GWAŁCILI MNIE NA ZMIANĘ. Wstrząsające zeznania chłopca adoptowanego przez gejów

0
0
0
/

Informacje o kolejnym pseudo - małżeństwie gejów, którzy seksualnie wykorzystywali w USA adoptowanych chłopców podała Wirtualna Polska. Proces przeciwko mężczyznom toczy się, kolejna rozprawa już 16 lipca. Oskarżeni nie przyznają się do winy. Na marginesie warto dodać, że w tym przypadku nie pada słowo "pedofilia".

 

Jak przypomina WP.PL na stronie głównej serwisu 49-letni George Harasz i jego młodszy o cztery lata "małżonek", Douglas Wirth łącznie adoptowali dziewięciu chłopców. W 2011 roku wybuch skandal. Dwóch adoptowanych chłopców 5 i 15-letni, oskarżyło swoich przybranych "rodziców" o wykorzystywanie seksualne.


- Gwałcili mnie na zmianę. Każdy kto robi coś takiego dziecku musi być chorą, obłąkaną osobą – cytuje starszego chłopaka WP.PL.

 

Przeczytaj także: Do 40 proc. homoseksualistów to PEDOFILE. W mediach cisza... >>


Policja uznała, że oświadczenia dzieci są wiarygodne i na podstawie prokuratorskiego nakazu w listopadzie 2011 roku aresztowała małżonków. Wszystkie dzieci z ich domu zabrano.

 
Oprócz seksualnego wykorzystywania Haraszowi i Wirth zarzucono także znęcanie się nad chłopcami, polegające między innymi na przetrzymywaniu ich w klatkach.

 

Sprawa trafiła do sądu w Hartford. Prokuratura mimo starań nie była jednak w stanie zgromadzić dowodów procesowych, które mogłyby w sądzie potwierdzić oskarżenie seksualnego wykorzystywania, gdyż - jak podaje WP.PL - część adoptowanych dzieci nie potwierdziło wykorzystywania ich seksualnie.


Do formalnego zawarcia ugody miało więc dojść podczas kwietniowej rozprawy tego roku. Wtedy też miał zostać ogłoszony wyrok. Okazało się jednak, że do prokuratury w ostatniej chwili wpłynęły oświadczenia trzech innych chłopców, którzy zeznali, że także byli seksualnie wykorzystywani.

 

Przeczytaj także: Przyjaciele pedofilów walczą z kościelną pedofilią >>


Oskarżeni zdecydowali w związku z tym, że nie ma dla nich innego wyjścia jak proces, który – jak mówi adwokat – pozwoli im całkowicie oczyścić się z zarzutów, także tych mniejszej wagi, prokuratura zapowiedziała natomiast dokładne przeanalizowanie nowych zeznań.

 

WP.PL donosi, że kolejna rozprawa już jutro. Czy w związku z tym zakończy się horror chłopców? Nie wiemy. W ostatnim czasie to już kolejny przykład pseudo – małżeństwa, które adoptowało chłopców, a po kilku latach ma proces o gwałty na podopiecznych.


Ile jeszcze dzieci musi być skrzywdzonych mim „tolerancyjna” część społeczeństwa zrozumie, że naturalnym miejsce rozwoju młodego człowieka jest rodzina z mamą (kobieta) i tatą (mężczyzna)?


Ciekawe jest także, że ani razu nie pada słowa pedofilia. Czyżby w mediach pedofilami byli tylko księża, a homoseksualiści jedynie molestowali?

 

Agata Bruchwald
Źródło: wp.pl
fot. sxc.hu

Źródło: prawy.pl

Sonda

Wczytywanie sondy...

Polecane

Wczytywanie komentarzy...
Przejdź na stronę główną