Z kraju

Protest przeciw przymusowi szczepień – w obronie rodziny!

24.08.2017 r. o godz. 9:00 w Inowrocławiu przy ul. Narutowicza 42 odbędzie się drugie posiedzenie sądu o ograniczenie władzy rodzicielskiej za ochronę dziecka i odmowę szczepienia noworodka.

„Stop ingerencji w autonomię rodziny! Zatrzymajmy to szaleństwo!” apelują organizatorzy protestu, którego uczestnicy pokażą solidarność z rodziną z Gniewkowa wysłaną przez kierownika przychodni do sądu rodzinnego za składanie skarg na zatrudnionego przez niego lekarza, który zignorował powikłania poszczepienne po wymuszonej szczepionce u starszego dziecka.

„Przejdziemy całymi rodzinami ulicami Inowrocławia w proteście przeciw zamachowi na prawa rodziny, człowieka i pacjenta. W tym samym czasie pod przychodnią Esculap w Gniewkowie odbędzie się happening” zapowiadają organizatorzy.

Wydarzenie na facebooku: https://www.facebook.com/events/1099998653466176/

Dlaczego protest w Inoworocławiu?

„3 czerwca 2017 r. dziesięciotysięczny tłum wyszedł na ulice Warszawy, bo bardzo źle dzieje się w Polsce. Cenzura i terror wobec rodzin oraz lekarzy, którzy stanęli w obronie prawdy bardzo się nasiliły. Za petycję STOP NOP, która miała to powstrzymać jedna z nas trafiła do sądu. Przeciwko lekarzom, którzy mają odwagę mówić prawdę o szczepieniach, toczą się sprawy w sądach lekarskich. Rodziny, często już ciężko doświadczone przez powikłania szczepień, są karane dotkliwymi grzywnami, grozi im się odebraniem dzieci i wyrzuca z przychodni publicznych. Coraz częściej w domu nachodzi je policja lub pracownicy opieki społecznej czy sanepidu. W innych państwach utrudnia się dzieciom dostęp do szkół i przedszkoli” wyliczają organizatorzy.

Dokładnie tak stało się też w przypadku rodziny z Gniewkowa. Z inicjatywy kierownika przychodni sąd rodzinny rozważa odebranie dziecka za odmowę zgody na poddanie noworodka szczepieniom.

„W mediach trwają fałszywe epidemie na zamówienie przemysłu farmaceutycznego, gdzie kilka zachorowań urasta do miana zabójczej pandemii. Tymczasem prawdziwą epidemią są choroby przewlekłe na które cierpi w Polsce już co czwarte dziecko. Intensywnie immunizowane niemowlęta ponad 300 tysięcy razy w ciągu roku trafiają do szpitala. Wiele z nich tuż po podaniu obowiązkowych szczepionek. Niepożądane odczyny poszczepienne nie trafiają jednak do urzędowych statystyk. Nikt nie liczy jakie koszty ponoszą poszkodowane rodziny… Nie ma funduszu odszkodowań” tłumaczą.

„STOP NOP od lat z desperacją walczy o prawo do zdrowia oraz respektowania podstawowych praw człowieka i pacjenta. Zdajemy sobie jednak sprawę, że nielegalna, agresywna presja na obywateli w sprawie szczepień, to problem globalny” stwierdzają.

„Dlatego przyszedł czas, aby solidarnie powiedzieć DOŚĆ! Po raz pierwszy robimy w jednym czasie w wielu państwach. Od ponad miesiąca protestują Włochy. 29 lipca odbędzie się protest we włoskim mieście Trieście, 16.09.2017 r. protest w Berlinie, 9 września w Paryżu” informują.

„Nie ma naszej zgody na gwałcenie naszych praw!” konstatują.

Protest odbędzie się 24 sierpnia 2017 r. w Inowrocławiu o godz. 9:00.

 

My rodzice,

przypominamy urzędnikom i żądamy przestrzegania Podstawowych Praw!

Profilaktyczne zabiegi medyczne nie mogą być przymusowe.

Zdrowie jest najcenniejszą wartością prywatną.

Nie jesteśmy populacją ani stadem, jesteśmy wolnymi ludźmi.

System jest dla ludzi, nie ludzie dla systemu.

Dzieci należą do rodziny, nie do urzędników medycznych.

Będziemy bronić rodziny, wolności i bezpieczeństwa naszych dzieci wszelkimi środkami.

Nic i nikt nas nie powstrzyma!

Jak możesz pomóc?

Nie możesz przyjechać do Inowrocławia?

Zorganizuj akcję #czerwonakartka w swoim mieście pod siedzibą sanepidu. Tutaj znajdziesz kartki do wydruku. http://stopnop.com.pl/czerwonakartka-plakaty-do-druku/ Zrób sobie z nimi zdjęcie i przyślij do nas stopnop@gmail.com

Podpisz petycję!

 

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

14 komentarzy

14 Komentarzy

 1. Pingback: Obat Wasir Ambeien Herbal di Empat Lawang

 2. Pingback: Keputihan Penyebab Kutil Kelamin

 3. Pingback: obat kutil kelamin resep dokter

 4. Pingback: Crystal X Mengobati Kutil Kelamin

 5. elektrotali

  29 listopada 2017 at 09:42

  Perfect just what I was searching for!.

 6. Pingback: Obat Kimia Untuk Kutil Kelamin

 7. Pingback: obat ambeien ambejoss zaitop.

 8. Pingback: Bintil di kemaluan wanita

 9. Pingback: Obat Kutil Di Apotik Paling Ampuh

 10. Pingback: Obat Kencing Nanah Di Apotik Umum

 11. Pingback: Obat Oral Untuk Kutil Kelamin

 12. Pingback: http://bit.ly/2FafcHq

 13. Pingback: obat gatal kutil kelamin

 14. Pingback: jual obat wasir di bandung

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra