Z kraju

Mordercze pigułki poronne zablokowane w Polsce

Ultralewicowi fundamentaliści biją na alarm: okazuje się, że znów jest problem z przesyłkami od promorderczych organizacji z zagranicy. Jak donosi aborcyjna organizacja „Kobiety w Sieci”, od końca października zabójcze pigułki służące do dokonywania aborcji w warunkach „domowych” są w Polsce blokowane. „Przesyłki są przetrzymywane w sortowni wbrew obowiązującym procedurom.” – donosi Krytyka Polityczna.
Organizacja próbuje również kłamać, twierdząc że taka aborcja jest legalna i nikt nie ma prawa jej utrudniać. Mordowanie nienarodzonych, poza trzema niechlubnymi przypadkami, jest w Polsce zabronione.

Nie wiemy, jak długo będzie trwało takie działanie, jednak nawet tak krótkie z pewnością uratuje czyjeś życie. Czyjeś matki zmienią zdanie i stwierdzą, że skoro tak ciężko jest zabić, może dziecko ma jednak żyć. Warto więc wspierać takie działania i zastanowić się, jak na stałe zablokować sprowadzanie z zagranicy tego typu pigułek.

Źródło: StopAborcji

 

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

16 komentarzy

16 Komentarzy

 1. Karol

  27 listopada 2017 at 13:42

  Przywrócić karę śmierci za pomoc w zabójstwie oraz samo zabójstwo, między innymi, i ją stosować.

 2. marguar

  27 listopada 2017 at 15:50

  Jaka „wolność wyboru”??? Zabijać, czy nie zabijać? Wolność od V przykazania???
  Wy tak z własnej durnoty, czy zadaniowo – celem kompromitacji wolnościowców??

 3. frate

  27 listopada 2017 at 17:49

  A gdzie jest w takich wypadkach ABW??? Dlaczego nie zajmą się takimi przestępczymi lewackimi organizacjami nawołującymi do przestępstwa, jak te „szmaty w sieci”!!! Czyżby ich też kryli, jak to było w Krakowie???

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra