Polskość

Wigilia z nielegalnym imigrantem w tle

Wczoraj minęła Wigilia Świąt Bożego Narodzenia. Czas w którym przy świątecznym stole powinno się znaleźć miejsce dla zbłąkanego wędrowca. I takie miejsce się często znajduje. Wigilia to także dzień w którym wszelkiej maści lewactwo i medialna żydokomuna (w rodzaju „GW”, czy „Polityki”, czy „Tygodnika Powszechnego”) na co dzień promujące aborcję, gendery, homomałżeństwa i inne nowoczesności staje się świętsze niż Biblia i ogłasza, że „Jezus też był uchodźcą”, albo promuje akcje w rodzaju „Wigilia bez granic”. Oczywiście część kapłanów (jak kiedyś „księża patrioci”) związanych z tym co Michalkiewicz nazywa „żywą cerkwią”, czyli często służbami specjalnymi i gorąco tej akcji przyklaskuje i ją wspiera.

 

Tak więc minęła Wigilia i mogę już spokojnie jak mawiający uwielbiający mnie lewacy-czytelnicy „popluć jadem nienawiści”. Co niniejszym z najwyższą radością czynię.

 

Po pierwsze primo – Jezus nie był żadnym uchodźcą, czy innym nielegalnym imigrantem, ponieważ jak głosi Pismo Święte „Józef udał się do z Galilei z miasta Nazaret do Judei do miasta Betlejem z poślubioną mu Maryją która była brzemienna, bo był z domu i rodu Dawida”. Udał się tam ponieważ był spis powszechny zarządzony przez cezara Augusta, który był pazernym draniem i dla celów podatkowych chciał wiedzieć ilu ma poddanych w Imperium Rzymskim. Tak więc Józef nie był żadnych „uchodźcą”. Ot ze względów na wrednego, rzymskiego fiskusa musiał wrócić do miejsca swojego urodzenia. Źle to raczej świadczy o rodzinie Józefa, że krewniaka pod dach nie przyjęli. Cóż w rodzinie jak to w rodzinie na Święta. Poza tym Józef miał dom. W końcu z zawodu był cieślą (i to bynajmniej nie cieślą okrętowym), więc sam te domy stawiał, albo przynajmniej robił do nich wieźbę dachową z drewna, ponieważ ściany domów w tym regionie były i są murowane. Kiepskim byłby fachowcem i na dodatek musiałby nieźle chlać (jak wielu budowlańców od starożytności do dzisiaj), żeby własnej chałupy nie mieć. Czyżby lewactwo uważało, że ponad 2000 lat temu Józef cieśla był kiepskim budowlańcem, alkoholikiem i jednoosobową budowlaną firmą-krzakiem, biorącą zaliczki i niewywiązującym się z roboty i że z tego powodu musiał uciekać z Galilei jako „uchodźca”.

 

Po drugie primo – Ciężko zintegrować kogoś, kto zintegrowany wcale być nie chce. Oczekiwania większości tak zwanych „uchodźców”, a faktycznie nielegalnych imigrantów z ponad 30 krajów (w tym z Maroka, Somalii, Nigerii, Kongo, Birmy, czy Bangladeszu) z których ponad 90 procent to dorosłe, ale młode samce są proste – chałupa, dobry socjal, żadnej roboty, czy nauki języka i możliwość używania europejskich samic. Bez granic. I bez kar. Ponieważ to się dzieje na obcej ziemi to „Allah nie widzi” i hulaj dusza piekła nie ma (więc można chlać i ćpać, a używanie innowierczyń nawet tych kilkuletnich zalecał sam Mahomet). I jak się z nimi kuźwa integrować? Niedawno Instytut Myśli Schumana i Katolicka Agencja Informacyjna zrobiły wspólnie konferencję prasową na temat akcji „Wigilia bez granic”. Cóż to takiego? Otóż akcja „Wigilia bez granic” zakłada przyjęcie obcokrajowców w polskich domach na wigilijnej wieczerzy oraz zintegrowanie w ten sposób Polaków z obcokrajowcami. Celem akcji jest rozpowszechnianie wśród cudzoziemców znajomości polskiej tradycji, kultury, zwyczajów i korzeni chrześcijańskich oraz eliminowanie zjawisk jakimi są tzw. „getta”, które tworzą obcokrajowcy po przyjeździe do obcego kraju zamykając się w swojej społeczności. Cały ten cyrk był promowany… w siedzibie Konferencji Episkopatu Polski, przy skwerze Kardynała Wyszyńskiego 6 w Warszawie. Pomysł i argumentacja za tą akcją jest tak głupia, że aż zęby bolą. Na kilometr wali propagandowym szajsem.

