Kościół

Najpopularniejszy na Facebooku jest…

„Jesus Daily” jest najczęściej upublicznianym i komentowanym profilem, na największym serwisie społecznościowym świata.

Fan Page został założony przez 41-letniego doktora dietetyki Aarona Tabora, z Północnej Karoliny w USA. Od momentu powstania, czyli kwietnia 2009 roku, "polubiło" go ponad 8,4 mln. osób. Założyciel codziennie rozpowszechnia za jego pośrednictwem słowa Jezusa z Ewangelii, namawia do modlitwy oraz lepszego poznania Pisma Świętego.

Obecnie "Jesus Daily" jest najpopularniejszym Fan Page na Facebooku, biorąc pod uwagę liczbę aktywnych użytkowników, komentujących i upubliczniających na prywatnych profilach, zamieszczone na nim wpisy. Pod tym względem pobił nawet nastoletniego gwiazdora muzyki rozrywkowej Justina Biebera, który ma co prawda więcej fanów, ale są oni mniej aktywni.

– Chciałem dodać ludziom otuchy i pomyślałem, że można to zrobić za pomocą codziennych, krótkich wiadomości – mówi o swoim pomyśle Aarona Tabor.

 

www.facebook.com/JesusDaily >> Wejdź i polub!

Pracownicy Facebooka przyznają, że w ostatnim roku zauważono religijne ożywienie w ich serwisie. Coraz więcej osób uzupełnia pole "poglądy religijne" i już 31% użytkowników deklaruje je na swoich profilach. Ponadto 43 miliony osób jest fanem przynajmniej jednego Fan Page, sklasyfikowanego jako "religijny".

Kuba Klimkowicz
Na podstawie: socialbarrel.com

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Kliknij, aby dodać komentarz

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra