

0
0
22
Szczepionka
Szczepionka / Pixabay

Liberalny rząd premiera Justina Trudeau w swoim nowo przedłożonym budżecie przeznaczył dodatkowe 36 milionów dolarów na Program Wsparcia Osób Poszkodowanych przez Szczepionki, oprócz 11 milionów dolarów, które już wypłacił osobom poszkodowanym przez szczepionki na COVID.

Liberalny rząd premiera Justina Trudeau w niedawno przedstawionym budżecie na 2024 r. przeznaczył 36 milionów dolarów dla osób poszkodowanych przez szczepionki przeciwko COVID - szczepionki, które nadal twierdzi, że są bezpieczne.

Budżet na 2024 r., który został przedstawiony na początku tego tygodnia i prawdopodobnie przejdzie przy wsparciu Nowej Partii Demokratycznej (NDP), zamierza dodać 36 milionów dolarów do krajowego programu Vaccine Injury Program (VISP) i zostanie wykorzystany, przynajmniej częściowo, do zaspokojenia rosnącej liczby roszczeń zgłaszanych przez Kanadyjczyków poszkodowanych przez szczepionki COVID.

VISP wypłacił już 11 236 314 USD osobom poszkodowanym w wyniku szczepionki na COVID, a liczba osób zgłaszających roszczenia do programu stale rośnie.

Zwiększone finansowanie wynika z faktu, że tylko 138 roszczeń zostało zatwierdzonych do wypłaty z łącznej liczby 2 233 zgłoszonych roszczeń. Około 1825 roszczeń zostało do tej pory całkowicie odrzuconych.

Pomimo potrzeby stworzenia federalnego programu skierowanego do osób poszkodowanych przez szczepionki, który został wprowadzony przez rząd Trudeau, Health Canada nadal twierdzi, że "otrzymanie szczepionki przeciwko COVID-19 po zakażeniu wirusem wywołującym COVID-19 jest bezpieczne. Szczepienie jest bardzo ważne, nawet jeśli miałeś COVID-19".

Niezależnie od twierdzeń władz kanadyjskich o bezpieczeństwie, dane przeanalizowane z Vaccine Adverse Event Reporting System (VAERS) w Stanach Zjednoczonych wskazują na wzrost liczby przypadków zapalenia mięśnia sercowego po szczepionki na COVID.

Zastrzyki mRNA były również powiązanez wieloma negatywnymi i często poważnymi skutkami ubocznymi u dzieci.

Program VISP został wprowadzony w 2020 roku, tuż przed wprowadzeniem szczepionki na COVID, które zostały szybko wprowadzone do kanadyjskiej populacji przez urzędników służby zdrowia i promowane przez wszystkie szczeble rządu.

Według strony internetowej VISP, celem programu jest "zapewnienie, że wszystkie osoby w Kanadzie, które doznały poważnego i trwałego urazu w wyniku otrzymania szczepionki zatwierdzonej przez Health Canada, podanej w Kanadzie w dniu 8 grudnia 2020 r. lub później, będą miały sprawiedliwy i terminowy dostęp do wsparcia finansowego".

Urzędnicy Health Canada, a także wszystkie prowincjonalne organy ds. zdrowia, nadal promują szczepionki na COVID. Dzieje się tak pomimo faktu, że na początku tego roku, jak donosi LifeSiteNews,urzędnicy Health Canada przyznali, że w zastrzykach znajdują się "pozostałości plazmidowego DNA".

Źródło: LifeSiteNews

Sonda

Wczytywanie sondy...

Polecane

Wczytywanie komentarzy...
Przejdź na stronę główną