6-latek molestowany przez parę gejów

0
0
0
/

Kolejny tragiczny przykład na to, że gejom nie można dawać pod opiekę dzieci. Mark Newton został skazany na 40 lat więzienia za molestowanie 6-letniego chłopca, którego adoptował. Drugi „rodzic” zastępczy malucha Peter Truong czeka na wyrok.


Szef grupy badającej przypadki pedofilii, inspektor Jon Rouse, w bardzo emocjonalny sposób skomentował to co przeżywał 6-latek:


- Smutny jest sposób, w jaki to dziecko weszło w ich życie. To po prostu tragedia, skrajna deprawacja...


Chłopiec był molestowany przez „rodziców” zastępczych od kiedy miał niespełna 2 latka. Według ustaleń śledczych „rodzice” - geje nie byli jedynymi ludźmi, którzy wykorzystywali seksualnie chłopca.


- Mówimy o dość rozległej sieci przestępców seksualnych - dodał inspektor Jon Rouse.


Słuszności swoich podejrzeń wobec pary gejów policja potwierdziła po spenetrowaniu domu mężczyzn. Znaleźli w nim materiały pornograficzne. W toku sprawy służby odkryły również zapisy rozmów miedzy rodzicami zastępczymi a pozostałymi przestępcami.


Para gejów, Mark Newton i Peter Truong, w 2005 roku postanowiła w Rosji poszukać matki zastępczej dla swojego dziecka. Nie wiadomo, czy chłopiec został spłodzony z nasienia jednego z gejów. Para mieszkała wraz z chłopcem w północnym Queensland w Australii. Obaj zostali aresztowani w roku 2012 w Kaliforni.


Jeden z rodziców - gejów Mark Newton został skazany w USA na 40 lat więzienia, na wyrok czeka drugi rodzic Peter Truong. Policja zapewnia, że znalazła również pozostałych sprawców.


Na świecie trwa batalia o prawo do adopcji dzieci przez pary homoseksualne. Równocześnie raz po raz dowiadujemy się o kolejnych gejach, którzy dopuścili się czynów pedofilskich wobec swoich podopiecznych. Dobrze, że kara - jak w przypadku Marka Newtona - nie jest jedynie symboliczna. Jednak czy to rozwiązuje problem. Przecież żaden wyrok nie uleczy zranionej psychiki dziecka…


Co powinno być odpowiedzią na molestowanie seksualne przez gejów ich adoptowanych dzieci? Bezwzględny zakaz adopcji oraz powierzania opieki nad maluchami osobom preferującym związki jednopłciowe.


Agata Bruchwald
Źródło: polskatimes.pl
fot. sxc.hu

Źródło: prawy.pl

Sonda

Wczytywanie sondy...

Polecane

Wczytywanie komentarzy...
Przejdź na stronę główną