 

A po trzecie primo ultimo – Wigilia jest wydarzeniem dla chrześcijan. To nie Yom Kippur, czy Święto Ashura. Jak ktoś chrześcijaninem nie jest, to tego święta nie świętuje. Poproś człowieku jakiegoś Żyda, czy muzułmanina, żeby się z Tobą cieszył z Wigilii Bożego Narodzenia. W najlepszym razie każe ci sp…ć, w najgorszym wystartuje z nożem, bombą, pistoletem (muzułmanin), czy pozwem sądowym (Żyd). Na szczęście większość księży w Polsce ma takie samo zdanie na temat rzekomych „uchodźców” jak prawie 90 procent naszego społeczeństwa. I to nie tylko dlatego, że większość proboszczów na parafii jest jak „szlachcic na zagrodzie równy wojewodzie” i zdecydowanie woli święty spokój zamiast uchodźctwa finansowego wiernych z parafii w której znajdzie się jakaś muzułmańska rodzinka. Tego że 90 procent społeczeństwa nóż się otwiera na dźwięk słowa „uchodźca” różnym łajzom od inżynierii społecznej nie uda się nigdy zmienić. Szczególnie że wszelkie Michniki, Szumlewicze, Lisy, Pieronki, Sowy, Kramery, Kopaczowe i Tuski tego nie zmienią. Zwłaszcza, że każdy swój rozum ma i widzi, co się dzieje na zachodzie Europy. A tym bardziej, że oni chcą integrować „biednych i uciskanych” nie za swoje prywatne, tylko za nasze publiczne pieniądze z podatków, czyli z pieniędzy zabranych pani Jadzi emerytce i polskim dzieciom, którym trzeba byłoby obciąć niskie świadczenia, żeby wypłacić je Abdullowi, jego czterem żonom i trzydzieściorgu dzieciom. Ze swoich żaden z nich nie dał i raczej nigdy nie da ani złotówki. Obłudnicy klasa master. A papież Franciszek jak jest tak dobry to niech pozbędzie się Gwardii Szwajcarskiej i ma codzienny kontakt z brodatymi, salafickimi świrami rozdającymi Koran na placu Świętego Piotra bez ochrony. Tak jak większość społeczeństw po przyjęciu „uchodźców”.

 

Michał Miłosz

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

36 komentarzy

36 Komentarzy

 1. pingwin z madagaskaru

  25 grudnia 2017 at 18:30

  niech pan nie pisze bzdur. obie opowieści o narodzeniu Jezusa u Mateusza i Łukasza to wzajemnie się wykluczające teksty, które powinny być interpretowane alegorycznie a nie historycznie. ( Mateusz wyrazie plagiatujący historię Mojżesza ). Jezus najprawdopodobniej urodził się bez żadnych fanfar w Nazarecie, a te dwie opowieści to fikcje literackie wymyślone tylko dlatego by uzasadnić to, ze Jezus był przepowiadanym Mesjaszem, a według żydowskich przepowiedni Mesjasz powinien się urodzić w Betlejem.

  • michu

   25 grudnia 2017 at 19:13

   Każdy wierzy w co innego.Inaczej wierzą katolicy inaczej np pingwiny z madagaskaru jesze inaczej muslimy czy eskimosi.

   • pingwin z madagaskaru

    25 grudnia 2017 at 19:19

    wierz sobie w co chcesz, w końcu to prostsze niż myślenie.

    • michu

     25 grudnia 2017 at 19:23

     Każdy myśli i wierzy po swojemu. W ten sposób powstają różne cywilizacje i kultury generalnie i różne indywidua indywidualnie 🙂

    • Marian

     25 grudnia 2017 at 22:30

     Nie bardzo wiadomo tylko, po co wymyślono tzw. rzeź niemowląt w okolicy Betlejem?
     Albo odrzucasz wszystko, co mówi Ewangelia, albo wszystko przyjmujesz, z dobrodziejstwem inwentarza. Moim zdaniem, to drugie jest bezpieczniejsze, niż takie gdybanie wiejskiego filozofa racjonalisty.
     W tamtych czasach nie było Pendolino, ale mimo to ludzie podróżowali dużo i daleko.
     Kto studiował biblistykę ten wie, że opowieści biblijnych nie zmyślano tak sobie według swojego widzimisię. Czasem można znaleźć dwa opowiadania o tym samym wydarzeniu widziane z innej perspektywy, pozornie wykluczające się, ale redaktor tekstu umieścił obie, bo nie śmiał być cenzorem. Dlatego w Biblii jest wiele tradycji, co tylko potwierdza jej uczciwość.

     • pingwin z madagaskaru

      25 grudnia 2017 at 23:30

      po co wymyślono tzw. rzeź niemowląt w okolicy Betlejem? Choćby po to piękny Marianie bo autor Mateusza uważał, że Jezus to nowy Mojżesz i tak kiedy Mojżesz się urodził, to faraon kazał zabić wszystkich żydowskich chłopców (Exodus 1:16-22). I gadasz bzdury, w tamtych czasach podróżowało się mało, bo podróże były niewygodne i niebezpieczne.

     • Marian

      25 grudnia 2017 at 23:58

      „w tamtych czasach podróżowało się mało, bo podróże były niewygodne i niebezpieczne” – bardzo śmieszne 😉

     • Marian

      26 grudnia 2017 at 05:45

      @pingwin z madagaskaru, Twoje dobre samopoczucie pozbawione jest głębszych podstaw.
      Jeśli uważnie czytasz Biblię, nie tylko najnowsze pożal się Boże „tłumaczenia”, to znajdziesz wiele dowodów, że Biblia nie została wymyślona przez grupkę „naćpanych frajerów” jak to określiła pewna „artystka” z IQ 70.
      Są takie miejsca, gdzie autor natchniony „puszcza oczko” do czytelnika Biblii: „patrz teraz mówię o czymś, co wasza nauka odkryje za kila tysięcy lat”.
      Można zobaczyć, ile wysiłku wkładali autorzy, aby oddać uczciwie swój stan wiedzy o życiu i świecie. Ale żeby to zobaczyć, trzeba „zdjąć buty” swojej pyszałkowatej przemądrzałości gimbusa, który „i tak wie lepiej, bo ma apkę na smartfona”.
      Biblia to zakodowany przekaz,który można odczytać tylko rozumem oświeconym wiarą. Mądrość ta jest niedostępna dla nadętych prostaków płci obojga, a zwłaszcza z kręgu urojeń maniakalno-paranoidalnych spowodowanych mutacjami genetycznymi wskutek rozmnażania się w wąskiej puli genowej. Wiesz, co mam na myśli?
      Jakby szedł Twoim myśleniem, to powiedziałbym, że Mojżesz został też wymyślony, i rzeź hebrajskich chłopczyków też została wymyślona.
      Tak między nami mówiąc, Ewangelia to mądrość uniwersalna, a odniesienia do Mojżesza zostały dodane tylko w pewnym celu – wiem, ale nie powiem. Ewangelię można równie dobrze czytać nie mają pojęcia o Mojżeszu. Poczytaj Lista do Rzymian: Prawo zostało dane Żydom, poganie nie potrzebują prawa mojżeszowego do zbawienia. Z mojego punktu widzenia, Mojżesz mógł być sobie wymyślony. To bez znaczenia. 😉

  • Adamski

   25 grudnia 2017 at 22:02

   Prawda jest taka że całe to chrześcijaństwo to religia nie nasza tylko ludów pustynnych okolic Palestyny, Syrii czy Egiptu. Została nam narzucona siłą przez rycerzy Watykanu do spółki z zakonami Cesarstwa Niemieckiego dokładnie analogicznie jak teraz wdziera się tu islam. Wystarczy posłuchać kazania jakegokolwiek ciągle mowa o „Izraelitach”, Jezus tytuluje się jako „Król Żydowski”, co to ma wspólnego z nami, narodami słowiańskimi nie mam pojęcia!

   • Marian

    25 grudnia 2017 at 22:40

    Współcześnie istniejące państwo w Palestynie ma tyle wspólnego z biblijnymi Izraelitami, co dzisiejsi Warszawiacy z Warszawiakami z epoki Canaletta, albo współczesna Turcja z Bizancjum. – Przypadkowo znajdują się w tym samym miejscu…
    Jak myślisz, dlaczego rocznie ok. 2 mln. Chińczyków przyjmuje chrzest? Dlaczego Afrykańczycy odwracają się od islamu na rzecz chrześcijaństwa (np. w Angoli islam jest już zakazany)? – Bo wiara w Chrystusa daje ludziom wolność. Owszem, byli Templariusze, Krzyżacy, Luter i jezuici. Ale to wypadki przy pracy… Przyszli i poszli, a krzyż Chrystusa trwa przez wieki.

