Nie żyje Krzysztof Wieczorek. Zmarł w młodym wieku

0
0
Nie żyje Krzysztof Wieczorek. Zmarł w młodym wieku
Nie żyje Krzysztof Wieczorek. Zmarł w młodym wieku / Pixabay

Dzisiaj, 11 kwietnia w mediach pojawiły się tragiczne wieści o śmierci Krzysztofa Wieczorka, który był wychowankiem Pogoni Grodzisk Mazowiecki. W mediach społecznościowych pojawił się pożegnalny post.

Nie żyje Krzysztof Wieczorek. Od dziecięcych lat uwielbiał piłkę, a w latach 2005-2009 pojawiał się w drużynie seniorów, która zajmowała się rywalizacją na poziomie IV ligi mazowieckiej. W późniejszym czasie występował w LKS Chlebnia. Zmarł młodo, bo w wieku zaledwie 37 lat, lecz przyczyna jego śmierci nie jest znana. W sieci przeczytać można pożegnalny post. 

"Dotarła do nas niezwykle smutna wiadomość... W wieku 37 lat zmarł wychowanek Pogoni Grodzisk Mazowiecki, Krzysztof Wieczorek. Krzysztof oprócz gry w drużynach juniorskich, w latach 2005-2009 był zawodnikiem pierwszego zespołu Pogoni. W imieniu całego klubu składamy wyrazy współczucia wszystkim bliskim i rodzinie zmarłego. Niech spoczywa w pokoju" 

-napisano na Facebooku Pogoń Grodzisk Mazowiecki.

"Z głębokim żalem zawiadamiamy o śmierci naszego byłego zawodnika, który reprezentował barwy naszego klubu, był wychowankiem GKS Pogoń Grodzisk Mazowiecki" 

-czytamy z kolei w komunikacie LKS Chlebnia na Facebooku.

 

nie żyje Krzysztof Wieczorek

Sonda
Wczytywanie sondy...
Polecane
Przejdź na stronę główną