Złe wieści nt. stanu zdrowia Ziobry. Były Minister przerwał milczenie

1
0
2
Zbigniew Ziobro
Zbigniew Ziobro / https://www.flickr.com/photos/premierrp/34459162291

W ostatnim czasie bardzo wiele mówi się na temat stanu zdrowia byłego Ministra Sprawiedliwości Zbigniewa Ziobry. Pojawia się także wiele spekulacji. Teraz polityk Suwerennej Polski zdecydował się przerwać milczenie i w rozmowie z Super Expressem wyznał jakie są jego rokowania i obecny stan zdrowia. Oto, co powiedział.

Po wyborach parlamentarnych były minister sprawiedliwości Zbigniew Ziobro zniknął z życia publicznego. Nie pojawił się także w Sejmie na ważnym dla PiS głosowaniu. To wzbudziło zaskoczenie wielu i w mediach zaczęły pojawiać się także spekulacje w tej kwestii. Jak się okazało wycofanie się polityka było spowodowane stanem zdrowia. Powiedział o tym sam minister w rozmowie z "Do Rzeczy". Nie przekazał jednak szczegółów. Po jakimś czasie o jego chorobie wypowiadali się politycy Suwerennej Polski. Potwierdzono także, że Zbigniew Ziobro przeszedł operację usunięcia większości przełyku i części żołądka. Następnie przeszedł rehabilitację. 

Zbigniew Ziobro udzielił wywiadu. Przerwał milczenie ws. swojego stanu zdrowia

W rozmowie z "Super Expressem" były Minister Sprawiedliwości przyznał, że jego wyniki badań nie są za dobre jednak walczy z chorobą. Zaapelował także do społeczeństwa aby się badało, ponieważ Ziobro zachorował pomimo tego, że nie palił papierosów i nie pił alkoholu. Podkreślił też, że jego wcześniejsze objawy przypominały inne schorzenia. 

"Wyniki mam oględnie mówiąc słabe i wyznaczoną drugą wizytę na chirurgicznym oddziale. Nie dają mi dużych szans, ale walczę. Chcę żyć dla dzieci (...)  Nie piłem, nie paliłem, uprawiałem sporty, nie myślałem o żadnym raku. Niestety ten mój daje symptomy przypominające różne schorzenia. Kiedy bolało mnie pod mostkiem, to robiłem badanie pod kątem zawału. Kiedy nad wątrobą, to myślałem, że jest to skutek hektolitrów wypitej kawy. Kiedy odczuwałem bóle z tyłu pleców, to badałem nerki"

-powiedział polityk Suwerennej Polski. 

Źródło: Redakcja

Sonda

Wczytywanie sondy...

Polecane

Wczytywanie komentarzy...
Przejdź na stronę główną