Polskość

Separatyzm rasowy jest antykatolicki i antynarodowy

Moim zdaniem wszelkie organizacje powinny mieć prawo przyjmować w swoje szeregi stosując takie kryteria, na jakie mają ochotę, w tym i głupie kryteria rasowe. Jednak w polskich przepisach taka dyskryminacja (np. rasowa) jest zakazana.

Takie prawo powinni mieć i Żydzi, i Murzyni, i biali ekstremiści. Ja sam nie wstąpił bym do takiej rasistowskiej organizacji, bo moim zdaniem separatyzm rasowy jest sprzeczny z katolicyzmem i interesem narodowym. Jednak jak ktoś chce przynależeć do organizacji stosującej głupie metody werbunku, ma pełne prawo się kompromitować.
Jeden ze znanych z mediów działaczy organizacji narodowej swoją szczerą wypowiedzią o separatyzmie rasowym skutecznie przekreślił sukces wizerunkowy tegorocznego Marszu Niepodległości. Gdyby ów nieodpowiedzialny działacz nie wyjechał z separatyzmem rasowym to taką głupią wypowiedź musiała by wymyślić Antifa, albo jakiś antypolski szmatławiec.
Separatyzm rasowy to teoria sprzeczna z katolicyzmem. Zgodnie z nauczaniem Kościoła katolickiego wszyscy katolicy tworzą wspólnotę, niezależnie od koloru swojej skóry. Katolicyzm jest fundamentem i treścią, polskiej tożsamości narodowej. I oparte na katolicyzmie wspólnoty, takie jak naród, krąg kulturowy, rodzina, są wspólnotami niezbędnymi do rozwijania naszej wiary i tożsamości w duchu katolickim.
Katolicyzm, będący ideowym fundamentem Polski, sprawia, że Polacy są narodem związanym wspólną katolicką tożsamością kulturową, a nie krwią i ziemią. Dlatego Polakiem jest ten, kto chce być Polakiem i działa na na rzecz Polski. W tym Polakiem jest najczarniejszy z czarnych Murzynów, który czuje się Polakiem i działa na rzecz Polski. Podobnie Polakiem nie jest najbielszy z białych Słowian znad Wisły, gdy nie czuje się Polakiem i nie działa na rzecz Polski.
Separatyzmu rasowego nie można nawet łączyć z faszyzmem. Faszyści inaczej niż naziści głosili idę wspólnoty kulturowej, dlatego np. wśród włoskich faszystów było wielu Żydów. Dopiero niemiecki nazizm opierając się na darwinizmie, teorii ewolucji, eugenice i wzorując się na Talmudzie, głosił rasistowskie idee narodu jako wspólnoty krwi.
Warto przypomnieć, że rasistowskie teorie o narodzie jako wspólnocie krwi są niezwykle szkodliwe dla interesów narodowych. W 1941 roku Niemcy zaatakowały Rosję sowiecką. Zniewoleni przez komunistów Rosjanie, Białorusini, Ukraińcy liczyli, że Niemcy wesprą ich walkę z komunizmem i stworzenie ich armii narodowych, by ludy ciemiężone przez komunistów mogły wspólnie z Niemcami walczyć z bolszewicką tyranią.
Niemcy otumanione ideami rasistowskimi, ze szkodą dla swojego interesu narodowego, nie skorzystały z antykomunizmu milionów Słowian, uznając ich za niższą rasę, i woleli tak jak sowieci zniewalać uciemiężone narody. W konsekwencji zbyt małe siły nieniemieckie, pozbawione wsparcia milionów Słowian, przegrały z sowietami.
Historia ta pokazuje, jak rasistowskie zabobony są szkodliwe dla tych, którzy je wyznają, jak bardzo są niefunkcjonalne.
Ważne jest też to, by nie sprowadzać narodowców do paradygmatu krzykliwej ale pozbawionej znaczenia subkultury zwolenników separatyzmu rasowego. Takie redukowanie ruchu narodowego to też plugawienie dorobku narodowców, wykorzenianie katolicyzmu z polskości, i działanie antynarodowe skazujące młodych polskich patriotów na status marginesu polskiej sceny politycznej. Działanie, któremu mogą przyklasnąć jedynie wszelkie antypolskie środowiska.
Dobrze się więc stało, że od ekscesu separatyzmu rasowego odcięły się władze Ruchu Narodowego i przedstawiciele Obozu Narodowo Radykalnego. Wstrzymanie się ze stanowiskiem samej organizacji, której polityk wyjechał z separatyzmem rasowym, źle świadczy o tej organizacji.

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

13 komentarzy

13 Komentarzy

 1. Ksiądz probosz

  14 listopada 2017 at 10:32

  Bodako, poczytaj sobie co Jezus mówił o gojach w ewangeliach. jeśli Jezus był rasistą, to znaczy,że rasizm nie może być zły.

