Burza po wpisie księdza. Opublikował Matkę Bożą "ozdobioną" LGBT (FOTO)

0
0
5
zrzut ekranu
zrzut ekranu / Internet

W ostatnim czasie bardzo głośno jest na temat pewnego kontrowersyjnego księdza z Polski. Niedawno opublikował pewien skandaliczny wpis. Widzimy na nim Matkę Bożą, która "ozdobiona" jest LGBT. Zobacz, o kim mowa.

Znany polski jezuita ksiądz Grzegorz Kramer od pewnego czasu znany jest z licznych, dziwnych wpisów, które publikuje w mediach społecznościowych. To jednak nie wszystko otwarcie wspiera także ruchy LGBT oraz mniejszości seksualne. Tym razem po raz kolejny zszokował wszystkich publikując na swoim Facebooku zdjęcie, na którym zobaczyć można Matkę Boską w kolorach tęczy kojarzonych z ruchem LGBT. 

Na nagłośnienie tej sprawy zdecydował się Paweł Chmielewski, który jest prawicowym dziennikarzem oraz autorem książek. 

"Jezuita Grzegorz Kramer bluźni Bogu i Matce Bożej. Pokazał wizerunek Niepokalanej w szacie oblamowanej flagą ruchu sodomskiego. Co chce osiągnąć kapłan, który "ubiera" Matkę Boga w symbole apologii grzechu i buntu przeciwko Stwórcy?"

-napisał na swoim Facebooku Paweł Chmielewski. 

Po nagłośnieniu sprawy przez znanego dziennikarza w sieci wybuchła burza. Ksiądz jezuita zdecydował się więc na usunięcie swojego wpisu. Warto przypomnieć, że ksiądz Grzegorz Kramer już nie pierwszy raz pokazywał swoje poparcie dla mniejszości seksualnych. Kilka lat temu otrzymał  także od przełożonego prowincji o. Jezuitów  zakaz publicznych wypowiedzi oraz zakaz publikowania wpisów w mediach społecznościowych. 

Pod wpisem dziennikarza pojawiło się wiele komentarzy. Jak można się domyślać w większości były to komentarze krytyczne. 

"To co robi Kramer z Jastrzębiej Góry to jest tylko wina jego PRZEŁOŻONYCH!"

-napisał jeden z Internautów. 

"Kapłan, który to robi jest albo heretykiem, albo po prostu głupi - przeorany modernizmem, ulegającym poszeptom Złego."

-dodał ktoś inny. 

Oryginalny post można zobaczyć tutaj:

Źródło: Redakcja

Sonda
Wczytywanie sondy...
Polecane
Wczytywanie komentarzy...
Przejdź na stronę główną