Z zagranicy

Brytyjska policja ściga internautów za wskazywanie religii członków gangu dokonujących zbiorowych gwałtów

W Wielkiej Brytanii sześć osób, które skomentowały w mediach społecznościowych dokonywane przez muzułmanów gwałty zbiorowe, wskazując na religię sprawców, zostały wytropione przez policję i postawione w stan oskarżenia.

Policja Northumbrii umieściła na swoim profilu na jednym z portali społecznościowych posty o skazaniu 18 osób za gwałty dokonywane w Newcastle’s West End.

Posty wywołały ogromne poruszenie internautów, którzy pozostawili pod nimi mnóstwo komentarzy odnoszących się do rasy oraz religii sprawców i to właśnie ich namierza brytyjska policja, twierdząc, iż wpisy co najmniej sześciu osób podpadają pod kodeks karny.

Policjanci odwiedzili część owych internautów i udzielili im oficjalnego napomnienia. – Wszyscy wyrazili skruchę i twierdzili, że nie mieli zamiaru obrażać kogokolwiek – twierdzą organy ścigania.

Policja Northumbrii zapowiedziała wydanie oficjalnego ostrzeżenia dla użytkowników jej profilu na portalu społecznościowych, że obraźliwe komentarze nie będą tolerowane.

Źródło: Jihad Watch

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

7 komentarzy

7 Komentarzy

 1. Wp

  13 stycznia 2018 at 14:46

  żródło Jihad watch i wszytko jasne 🙂

 2. cozadno

  13 stycznia 2018 at 17:56

  Co jasne, jak cie dopadną bandy mufinków nie proś o pomoc Polaków, tylko tam do swoich nowych przyjaciół leć. wp, interia, onet, tvn, polsat to twoje źródła i wszystko jasne.

 3. Wojciech

  13 stycznia 2018 at 18:56

  https://www.facebook.com/northumbriapolice
  Możecie komentować 🙂

 4. Tadeusz R

  13 stycznia 2018 at 19:44

  Durne brytole. Płacą podatki na tych nierobów z brytyjskiej milicji, czarniawe gwalca im kobiety a milicja ściga internautów.Ludzie Powinni roznieść ten komisariat w pył a gliniarzy którzy to zrobili dyscyplinarnie z roboty po wcześniejszym „masażu ” twarzy.

 5. George

  14 stycznia 2018 at 11:38

  W sumie to dobrze że WB opuszcza UE. Jednego skretyniałego państwa w UE mniej. Trzeba by jeszcze pozbyć się Francji.

 6. run 3

  16 czerwca 2018 at 15:53

  Co jasne, jak cie dopadną bandy mufinków nie proś o pomoc Polaków, tylko tam do swoich nowych przyjaciół leć.

 7. Pingback: c3wm54no7tebcomvvnwecttv54t

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra