Z kraju

Sławomir Neumann – Spot PiS to nieudolna odpowiedź na naszą ofensywę programową

O dzisiejszym spocie Prawa i Sprawiedliwości poświęconemu tak zwanej aferze reprywatyzacyjnej w Warszawie wypowiedział się szef klubu PO Sławomir Neumann. – To nieudolna odpowiedź na naszą ofensywę programową – powiedział prominentny polityk Platformy Obywatelskiej.

– To nieudolna odpowiedź na naszą ofensywę programową, związaną z samorządem – ofensywę związaną z decentralizacją państwa. Jedyne na co ich stać, to pokazywanie reprywatyzacji i to nie w kontekście także działalności śp. prezydenta (Warszawy) Lecha Kaczyńskiego i innych prezydentów z PiS, tylko Hanny Gronkiewicz-Waltz. Uznali, że to jest element, który dzisiaj ma przełamać tę naszą ofensywę programową. Prawo i Sprawiedliwość „obawia się samorządów” i przyszłorocznych wyborów, które wyłonią nowe rady gmin, powiatów, sejmiki województw, a także wójtów, burmistrzów i prezydentów miast.  – mówił Neumann.

 

Autorzy spotu PiS zamieścili w nim także cytaty z wypowiedzi przedstawicieli ratusza na temat afery reprywatyzacyjnej.

 

Komentarz Prawego – Jednak słowa „Hanna Gronkiewicz-Waltz razem z PO rządzą Warszawą od 11 lat. Czy pozwolimy im na więcej?” bolą?

 

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

7 komentarzy

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra