Z kraju

Dr Lucyna Kulińska: znikają „niewygodne” filmy

Oto wypowiedź dr Lucyny Kulińskiej zamieszczona na  Facebooku: „To symptomatyczne, od kilku tygodni z Google i YT znikają zawieszane tam kolejne moje filmy z wykładów wygłaszanych w Polsce, szczególnie te „niewygodne”, do studia TVP zaprasza się szemraną obcą „agenturę wpływu” typy pan R. IPN zaczyna znowu publikować kłamliwe, skandalicznie zaniżane dane dotyczące polskich ofiar ludobójstwa ukraińskiego… .

Macierewicz znowu opowiada bzdury o rosyjskich sprawcach rzezi Polaków na Wołyniu  …dzieje się coś bardzo złego. A tymczasem w Iranie trwa nowa próba „kolorowej rewolucji”, ataki „nieznanych sprawców” na rosyjskie bazy w Syrii …to źle rokuje. Byle tylko Polaków znowu nie wplątano w te „izraelskie manewry”.

Tymczasem ukraińsko-banderowska V kolumna w Polsce liczona w setki tysięcy nabiera w tych okolicznościach wiatru w żagle. Dlaczego WŁADZE narażają Polaków na takie zagrożenia – jakim prawem????

Źródło: FB

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

65 komentarzy

65 Komentarzy

 1. Winicjusz

  5 stycznia 2018 at 09:08

  Polska za sprawą POPiS+PSL+SLD na rozkaz USA na naszych oczach staje się zachodnią prowincją Ukrainy.

 2. hansi

  5 stycznia 2018 at 09:18

  „Dlaczego WŁADZE narażają Polaków na takie zagrożenia – jakim prawem????”
  Bo to nie są POLSKIE Władze..
  Widać to dowodnie OD SAMEGO POCZĄTKU, gdy tylko Duda podpisał w podskokach pierwsze ustawy…
  A wobec tego – jest to po prostu BEZprawie.
  A nas – obowiązuje prawo NADrzędne, czyli prawo boskie po prostu…
  Które – jakimś-ci dziwnym trafem, od zawsze stoi w rażącej sprzeczności z interesem i „moralnością” żyda…
  Żyd doprasza się coraz usilniej o kolejny „holocaust”…
  Coraz gwałtowniej i jawniej starając się go uprzedzić i wcześniej wykończyć NAS…
  Proste…
  „NIE widzi” tego tutaj tylko „Tomek”..
  W cudzysłowie, bo „Tomek” jest oczywiście płatnym trollem i warto by było go wytropić 🙂 ..
  I..poprosić do kasy 😀 …

  • Robert B.

   5 stycznia 2018 at 12:38

   Doproszą się w końcu. Już raz się doprosili. „Całe pokolenia Żydów pracowały na holokaust.” (prof. Jasiewicz)

   • Powalający Majestat Termojądrowej Mocy Syjonu

    5 stycznia 2018 at 16:52

    „Robert B. Jest pierwszym i jak dotąd jedynym podczłowiekiem którego małpa urodziła przez odbyt.”
    Dr med. Jitzchok Rozenblatt

    • Robert B.

     5 stycznia 2018 at 17:12

     Do @Powalający Smród z Dupy Syjonu:

     Mów jak najwięcej. Pracuj.

     • Powalający Majestat Termojądrowej Mocy Syjonu

      5 stycznia 2018 at 17:35

      Nie przestajesz mnie zadziwiać – ty chyba naprawdę myślisz, że twoje zdanie ma jakiekolwiek znaczenie…

     • Robert B.

      5 stycznia 2018 at 17:58

      Do @Powalający Smród:

      Wiem, że moje zdanie nie ma żadnego znaczenia. Wiem. Już żeście objęli ludzkość w stalowe obcęgi, już wszystko prawie przygotowane na ostatni guzik… Już niedługo spełni się wasze przymierze z waszym bogiem i zapanujecie nad światem… Nastąpiły pewne korekty po ostatniej próbie i to już nieuniknione, nie?

     • Powalający Majestat Termojądrowej Mocy Syjonu

      5 stycznia 2018 at 18:10

      Nie.

      Miałem na myśli po prostu to, że ty robercik jesteś ludzkim śmieciem, którego nikt nie szanuje i z którego zdaniem nikt się nie liczy.
      To wszystko. Reszta to twoje urojenia.

    • Adam

     5 stycznia 2018 at 20:46

     Zdaje się że wg.Powalającego Majestatu Termojądrowej Mocy Syjonu nie tylko Robert B. sklasyfikowany jest do pod gatunku https://www.cda.pl/video/176233628/vfilm?wersja=360p

     • Powalający Majestat Termojądrowej Mocy Syjonu

      6 stycznia 2018 at 15:28

      Oczywiście, że nie tylko robert b. jest ludzkim śmieciem. Ty też adaś.

     • Adam

      6 stycznia 2018 at 16:52

      Do termojądrowej głupoty. TUTAJ JEST MOC https://youtu.be/738Sf5ohCAY?t=589

     • Powalający Majestat Termojądrowej Mocy Syjonu

      6 stycznia 2018 at 18:11

      To ten sam klecha który koleguje się z podleckim, tym od magrav’ów i nano-wahadełek? To jest wasz idol?
      No kurwa mówiłem, że jesteście podludźmi.

     • Adam

      6 stycznia 2018 at 19:52

      Czy pod powalającym majestatem termojądrowej… nie kryje się ( Atomowy rabin)

      https://wolna-polska.pl/?s=Marian+Kowalski ?

     • Powalający Majestat Termojądrowej Mocy Syjonu

      7 stycznia 2018 at 15:04

      Tak adas, jestem uosobieniem wszystkich twoich obsesji.

 3. z-k

  5 stycznia 2018 at 09:27

  Budowa Żydolandu Wielkiego (od Bydgoszcza po Odessę)nabiera tempa. Przestraszeni powodzeniem Marszu Niepodległości wdeptali w ziemię Panią Premier, rosną w siłę obce agentury bezkarne w opluwaniu Polski, intensyfikacja grabieży nieruchomości w miastach (patrz atak na Pałac Kultury – przygotowanie placu na budowę światowego centrum grandziarskiej chwały), kirkuty jako czołowy element „narodowego dziedzictwa”, mieszanie ludności Polski i Krainy U raz intensywne szkolenie ukraińskiej młodzieży w szkołach policyjnych i administracji……….

 4. tuszyn

  5 stycznia 2018 at 09:47

  Nie tylko Pani filmy. Powoli, przez agenturę zarządzana, zanika Polska cała a Polacy zachwyceni Despacito…..

  • Adam

   5 stycznia 2018 at 10:16

   Znikają filmy znikają niewygodne dla obecnej władzy konta na You Tube m.in.
   ,w realu 24, czy konto G.Brauna za film o Führerze https://vimeo.com/240890131 .Jak należy domniemywać za sprawą i w kooperacji szemranego towarzystwa przyjaciół z gremiów Jonnego Danielsa którzy za pomocą takich cenzuralną-totalitarnych sztuczek chcą kreować politykę wschodnią na potrzeby….

 5. Biały orzeł 1919

  5 stycznia 2018 at 09:51

  musimy my Polacy stworzyć front przeciwko wszelkim wrogom i slugom szatana. Krzyż .różaniec .godlo 1919 .

 6. Slawomir Tomasz Roch

  5 stycznia 2018 at 10:56

  Pani dr Lucyna Kulinska z Krakowa cieszy wsrod Kresowian wielkim szacunkiem i zaufaniem. Jej praca jest zawsze solidnie udokumentowana, wnioski jasne i klarowne, oddanie sprawie prawdy o ludobojstwie dokonanym przez odrazajacych zbrodniarzy z OUN-UPA na niewinnych kobietach i dzieciach przewaznie na Wolyniu i Kresach, Jej oddanie tej sprawie jest bezdyskusyjne. Dlatego mocno niepokoja Jej powyzsze informacje o znikajacych filmach z portali medialnych. Poza tym Panie Ministrze MON Antoni Macierewicz prosze nie naduzywac argumentow, jakoby Sowieci maczali swoje brudne palce w Rzezi Wolynskiej, bo jest to nieprzyzwoite w swietle faktow historycznych, ogolniedostepnych! Nawet kompletny dyletant dobrze wie, iz gdy dwoch jego wrogow slabnie, to z jego korzyscia. Tymczasem ludobojstwo banderowskie zostalo przygotowane z najwyzsza skropulatnoscia i przeprowadzone z niemiecka dokladnoscia i okrucienstwem przez zdziczala OUN-UPA i absolutnie nie wolno mieszac do tego Sowietow, ktorzy naturalnie mieli przy tym powody do radosci. Nadto zgadzam sie z Pania dr Kulinska iz w Polsce rosna systematycznie wpylywy Ukraincow i rowniez uwazam to za b. duze i powazne niebezpieczenstwo. Ukraincy wyniesli bowiem na pomniki najbardziej odrazajacych zbrodniarzy wszechczasow mianowicie Bandere, Szuchewycza, Diaczenke i innych demonicznych upiorow z ludobojczej OUN-UPA i tak wlasnie uczy sie nastepne pokolenia Ukraincow. Zgroza! To jest szalenie niebezpieczne! Ukraincy w Polsce zawsze beda bowiem otwarci na to co dociera do nich z Ich ojczyzny, zainfekowanej smiertelnym wirusem banderyzmu. A majac coraz wieksze wplywy w Polsce, beda usilowali wplywac i na co dzieje sie i w naszym kraju. To nieuniknione! Trzeba zatem koniecznie nalozyc b. silne, wszelkie ograniczenia dla Ukraincow, az do radykalnej zmiany w owej polityce ukrainskiej, gloryfikujacej zbrodniarzy, co obecnie jest praktycznie niemozliwe. Dlatego na razie Ukraine nalezy wylacznie tolerowac, trzymajac reke na pulsie. Nie ma innego wyjscia! Z Panem Bogiem

  • Polak 2656053

   5 stycznia 2018 at 11:39

   Nie tolerować obecny stan rzeczy a granicę zamknąć i wydalić tutaj już napłyniętych poniżej 10 lat udokumentowanego osiedlenia z zezwoleniem.
   Tak trzeba postępować jak się chce odzyskać kontrolę nad ojczyzną, twardo i konsekwentnie!
   Niestety. I nie ma tutaj żadnych ale i pola do dyskusji!

  • Czaruś

   6 stycznia 2018 at 01:28

   Jakie hamulce? Możemy sobie „gdybać”. Przecież podobno „polscy” pracodawcy domagają się przyjmowania więcej Ukraińców, a Min. Pracy ma otwierać tamże – na Ukrainie (!) urzędy pracy! Ci rządzący nami okupanci „idą na całego”, a lud polski nadal głosowałby na nich (patrz: wywiad na ulicy e-misji). Szok, jesteśmy naprawdę zaczadzeni!

 7. gość

  5 stycznia 2018 at 11:31

  Piotr Korczarowski o zamknięciu przez YouTube kanału eMisjaTV:

  https://youtu.be/3HaYRtbVlx4

 8. Robert B.

  5 stycznia 2018 at 11:35

  „Byle tylko Polaków znowu nie wplątano w te „izraelskie manewry”.”

  Proponuję wobec tego organizować jeszcze więcej hołdów pt. sprawiedliwi wśród narodów świata, gdzie idioci będą się mogli napawać swoim człooowieeeczeeeństweeem, czyli uznawaniem faktu, że przeznaczeniem goja jest poświęcać się dla Żyda. Idioci będą się tym napawać, a żydostwo będzie stało z tyłu i inkasowało te hołdy. Można też posyłać papieża Franciszka do Izraela, żeby obcałowywał łapska wszystkich Żydów, nie tylko „ocalałych z holokaustu” z Yad Vashem. Daję sobie rękę uciąć, że i to będzie mało.

 9. gemini

  5 stycznia 2018 at 12:01

  Z żydowską „głową”(rządzący) na polskim tułowiu (społeczeństwo) Polska nie może normalnie funkcjonować. Nie ma innego wyjścia, jak „odcięcie” żydowskiej głowy, czyli odsunięcie od władzy, nauki, oświaty, kultury i sztuki tej antypolskiej – przez całe stulecia – nacji. Albo MY (Polacy) wyłonimy wreszcie polski rząd, realizujący interesy Polaków, albo oni (żydowska mniejszość) będą nadal realizować naszym kosztem interesy międzynarodowego żydostwa

  • Robert B.

   5 stycznia 2018 at 12:42

   No jeżeli nie wolno nawet powiedzieć słowa na „ż”, by nie zostać potępionym na wieki, to małe są szanse w takich warunkach na rozliczenie się z żydostwem. Jeżeli jednak te warunki się zmienią, to wtedy odbiorą zapłatę za wszystko z dołu i ryczałtowo, czyli tak jak lubią najbardziej…

   • Powalający Majestat Termojądrowej Mocy Syjonu

    5 stycznia 2018 at 16:54

    Ale czy to sprawi, że przestaniesz być ludzkim odpadem?

    Nie. Dlatego zabij się.

    • halina

     8 stycznia 2018 at 17:49

     Nikt się tak tutaj nie miota jak autor tego wpisu; mam wrażenie że to bezsilna wściekłość.

   • Tosia

    5 stycznia 2018 at 17:19

    W pełni się z Tobą zgadzam, oby jak najszybciej. Mam nadzieję, że Hamas i Hezbollah się do tego walnie przyczynią, a my?….. wystarczy, że będziemy się obojętnie przyglądać. Na odżydzenie Polski też, wkrótce przyjdzie pora. Coraz więcej osób zauważa panoszenie się w Polsce pasożytów żydowskich. A budowa muzeum „koszernego incydentu” zwanego „powstaniem w getcie żydowskim” (czytałam wspomnienia Edelmana, który opisywał jak z kolesiami spędzał czas w bunkrze z k…wami żydowskimi właśnie wtedy, gdy miał miejsce ten „bohaterski” koszerny incydent), co ostatnio zapowiedział Gliński………… znacznie Endlösung der Judenfrage BIS przybliży.

    • Powalający Majestat Termojądrowej Mocy Syjonu

     5 stycznia 2018 at 17:34

     A Hamas i Hesbollah to czym nas pokonają? Wszami?

     • Robert B.

      5 stycznia 2018 at 18:43

      Do @Smród z Dupy:

      Wśród amerykańskich historyków znana jest opinia, że Roosevelt i amerykańskie żydostwo dlatego nie informowali społeczeństwa w czasie II wojny światowej o holokauście, bo bali się, że taka informacja przysporzyłaby Hitlerowi w Ameryce sympatii. Taki był stosunek do was wśród Amerykanów. Teraz nie bardzo się on zmienił. Jeżeli tam coś pójdzie nie tak, to zostaniecie pozbawieni ochrony i Arabowie rozszarpią was na strzępy. Chyba nawet tobie nie wydaje się, że ktokolwiek wam tam wasze zbrodnie podaruje.

     • Kwal

      5 stycznia 2018 at 19:52

      Słuchaj żydzie „Powalający Majestat Termojądrowej Mocy Syjonu” –
      Jesteś talmudycznym durniem jak wszyscy z twojej nacji. W Polsce mówią „poznaj żyda a zostaniesz antysemitą, poznaj żyda a wszystko zrozumiesz”. A skoro wszystko, to i przedsiębiorstwo holocaust jak pisze twój ziomek Norman Finkelstein. Żydostwo to naród wymyślony – jak pisze Shlomo Sand. To plemię najpodlejsze z podłych, bez etyki i z podwójną moralnością, plemię bezwzględne i pozbawione skrupułów, szczerze wierzące, że są stworzeni do władzy nad światem. Naród żydowski jako taki nigdy nie istniał tylko został wymyślony przez ciemnych rabinów, którzy ubzdurali sobie, że bóg ich wybrał do naprawy i przewodzenia światu. Kłamstwo to jako talmudyczna bzdura powtarzane jest na całym świecie aż po dziś dzień. Żydzi to naród wiecznych tułaczy, oszustów i złodziei. To naród mącicieli, intrygantów i zdrajców…a jak trzeba to i morderców !

     • Robert B.

      5 stycznia 2018 at 20:13

      Do @Kwal:

      To się nazywa Tikkun Olam… A potem… a potem jak się miarka przebiera, to jest ryk i krzyk: Haaatuuujcieee naaas!

     • Powalający Majestat Termojądrowej Mocy Syjonu

      6 stycznia 2018 at 18:14

      NIE. To nie się nazywa „B’nei Szarmutim”.

 10. Art

  5 stycznia 2018 at 13:57

  PAD podczas zapalania świeczki na „Hanuka” czy innego Kaduka(swoją drogą,warto dowiedzieć się jaką to modlitwę odmawia nienawistny „brat” rabin,podczas tego zapalania)powiedział,że uroczyste obchody 100 lecia niepodległości będą obchodzone razem z żydami,czyli polsko-żydowskie uroczystości.”Przyjaciel” Polski i Polaków-do ostatniej złotówki,po otrzymaniu od PAD i PADowej orderu wykazał litość dla nas-orzekł,że te $65 mld mogą nam wspaniałomyślnie rozłożyć na raty!?

 11. marju73

  5 stycznia 2018 at 14:14

  Wrealu24 też skasowano.

 12. ziemianka

  5 stycznia 2018 at 14:51

  No i tyle było tej wolności. Back to usual!

 13. podolak

  5 stycznia 2018 at 16:36

  Czego się MOSKWA boi?
  Tego.

  „Почему Москва боится исторической правды о современной Украине”

  „Повторная публикация в рамках проекта «Лучшее за 2017 год»”

  https://regnum.ru/news/polit/2364371.html

 14. Marian

  5 stycznia 2018 at 18:25

  Wartościowe filmy znikały od dawna. Spróbuj znaleźć na YT np. Cristiadę, albo Joannę d’Arc z Lele Sobieski (tak doskonałą aktorka z genami polskiego króla Jana III).
  tu jest po czesku: https://gloria.tv/video/Akgqv6xf2evH3uSmJRsXr4eku
  masoni zrobili fałszywkę filmu o Joannie d’Arc – tego dziadostwa nie radzę oglądać.

 15. Cersex

  5 stycznia 2018 at 21:19

  There was a nice info share on your post, Thank you for sharing

 16. zbyszek

  6 stycznia 2018 at 18:14

  Wiceminister pani nie pan Gawin ma taka funkcje u Gowina!! Zwalcza antysemityzm zamiast przyczyny powstania – antypolonizm wpisuje w walke z antysemityzmem.

 17. zbyszek

  6 stycznia 2018 at 19:38

  Jezeli Izrael nie bedzie mial nowej fali imigracji to zginie. Dlatego trzeba uwazac, aby nie pomagac – mozna przyjac postawe jak te thuny: udawac, ze pad nie jest z tej samej nacji i ze nie maja tego samego celu. Celem moze byc wywolanie emigracji. Warto zajrzec do wiki co to jest Izrael, kilka milionow ludzi , co my bedziemy mieli w wyzszym wyksztalceniu i odpowiednim stazu juz w 15 % naszej ludnosci. Nagle naturalnym sprzymierzencem staly sie Niemcy – Schulz niedlugo zgubi buty, gdyz zaczynaja sie protesty zwiazkowe.

 18. zbyszek

  6 stycznia 2018 at 19:55

  Sukces judepoloni: Irlandia w 2008 roku 130 tys mieszkan – w judepoloni developerzy przejmuja budownictwo mieszkaniowe a spoldzielczosc jest likwidowana tak jak PGRy – wynik 6 tys mieszkan dla Polakow, ale w planach – Sukces Thun, Balcerowicza Dudy jest jak Holokaust Polakow.

 19. jaro7

  6 stycznia 2018 at 21:00

  Bardzo ciekawy artykuł o tym „panu” R,bo chyba chodzi o tego oszołoma,czołowego rusofoba Reya.Skompromitowali pacana az miło.
  https://kresy.pl/publicystyka/dobra-zmiana-hodowala-wlasnej-piersi-otwarty-dialog-raport/?utm_source=notification&utm_medium=browser
  Szacunek dla pani dr L.Kulińskiej.Takich ludzi potrzeba Polsce.

 20. zbyszek

  7 stycznia 2018 at 10:26

  Podaje strone na ktorej mozna niezle sie ubawic: „rozpad Ukariny spowodowala rosja a nie UPA przeistoczona w rzadzace mafie oligarchow a wg nich Niemcy maja pomoc w usunieciu korupcji”. Z tego zestawienia mozemy ocenic dlaczego bez UPA nie bedzie patriotyzmu na Uk i jaki maja stosunek do praworzadnosci w Polsce. Mozna tez ocenic kolejne wybory w Nieczech i czego chce Schulz i CDU –
  wydaje sie, ze roznia sie tylko ocena mozliwosci ekspansji Schulz w UE a Merkel na zewnatrz https://www.msn.com/de-de/nachrichten/politik/vitali-klitschko-bei-der-csu-deutsche-unterst%C3%BCtzung-sehr-wichtig-f%C3%BCr-ukraine/ar-BBHTBUo?ocid=spartandhp Sila Polski jest koniecznosc zachowania rownowagi miedzy ekspansja rosji i niemiec. Czy Ukraincy sami zobacza dlaczego gloryfikowana jest UPA?

 21. m

  7 stycznia 2018 at 14:26

  „Tymczasem ukraińsko-banderowska V kolumna w Polsce liczona w setki tysięcy nabiera w tych okolicznościach wiatru w żagle. Dlaczego WŁADZE narażają Polaków na takie zagrożenia – jakim prawem????”
  Przykład:
  Tragedia Birczy. Mord żołnierzy LWP na UPA (https://superhistoria.pl/prl/52177/Tragedia-Birczy-Mord-zolnierzy-LWP-na-UPA.html)

  Niektóre komentarze:
  rozczarowany IP dzisiaj 13:00
  Przed swietami artykuł o złych Polakach, co zabili ubeków (akurat Zydow, bo gdyby zabili Polakow, to pewnie byłoby ok), teraz probanderowskie kajanie się. Wpisujecie się w nurt pedagogiki wstydu, na smietnik z Waszym pismem. Kiedys lubiłem kupować ze względu na kilka stałych felietonów, ale teraz sie pożegnamy…

  Hvkgsd IP dzisiaj 12:19
  Kiedyś to było wojsko nie to co teraz – dewianci

  Syn Żołnierza Wojska Polskiego IP dzisiaj 12:00
  Zawsze znajdzie się jakaś banderowska wsza, żeby zdyskredytować Obrońców Birczy – ludność, Wojsko Polskie , MO. Bandyci z UPA w większości mordowali jeńców. Wojsko Polskie broniło miejscową ludność i z jakiego powodu miało ich mordować. Dlatego,że znało ilość zabitych bandytów z UPA przy pochówku? Każde kolejne „Dzienniki bojowe ” spisują liczbę zabitych, rannych bandytów. Mało tego spisują ilość zdobytych jednostek broni do ilości amunicji włącznie. A buty i mundury? Jak wiemy bandy UPA wielokrotnie w tym i w ataku na Biirczę przyowdziewali polskie mundury. Haniebne byłoby grzebać wroga w mundurze Wojska Polskiego. Wieczna Część , Pamięć Żołnierzom Wojska Polskiego, Milicji i Ludności cywilnej Birczy.

  hjfjrrr IP dzisiaj 11:50
  dopuszczenie do publikacji takiego jawnie probanderowskiego tekstu dowodzi że banderowska agentura całkiem sprawnie… niestety… działa. Nazywanie „partyzantami” tych ukraińskich bestialskich zwyrodnialców, ubliża etosowi partyzanta…Dokąd zmierza „do Rzeczy” ??? czy w kierunku historycznego rynsztoku ???

  ukrozoo IP dzisiaj 11:26
  Polska to teraz jedna wielka Bircza oblężona przez banderowców. Tylko jeszcze nie wszyscy zdają sobie z tego sprawę!

  pirks IP dzisiaj 11:15
  Bardzo nieładnie postąpiono z UPA .Jak w starym testamencie -oko za oko ,a powinni ich wypuścić ,przebaczyć i powiedzieć – Koledzy z UPA ,nic się nie stało jedźcie do domu

  BIRCZA! IP dzisiaj 10:49
  Zawsze znajdzie się jakiś bydlak plujący na Polaków za to, że nie dali się wymordować! Dopóki nie pozbędziemy się ich wraz z ich plugawą narracją, Polska nigdy nie wstanie z kolan!

  zielony jak dolar IP dzisiaj 10:41
  A ekshumacje setek tysięcy (ktoś policzył?) pomordowanych Polaków na Kresach zabronione. Bo inaczej zobaczycie na własne oczy rozkawałkowane dzieci i kobiety, rozerwanych końmi negocjatorów AK, odcięte kończyny i głowy, i może znajdzie się jakiś antropolog, który opisze tysiące sposobów mordowania widłami, nożami, siekierami, przez ,,partyzantów UPA”.Którzy w dzień pracowali u Polaków (jak dzisiaj) a nocą zamieniali sie w dzikie bestie

  • jaro7

   8 stycznia 2018 at 18:38

   Przeczytałem wypociny tego Karbowiaka(to jest chyba ten facet z Zarzadu Dróg Krajowych który ma byc dyr Muzeum Żołnierzy Wyklętych!!!!!!!)i napisałem kilka postów bo ciężko zdzierżyć jak się czyta wypociny takich ……..

 22. m

  7 stycznia 2018 at 14:29

  Komentarze są najciekawsze:

  ccccc IP dzisiaj 09:52
  Mimo wszystko nie wydłubali banderowcom oczu, nie odrąbali im rąk i nóg, nie rozpruli brzuchów, nie przeżynali zardzewiałymi piłami ich ciał tak jak to robili upaińcy Polakom.
  Śmierć od kuli — wyrżnięci Polacy nie mieli na to szans !!!!!!

  HETMAN IP dzisiaj 09:49
  W tym przypadku Szacunek dla LWP – zatłuczenie tych śmieci kolbą karabinu to akt łaski w porównaniu z tym co robiła upowska dzicz z Polakami.

  Alek58 IP dzisiaj 09:47
  Kolejny odcinek pedagogiki wstydu? Nie było czegoś takiego jak partyzanci UPA! Byli bandyci UPA!!! Spotkało ich to na co zasłużyli. To nie był czas politycznej marksistowskiej poprawności polegający na tym, że oni biorą za nóżki nasze dzieci i walą nimi o ścianę a my zamykamy ich w trzypokojowych celach z dostępem do gier video. Wtedy nie było szlochania i mazania kredkami po chodnikach. Przypominam, że zbrodnie UPA nie były spontaniczne, były zaplanowane przez ideologów UPA i banderowców o czym świadczą liczne dokumenty. Taka była ich taktyka walki; terror i okrucieństwo. Jeśli BRONIĄCY się żołnierze przyjęli taktykę wroga, to nie ma tu mowy o ludobójstwie. Zwłaszcza, że nie trudno sobie wyobrazić jak i czyje wyglądałyby groby, gdyby tę bitwę wygrało UPA… i ci, BRONIĄCY SIĘ żołnierze o tym wiedzieli… Okrucieństwo tych walk było narzucone przez ideologię walki ukraińskich band…

  Mam was dość IP dzisiaj 08:33
  Ostatnio pisaliście jak to AK rostrzelala Żydów…ok. Teraz zbrodnia na „biednych” UPAszkach.. Żenujące. Ruskie i żołnierze ludowego wojska Polskiego to zło wcielone a rzeźnicy z UPA to nasi bracia.
  Żegnam was na zawsze.

 23. podolak

  8 stycznia 2018 at 21:13

  Pieszczoch za kaskę polskiego podatnika, promowany namolnie latami w RP, przez giedrojciowców m.in z POPIS-u wywodzi tak:

  https://zik.ua/news/2018/01/08/andruhovych_vyyavymo_slabynku__stanemo_iedynoyu_krainoyu_de_polshchi_vdaietsya_1240689

  Skoro RP degraduje więc „zlewać” ją i pamięć Polaków, NALEŻY tak jak dotychczas .

 24. Pingback: Dr Lucyna Kulińska: znikają „niewygodne” filmy | forumemjot dla Polski

 25. jovita

  9 stycznia 2018 at 21:53

  https://polfejs.pl/
  trzeba rozwijac własne media narodowe……………

 26. FranErank

  31 maja 2019 at 15:09

  Buy Lexapro Online Pharmacy Citalopram Propecia Acheter Cialis Bretagne viagra online prescription Cialis 20mg Einnahme Propecia Depression Sperm Acheter Cytotec En Espagne

 27. EllUnunty

  5 czerwca 2019 at 08:36

  Purity Solutions Tadalafil Review Keflex Breast Feeding viagra prescription Amoxicillin And Sore Tooth

 28. FranErank

  7 czerwca 2019 at 13:24

  Association Usagers Baclofene cialis without a doctor’s prescription Similares Levitra Levitra Comparison

 29. EllUnunty

  13 czerwca 2019 at 06:07

  Dog And Cephalexin And Cysitis generic cialis Buy Valacyclovir Dosage For Shingles Macrobid Antibiotic In Internet Tablet

 30. FranErank

  23 czerwca 2019 at 05:50

  Xl Pharmacy Vip Transactions canadian cialis Clomapramine Online Order Australia

 31. FranErank

  1 lipca 2019 at 11:50

  Propecia 5 Mg Cost Is Kamagra Good Viagra Online India online pharmacy Stendra 50mg Ed Can I Purchase Viagra Romania

 32. EllUnunty

  3 lipca 2019 at 07:03

  Levitra Comprare Cialis En Ligne viagra Arcoxia Erfaringer Baclofene Quebec

 33. FranErank

  9 lipca 2019 at 15:22

  Levitra Generico 5 Mg Achat Medicament Ivg Zithromax Online Purchase cialis Canada Rx Online Up Levitra

 34. EllUnunty

  13 lipca 2019 at 14:24

  Buying Real Provera Cycrin Amoxicillin And Cipro And Drug Class How To Order Cialis Online cialis overnight shipping from usa Aktivitat Levitra Cialis Generika Indien

 35. FranErank

  17 lipca 2019 at 19:22

  Cialis Nebenwirkungen 5mg Propecia Feto Viagra 120 Mg viagra Buy Tamoxifen No Prescription

 36. FranErank

  25 lipca 2019 at 15:38

  Metformin Taken With Amoxicillin cialis price Viagra Online Bestellen Levitra Internet Sertraline

 37. Carlosdiz

  7 kwietnia 2020 at 02:46

  webcammodels hotcamgirls1.com big tit cam girls.

 38. Robertnem

  7 kwietnia 2020 at 16:23

  spy cam sex videos bestonlinesexcams1 male sex cam.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra