John Godson ws. paktu migracyjnego. "Bardzo dobrze, że Polska jest przeciw. To jest pułapka!”

3
0
4
zrzut ekranu
zrzut ekranu / TT

John Abraham Godson, który był kiedyś posłem na Sejm. Teraz wypowiedział się na temat migracji. Mężczyzna, który jest nie tylko politykiem, ale także duchownym oraz działaczem społecznym nie krył sprzeciwu wobec paktu migracyjnego. Oto, co dokładnie powiedział.

W ostatnim czasie bardzo wiele mówi się na temat paktu migracyjnego. Tym razem w tym temacie wypowiedział się były poseł na Sejm John Abraham Godson. W jego wypowiedzi słychać było sprzeciw wobec tej kwestii. 

"Mówię to jako osoba, która jest Polakiem z wyboru, jako osoba która tu mieszkała przez 25 lat i będzie dalej mieszkać.To dobrze, że Polska jest przeciwna temu paktowi. To tak naprawdę jest pułapka (...) Po drugie te osoby mają bardzo niski poziom adaptacji. Są to osoby niewykształcone, nie mające zdolności przyswajania sobie nowej kultury. Po trzecie uważam, że doprowadzi to do powstania enklaw obcej kultury, tak jak ma to miejsce na przykład we Francji"

-powiedział mężczyzna. 

Dodał, że jego zdaniem dojdzie z tego powodu do konfliktów nie tylko etnicznych, ale także rasowych. Podkreślił, że nie można przyjąć tego paktu. 

Jego wypowiedź opublikowana została na portalu X (dawniej Twitter). Można ją zobaczyć tutaj:

Źródło: Redakcja

Sonda
Wczytywanie sondy...
Polecane
Wczytywanie komentarzy...
Przejdź na stronę główną