 2. hansi

  14 listopada 2017 at 11:44

  Paanie Bodakowski… 🙂
  NIBY słusznie, ale.. ALE !…
  Zapalił Pan Diabłu ogarek, w postaci odżegnania się od „więzów krwi i ziemi”..
  CO Pan za pierdoły opowiada ? 🙂
  Zostawia Pan furtkę ŻYDOWNI, wobec której – JAK tu NIE BYĆ rasistą, skoro ONI PIERWSI – są największymi rasistami, szowinistami i ksenofobami, jakich tylko wyobraźnia ludzka jest w stanie sobie przedstawić ? 🙂 ..
  Czy Pan NIE zna talmudycznej i wręcz szablonowo się w dziejach historycznych METODY żydowskiej na zawłaszczanie wszelkich zastanych struktur i przestrzeni ?..
  Jak KAMELEON – wchodzą, stają się najgorliwszymi, najprawdziwszymi obywatelami, wychodzą na czoło, przejmują komendę, po czym… prowadzą zastaną strukturę w kierunku pożądanym przez ICH tajne struktury 🙂 W Polsce mamy ich właśnie u Steru, WSZĘDZIE 🙂
  Mają pyski pełne „Polski” i wszelkich frazesów i symboli, zawłaszczonych NAM 🙂
  Dzierżą wszelkie atrybuty.Z WYJĄTKIEM KRWI I ZIEMI, panie Bodakowski…
  Bo KREW ich – NIE polska…
  A ziemia – NASZA, NIE ich ! Panie Bodakowski…
  Jak to jest ?..
  Najskrajniejsi ze skrajnych RASISTÓW, jakimi są „ŻYDZI” – decydują (na wszelkich łamach medialnych, których są w 100% właścicielami) – kto INNY jest, czy nie jest „rasistą” ?..
  Do wtóru już trzeciego pokolenia NAS SAMYCH, ze zlasowanymi komunistycznie-faszystowsko mózgami,
  oraz do PAŃSKIEGO wtóru, Panie Bodakowski ? 🙂

  • hansi

   14 listopada 2017 at 11:48

   Pewnie także, na podobnej zasadzie, wycierając sobie twarz „Katolicyzmem”, jako ostoją polskości, jest Pan zwolennikiem tzw. „ekumenizmu” ? 🙂
   Panie Bodakowski ? Jest Pan żydem i wykonuje ZADANIE ? 🙂

 3. MacGregor

  14 listopada 2017 at 11:52

  • hansi

   14 listopada 2017 at 13:08

   PAAanie „MacGregorze z neon-u 24 🙂
   Jeszcze trochę i przywieje tu i HUSKY-ego 🙂
   Cóż to za autorytet niby ma być ? 🙂
   Mądrości Pana Lutosławskiego mają tu robić za wzorzec pojęcia „patriotyzm” z Sevres pod Paryżem ? 🙂
   Taki Pan mądry, Panie MacGregorze, a nie dostrzega, że mowa O DWÓCH RÓŻNYCH RZECZACH ?…
   Wrzuca Pan do jednego wora PATRIOTYZM, oraz ŻYDÓW ? 😀 ..
   Jakby do żydów znajdowało zastosowanie COKOLWIEK, poza ich skrajnie RASISTOWSKIM Talmudem ? 🙂
   Czytał Pan komentarze, do własnego wpisu na neonie ? 🙂 …
   I owszem – NIE KAŻDY ŻYD jest antypolski i NIE pójdzie służyć w ochotniczej straży pożarnej 🙂
   Za przykład podam Pana Grzesia BRAUNA, który – jestem tego pewien – POSZEDŁBY gasić ogień, wraz z polską strażą pożarną 🙂
   Jednak – i na tym warto się oprzeć, jeśli chcemy przetrwać, jako POLACY (włącznie z czarnoskórym piłkarzem, Panem Olisem Adebe, któremu ongiś Kwaśniewski kazał przepraszać za Jedwabne) – mówimy tu O ŻYDOWNI wstrętnej, do której należy 100% MEDIÓW światowych i STĄD taka nagonka na Polskę i jej gówniany (w porównaniu z marszami w innych, NORMALNYCH krajach..) Marsz Niepodległości, gdzie 100 tysięcy luda niosło biało-czerwone chorągwie w (już żydowskiej) Warszawie, a tylko paru chłopaków – jakieś transparenty (ze słusznymi napisami !) i krzyże celtyckie, plus Falangi…
   ŻYD NIE ŚCIERPI czegoś takiego, w kraju, który UWAŻA JUŻ ZA SWÓJ…
   Żeby polski Goj zdobywał się na taką bezczelność i fikał przeciwko ościeniowi !
   Zaraz „naziści” ! „faszyści” !.. RASIŚCI !..
   Czy ŻYDOWNIĘ, Panie MacGregor, Pan Lutosławski TEŻ uważa ZA POLAKÓW ? 🙂 …ŻYDOWNIĘ, która UDAJE Polaków, jak udaje Polaków cała „polska” Władzuchna w tej chwili, w Parszawie ? Z Kaczyńskim na fasadzie, a Michaelem Schudrichem w tle i Douglasem – pociągającym za sznurki ?..
   O CZYM my tu mówimy, Panie MacGregorze ? 🙂
   Bo czasami sobie żartujemy 🙂 ..
   Shalom ! 🙂

 4. wb

  14 listopada 2017 at 11:53

  Kolego Bodakowski proszę się nie przejmować komentarzami tych pseudo-katolików. Sam kiedyś byłem „rasistą” na szczęście się z tego wyleczyłem.

  • hansi

   14 listopada 2017 at 12:52

   … i teraz jestem nawozem 🙂 …

 5. Soroka

  14 listopada 2017 at 11:59

  Tak jest, kiedy głupcy coś robią, to albo sami to obsrają, albo ktoś im to obsra!
  W przypadku Marszu Niepodległości obsrana została Polska i polskość!
  A może ci co organizowali ten Marsz, mieli na celu obsranie Polski i polskości?

  • hansi

   14 listopada 2017 at 12:51

   Panie „Soroka”, zaiste, jest Pan zadziwiającym kuriozum…
   Tym razem NIE agenci Putina ?…

 6. MGR

  15 listopada 2017 at 20:24

  Większość polskiego społeczeństwa to zakamuflowani ateiści.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra