PRAWY.TV

Bosak: Istnienie silnego polskiego Ruchu Narodowego jest nie na rękę wielu grupom

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

5 komentarzy

5 Komentarzy

 1. prawo

  26 stycznia 2018 at 16:54

  Nie nazizm tylko żydokomuna. Miała taki rozkaz i tyle. Tą siłą jest żydokomuna (w tym WSI/SB/wywiad itd.), która w ’89 przeszła do konspiracji i się utajniła przejmując praktycznie 100% Polski. Stara taktyka dobrego i złego policjanta. Podzielili się na PO i PiS i dymają naród w cyklach 8 letnich. Dowodem na prawdziwość tej tezy jest, że nikt (poza tymi co czymś się narazili) nie wylądował w pierdlu przez 27 lat. Zmowa na 100% a naruszający ją idioci jak Lepper czy gen. Petelicki lądują w piachu.
  Ludzie, wymagajcie i żądajcie niech każdy cwaniaczek – chcący Wami rządzić – pokaże świadectwo chrztu ojców i dziadków (po czym sprawdzać je w parafiach) i zaświadczenie od proboszcza, że chodzi do Kościoła. To jedyny pewny sposób!
  Do tego czasu traktujcie go jako ciało obce z wszystkim tego konsekwencjami. Trzeba się bronić. Wszystko co nie jest jest zgodne z optyką katolicką można od razu wrzucić do kosza bez specjalnego przyglądania się temu. Jest wiele dróg które prowadzą na manowce i nie należy nimi podążać.

  • Adam

   26 stycznia 2018 at 18:07

   Już pewien sukces po stronie Danielsa należy odnotować

   Myślę, że ONR nie może liczyć na wspólne świętowanie 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości. Nie jest obdarzany wielką sympatią

   —przyznał na antenie RMF FM minister Andrzej Dera.

   • z-k

    26 stycznia 2018 at 23:15

    To może się okazać( i oby się okazało), że na Wielki Marsz Niepodległości Polaków jeśli nawet na Marsz nie pozwolą (co jest bardzo prawdopodobne)zjedzie do Warszawy świętować 100-Lecie pół miliona Polaków a z Dudą i Derą pójdzie w pochodzie Kancelaria i sierżant rezerwy na czele.

 2. Kinga

  27 stycznia 2018 at 13:29

  Istnienie silnego Ruchu Narodowego jest nie na rękę rzekomo prawicowemu PIS i pozostałym partiom.Najwyższy czas uporządkować szeregi,pozbyć się osób niepewnych.Jesteście nadzieją Polski.Wybory trzeba kontrolować.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra