Wielka strzelanina w sklepie spożywczym. Jest wielu rannych

0
1
5
zdjęcie ilustracyjne
zdjęcie ilustracyjne / Internet

Władze podały, że w piątek w masowej strzelaninie w sklepie spożywczym w Arkansas zginęły trzy osoby, a 10 zostało rannych.

Policja otrzymała zgłoszenie o strzelaninie, która miała miejsce w sklepie spożywczym Mad Butcher w Fordyce, około 70 mil na południe od Little Rock, około godziny 11:30 – podała policja stanowa Arkansas.

 

Policja podała, że ​​trzech cywilów zginęło, a ośmiu zostało rannych, a stan niektórych jest bardzo krytyczny. Dodali, że ​​dwóch funkcjonariuszy organów ścigania również zostało postrzelonych, a ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Policja podała, że ​​oprócz 13 osób zabitych lub rannych, jedyny podejrzany został postrzelony przez organy ścigania i odniósł obrażenia niezagrażające życiu. Jak poinformowała policja, podejrzany został zatrzymany.

 

Jak poinformowała policja, sytuacja jest opanowana. Gubernator Arkansas Sarah Huckabee Sanders powiedziała z kolei, że ​​została poinformowana o strzelaninie.

"Zostałam poinformowana o tragicznej strzelaninie w Fordyce i jestem w stałym kontakcie z Policją Państwową, która jest na miejscu zdarzenia. Jestem wdzięczna organom ścigania i służbom ratowniczym za ich szybką i bohaterską akcję ratującą życie. Modlę się z ofiarami i wszystkimi, których dotknął ten straszny incydent"

-napisała na portalu X. 

FBI poinformowało, że wysyła na miejsce personel, aby pomógł policji stanowej i lokalnej.

 

Źródło: Redakcja

Sonda
Wczytywanie sondy...
Polecane
Wczytywanie komentarzy...
Przejdź na stronę główną