Pożar w wieżowcu w Warszawie. Pojawiły się wstrząsające informacje

1
0
4
zdjęcie ilustracyjne
zdjęcie ilustracyjne / Internet

Dziś w Warszawie doszło do pożarów. Gdy strażacy walczyli z pożarem po centrum handlowym Marywilska 44, przy ul. Grzybowskiej miał miejsce kolejny pożar. Ogień wydobywał się z mieszkania na 15. piętrze. Teraz pojawiły się wstrząsające informacje w sprawie.

Jak informują media tuż przed godziną 6 w mieszkaniu przy ul. Grzybowskiej doszło do pożaru. Na miejscu niemal od razu pojawiła się straż pożarna, jednak pożar zakończył się tragicznie. Zginęły w nim dwie osoby. Jedna spłonęła, druga wyskoczyła z 15.piętra.

"Na miejscu odnaleziono dwa ciała. Jedno w mieszkaniu zajętym ogniem. Były to zwłoki najprawdopodobniej kobiety. Drugie ciało leżało na wjeździe do garażu podziemnego" 

-powiedział w rozmowie z mediami podkom. Jacek Wiśniewski z zespołu prasowego Komendy Stołecznej Policji.

Jedna osoba zginęła w płomieniach, gdyż jej ciało było zwęglone. Z kolei druga osoba miała na ciele ślady poparzeń górnych. Najprawdopodobniej mężczyzna próbował uciec dlatego skoczył z wysokości, jednak nie udało się go uratować. 

"Na miejscu zorganizowaną ewakuację. Budynek musiało opuścić około 120 osób. Na miejscu pracuje grupa dochodzeniowo-śledcza. Badamy i wyjaśniamy okoliczności tego zdarzenia"

-zaznaczył podkom. Wiśniewski. 

 

Źródło: Redakcja

Sonda

Wczytywanie sondy...

Polecane

Wczytywanie komentarzy...
Przejdź na stronę główną