    • Adamski

     26 grudnia 2017 at 20:59

     Czlowieku nie wiem co bierzesz ale przestań to brać. 2mln Chinczykow przezchodzi na chrześcijaństwo? Tak na 1,5 miliarda! Afryka przechodzi na chrześcijaństwo? co Ty pieszesz! Afrykę przejął islam i to ten wojujacy z Boko Haram na czele! Od czasu powołania „nowego” lewicowego papieża w Watykanie frekwencja na pl. Św.Piotra spadła o 68%! To są dane z Watykanu! Pobudka!

     • Marian

      26 grudnia 2017 at 22:34

      No wiem, 2 miliony na 1,5 miliarda, to pestka. Ale zawsze…
      Boko Haram, to zdaniem znajomego misjonarza, właśnie krzyk rozpaczy islamistów, bo już tylko takie metody im zostały. Żaden rozgarnięty Afrykańczyk dobrowolnie na islam już nie przechodzi, bo to… niewolnictwo. Nie byłem, nie wiem – tak słyszałem.
      Europa zgłupiała, ale to kara za 500 lat zdrady Kościoła, od Lutra.
      Watykan? – Nie takie rzeczy Kościół przetrwał…

 2. tb

  25 grudnia 2017 at 19:22

  zdrowy rozsądek/dar Duchaśw/ktorego brak papieżowi i czołówce episkopatu ci oderwani od życia idealiści/w najlepszym razie/bądż lewacy ideowi gotują swym owieczkom rzeż/nie/szkoda że są głupi lub że nie mieli kontaktu np.z Cyganami w Polsce/też jakaś namiastka”ubogaceń”/do czego tak namawiają, co ich może/biskupów/przekonać?próby zabójstwa Papieża nie,udane zabójstwa księży,zakonnic,profanacje itd nie,więc i ludzie odrzucą te fałszywe „autorytety”

  • michu

   25 grudnia 2017 at 19:25

   Każdy pasterz, który szykuje rzeź owieczkom po prostu się kompromituje.

 3. Tomek

  25 grudnia 2017 at 23:18

  „Jezus nie był żadnym uchodźcą, czy innym nielegalnym imigrantem”

  Uchodźcą to akurat był, tyle że nie chodzi przecież o to, że Józef jechał na spis i zatrzymał się w Betlejem, tylko o to, że Święta Rodzina musiała uciekać do Egiptu przed Herodem.

  „A po trzecie primo ultimo – Wigilia jest wydarzeniem dla chrześcijan. To nie Yom Kippur, czy Święto Ashura. Jak ktoś chrześcijaninem nie jest, to tego święta nie świętuje. Poproś człowieku jakiegoś Żyda, czy muzułmanina, żeby się z Tobą cieszył z Wigilii Bożego Narodzenia. W najlepszym razie każe ci sp…ć, w najgorszym wystartuje z nożem, bombą, pistoletem (muzułmanin), czy pozwem sądowym (Żyd).”

  Tradycja pustego talerza przy stole wigilijnym, nie wchodząc już w genezę tego obyczaju (być może, pogańskiej) ma pokazywać gościnność chrześcijan i jak spojrzy pan na Nowy Testament, nigdzie nie ma pan powiedziane, że człowiek inny niż wyznawca Chrystusa nie może być dopuszczony do stołu, a wręcz przeciwnie. A co do innych religii – owszem, niejednokrotnie takie cieszenie się może pan zaobserwować, wystarczy tylko mieć trochę dobrej woli by to zauważyć. Np., muzułmanie – sam portal prawy.pl pisał o obchodach Bożego Narodzenia organizowanych przez muzułmańskie władze Nazaretu (do teraz – ze względu na decyzję Trumpa). Co do Żydów, to ot, np. coś takiego na szybko: http://www.fzp.net.pl/spoleczenstwo/wiekszosc-zydow-zyczy-wesolych-swiat-bozego-narodzenia

  Oczywiście, inną sprawą jest, czy należy uchodźców przyjmować albo, że ta kwestia przy okazji Świąt jest bezczelnie wykorzystywana przez lewaków, a inną, co wynika z Pisma. W tej drugiej kwestii, niestety, nie ma pan zupełnie racji.

  • michnik do wiezienia

   26 grudnia 2017 at 13:28

   glupi jestes jak baran kretynie

   • Tomek

    26 grudnia 2017 at 15:29

    Robert, nie wygłupiaj się już:)

 4. Marian

  25 grudnia 2017 at 23:28

  Pusty talerz, pomoc ubogim… – to przerost formy nad treścią. Owszem, są ludzie, którzy nie mają na chleb, ale o wiele więcej jest takich, którzy cierpią z powodu braku dostępu do prawdy, do sprawiedliwości.
  Co z tego, że dasz komuś talerz zupki, jeśli drugą ręką kradniesz mu portfel? Co z tego, że znany polityk składa ulizane życzenia świąteczne, a pokątnie okrada własny kraj, albo przyzwala na taką kradzież liczoną w miliardach…

 5. panda

  26 grudnia 2017 at 02:05

  Nie mogę uwierzyć, że w katolickim portalu gość nie zna Ewangelii. Jezus był uchodżcą nie dlatego, że urodził się w Betlejem, ale, że Święta Rodzina musiała uciekać do Egiptu, bo w ojczyżnie życie Jezusa było zagrożone. Waść i geografii nie znasz. Wstyd. Gdybym była szefem tego portalu zwolniłabym taką osobę ze skutkiem natychmiadtowym. Poza tym ,,pierwsze primo, drugie primo….czy Pan wie co to znaczy primo? Z łacińskiego to ,,po pierwsze”więc brakiem logiki jest mówić,,po drugie po pierwsze…”Ależ dyletantów tu zatrudniają po nowoczesnych( prywatnych) studiach.Nie ma wam kto poziomu podnieść, ignoranci.

 6. panda

  26 grudnia 2017 at 02:09

  Nie mogę uwierzyć, że w katolickim portalu gość nie zna Ewangelii. Jezus był uchodżcą nie dlatego, że urodził się w Betlejem, ale, że Święta Rodzina musiała uciekać do Egiptu, bo w ojczyżnie życie Jezusa było zagrożone. Waść i geografii nie znasz. Wstyd. Gdybym była szefem tego portalu zwolniłabym taką osobę ze skutkiem natychmiadtowym. Poza tym ,,pierwsze primo, drugie primo….czy Pan wie co to znaczy primo? Z łacińskiego to ,,po pierwsze”więc brakiem logiki jest mówić,,po drugie po pierwsze…”…..jaki duplikat wam wykryto, po prostu dwa, czy trzy razy dotknęłam, żeby poszło, jak duplikat, to pokażcie pierwszy wpis. Czytaliście,,wykrywacze”? Czy cała redakcja taka bystra?

 7. panda

  26 grudnia 2017 at 02:12

  To był duplikat ? Tej samej autorki? W odstępie 4 minut?

 8. Sławek

  26 grudnia 2017 at 11:38

  Polecm filmik z wypowiedzią Ojca Pelanowskiego na temat uchodźców, krótko i na temat bez tzw. moralności sytuacyjnej uprawianej przez niektórych chierarchów. Jan III Sobieski się w grobie przewraca jak słyszy te łgarstwa o przyjmowaniu uchodźcow. Prawdziwie potrzebujących t 5 procent, reszta to walka z Koścołem inne aspekty te istnieją, ale główny to walka diabła z Bogiem

 9. Robert B.

  26 grudnia 2017 at 11:49

  „W najlepszym razie każe ci sp…ć, w najgorszym wystartuje z nożem, bombą, pistoletem (muzułmanin), czy pozwem sądowym (Żyd).”

  Dowcipne, ale nieadekwatne. Ten, kto wierzy, że Żydek = to to, co się naoglądał na „Pianiście”, czyli niepokalane niewiniątko, całkowicie niezdolne do jakiejkolwiek agresji i za co to wszystko, nawet nie wie, jak się myli. Żydostwo ma całą masę mordów za pazurami. Ich taktyka udawania, że „Żydów nie ma”, podczas gdy dziwnym przypadkiem aż roi się od nich we wszelkiej maści ruchach wywrotowych, w NKWD, SB, komendanturach gułagów, okazuje się długoplanowo nieskuteczna. Jak się pojawia druga konkurencyjna wobec nich rasa panów, to potrafi im się dobrać do skóry. Wtedy trzeba ich raaaatoooowaaaać. A potem… a potem wszystko zaczyna się od nowa.

 10. kamix

  26 grudnia 2017 at 12:00

  Hi, Oglądaj -Gwiezdne Wojny: ostatni jedi [dubbing] jak i inne filmy.

  http://www.allsh.net/filmo

  Nowa strona z filmami o jaką teraz ciężko.
  Polecam zalukac

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra