Biden żartuje z Trumpa. Oto, co powiedział

0
0
2
Biden
Biden / Internet

Prezydent USA Joe Biden zażartował w piątek, że żałował, że były prezydent Donald Trump nie wstrzyknął sobie odrobiny wybielacza.

Biden podczas imprezy zbierającej fundusze na kampanię reelekcyjną na południe od San Francisco powiedział, że prezydentura jego republikańskiego przeciwnika była chaotyczna i że wyborcy powinni o tym pamiętać. Biden i Trump toczą zaciętą rywalizację przed listopadowymi wyborami.

„Pamiętasz, jak mówił, że najlepiej jest wstrzyknąć sobie w ramię odrobinę wybielacza? To właśnie powiedział. I miał to na myśli. Szkoda, że ​​sam tego trochę nie zrobił” – powiedział Biden.

W pierwszych miesiącach pandemii w 2020 r. Trump powiedział, że „wstrzyknięcie do wnętrza” ludzkiego ciała środkiem dezynfekującym, takim jak wybielacz lub alkohol izopropylowy, może pomóc w ochronie przed wirusem.

Biden lekceważył także, jak to określił, „listy miłosne” Trumpa od północnokoreańskiego przywódcy Kim Dzong Una, chociaż Biden błędnie nazwał Kima prezydentem Korei Południowej.

Trump spotkał się z Kimem i wymienił z nim szereg listów, których kopie trzymał w luźnym segregatorze w Gabinecie Owalnym.

Rzecznik kampanii Trumpa nie odpowiedział natychmiast na prośbę o komentarz w sprawie wypowiedzi Bidena.

Źródło: Redakcja

Sonda

Wczytywanie sondy...

Polecane

Wczytywanie komentarzy...
Przejdź na stronę główną