Z kraju

Prezydent Duda ugnie się przed skandalicznymi żądaniami Izraela?

Na prośbę strony izraelskiej, Szef Gabinetu Prezydenta Krzysztof Szczerski spotka się w poniedziałek z Ambasador Izraela Anną Azari, w celu omówienia sytuacji związanej z dyskusją wokół nowelizacji ustawy o IPN. Kancelaria Prezydenta wydała oświadczenie, które ze względu na rangę sprawy przytaczamy w całości.

Oświadczenie Kancelarii Prezydenta

W związku z pojawiającymi się opiniami i ocenami związanymi z uchwaleniem przez Sejm RP ustawy „o zmianie ustawy o IPN – Komisji Ścigania Zbrodni przeciwko Narodowi Polskiemu i niektórych innych ustaw”, Kancelaria Prezydenta RP pragnie oświadczyć co następuje:

Prace parlamentarne nad wspomnianymi przepisami ustawowymi nie są zakończone, dlatego Prezydent RP przedstawi swoją finalną ocenę procedowanych przepisów prawnych, po zakończeniu prac parlamentarnych i wnikliwej analizie ostatecznego kształtu ustawy. Prezydent RP respektuje w tej sprawie autonomię prac legislacyjnych w polskim parlamencie.

Odnosząc się do pojawiających się w przestrzeni publicznej głosów, pragniemy zwrócić uwagę, że celem ustawy jest zapobieganie kłamstwom i fałszywym oskarżeniom skierowanym w stronę Narodu i Państwa Polskiego, o czym mówi wprost przepis projektowanej ustawy. Jeśli zatem głosy krytyków projektu wynikają jedynie z ich troski o prawdę o Holokauście, to ustawa ta wychodzi naprzeciw ich oczekiwaniom, a nie jest z nimi sprzeczna. Poszukiwanie i dokumentowanie prawdy oraz ściganie i piętnowanie kłamstwa, to działania zbieżne i mające ten sam cel. Mamy wspólne, polsko-żydowskie ważne osiągnięcia w tej kwestii, jak choćby nadanie przez UNESCO właściwej historycznie nazwy Niemieckiemu Nazistowskiemu Obozowi Koncentracyjnemu i Zagłady Auschwitz-Birkenau. Działaliśmy w tej sprawie razem i razem osiągnęliśmy potwierdzenie tej prawdy. Dlatego dzisiaj każdy, kto używa dla tego i innych obozów kłamliwego terminu „polski obóz śmierci” nie tylko bezcześci pamięć jego ofiar, ale także zatruwa świadomość kłamstwem, co powinno być piętnowane i karane. Jednocześnie każdy, kogo osobista pamięć lub badania historyczne zawierają prawdę o zbrodniach i zachowaniach niegodnych, jakie miały w przeszłości miejsce z udziałem Polaków, ma pełne prawo do tej prawdy.

Ubolewamy, że krytyczne głosy dotyczące projektowanej ustawy pojawiły się w kraju i zagranicą w dniu obchodów 73. rocznicy wyzwolenia KL Auschwitz-Birkenau, które miały miejsce w obecności ocalałych więźniów tego niemieckiego obozu, w tym Polaków i Żydów, gdyż szczególnie niektóre z ich treści i formy nie służyły spokojnemu wyjaśnieniu sytuacji, a jedynie wzbudziły niepotrzebne, emocjonalne reakcje.

Apelujemy równocześnie o to, by politycy i komentatorzy dyskutujący o tej sprawie w Polsce, zachowali dyscyplinę intelektualną i wspólnie przyczyniali się do wyjaśnienia właściwych intencji projektowanej ustawy, służąc prawdzie i troszcząc się o dobrą opinię o Polsce i Polakach.

Krzysztof Szczerski
Szef Gabinetu Prezydenta RP

Jeżeli wskutek izraelskich, a wcześniej ukraińskich nacisków polskie władze zrezygnują ze ścigania autorów kłamstw na temat Polaków, będzie to oznaczało, że państwa polskiego w rzeczywistości nie ma, skoro nie potrafi bronić ani dobrego imienia swoich obywateli, ani historycznej prawdy. Co więcej Prawo i Sprawiedliwość już nie będzie mogło przed wyborami zasłaniać się patriotycznymi hasłami, ponieważ niewielu naiwnych się znajdzie, którzy by w takiej sytuacji zagłosowali na tę formację.

Źródło: prezydent.pl

Fot. Flickr.com

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

63 komentarze

63 Komentarzy

 1. prawo

  28 stycznia 2018 at 16:50

  Polska zawsze miała dwóch wrogów: Niemcy i Rosję a najgorszym wrogiem okazali się żydzi. Tak będzie od wczoraj 27.01 A.D. 2018.

  • zbyszek

   28 stycznia 2018 at 21:47

   Oni sa wrogami wobec siebie – uwazasz, ze jak sie zejda, to ruski ekspansjonizm militarny sie zakonczy razem z ekspansja Zach UE? Pierwsze zrozumialy to Austro Wegry, ze niszcza Europe wspolnie napadajac na Polske. Potem Francja a Zydzi zyja z kryzysow – np Soros oficjalnie inwestuje w kryzys.

   • prawo

    29 stycznia 2018 at 00:59

    Chodzi o te wycieczki – kilkaset tysięcy rocznie – wychowywane w nienawiści i instruowane przeciw Polsce i Polakom. Teraz nie będą mogli bo można ich nagrać z dużej odległości i zapuszkować – o to chodzi przede wszystkim.

    • zbyszek

     29 stycznia 2018 at 05:51

     Ijdisz jest czescia niemieckiego jezyka a wiec w czesci Izrael tak jak putin sa zniemczeni a gdzie jest kierowanie tym wszystkim?? Napewno nie w Berlinie, ktory sam sie musi przed ta nadspolka bronic.

  • Adam

   29 stycznia 2018 at 04:40

   Nic nowego. Wyraził to już dawno przemilczany ze szczególną starannością przez media toruńskie podczas kampanii prezydenckiej

   https://wpolityce.pl/polityka/240906-braun-o-polsce-to-kondominium-niemiecko-rosyjskie-pod-zydowskim-zarzadem-powierniczym-taka-jest-rzeczywistosc-wideo

   Bardzo postulował dokończenie ekshumacji w Jedwabnym.

  • jestem robotem

   1 lutego 2018 at 17:25

   żydzi zawsze byli najgorszym wrogiem, bo byli na miejscu i tylko czekali na jakąś zewnętrzną agresję, by wbić nóż w plecy i dostać napiwek
   i to była reguła w obu wojnach, powstaniach, a jak w międzywojniu zażądali autonomii i połowy Polski, to powinni zostać pogonieni stąd na cztery strony świata

  • gosc

   2 lutego 2018 at 13:51

 2. Polska Canada

  28 stycznia 2018 at 16:52

  Kto decyduje o losie Europy? Mocne wystąpienie Viktora Orbana na spotkaniu Grupy Wyszehradzkiej z udziałem premierów Polski, Czech i Węgier. Video
  https://www.youtube.com/watch?v=QkVtsXHXBcg&t=12s

 3. jok

  28 stycznia 2018 at 17:00

  Czy się ugnie?
  Pytanie chyba nieco spóźnione, jak mi się zdaje.
  A czy te oświadczenie, nie jest rodzajem ugięcia się?

 4. antyPOPiS

  28 stycznia 2018 at 17:11

  Trzeba byc naiwnym by wierzyc ze p.o. prezydenta, wibrator „esterki” K., ma inna funkcje niz zyrant ineresow zydowni..

 5. dhretew

  28 stycznia 2018 at 17:11

  W dupach żydkom już dawno się poprzewracało, trzeba by zrewidować sprawy oddawania im naszego majątku!

 6. rebel

  28 stycznia 2018 at 17:17

  a czego se spodziewaliscie po towarzyszu andrezju kornhauser czy jak tam tej zydowie jest?

 7. frate

  28 stycznia 2018 at 17:22

  MUSIMY ROZWIĄZAĆ OSTATECZNIE TEN PROBLEM ŻYDOWSKI NA ZIEMIACH POLSKICH!!! Nie dało się tego uczynić po wojnie, dlatego trzeba uczynić to teraz!!! NIE DLA KŁAMSTWA OŚWIĘCIMSKIEGO NIE DLA SYJONISTYCZNYCH OBOZÓW ŚMIERCI W POLSCE!!! Musimy stanąć w prawdzie i przyjąć, że obozy były żydowskiego syjonistycznego pochodzenia, gdyż nigdy się nie uwolnimy od tych demonów przeszłości i będą nam to różnej maści konfidenci i zdrajcy narodu polskiego wypominać na forum europejskim i światowym!!!

  • Tomek

   4 lutego 2018 at 11:59

   „Syjonistyczne obozy śmierci w Polsce”….

   Piłeś, nie pisz w Internecie – taka dobra rada.

 8. finka

  28 stycznia 2018 at 17:28

  Przecież to PAD zaczynał nagonkę na narodowców,bo nie życzy sobie wspólnie z nimi świętować 100 lecia Niepodległej. Żydzi prawem kaduka wtrącają się w nie swoje sprawy, a oburzają się, gdy ktoś zwraca uwagę na przenosiny stolicy stolicy do Jerozolimy. Nie przypadkiem p.minister Gawin biła brawo przemawiającej, a raczej opluwającej Polaków ambasadorce Izraela http://dzienniknarodowy.pl/kadry-pis-wiceminister-ktora-chce-delegalizacji-onr-bije-brawo-izraelskiej-ambasador-oczerniajacej-polakow-wideo/

  • tuszyn

   28 stycznia 2018 at 18:52

   Cała ta trójka pachołów od „żydokultury oraz ich narodowego dziedzictwa” to wyjątkowa porażka a i Adrianek – wypisz wymaluj

   • prawo

    28 stycznia 2018 at 20:43

    Dokładnie. Dwużydzianpolaka wybił jak szambo. Podpowiadam jeszcze komentarz St. Michalkiewicza z tarasu hotelu w Brzozowie w którym odpowiada słowami wiersza Tuwima coby pocałowali nas w d…:
    https://www.youtube.com/watch?v=uUNnlWA8FG8

    • klioes vel pislamista

     28 stycznia 2018 at 21:45

     Szukałem reakcji pana Stanisława. Dziękuję.

     • prawo

      29 stycznia 2018 at 12:58

      Nie ma za co, na zdrowie 🙂

    • Zbyszek

     28 stycznia 2018 at 23:39

     A tutaj tekst cytowanego przez redaktora Michalkiewicza wiersza Tuwima:

     http://www.eioba.pl/a/1rg5/calujcie-mnie-wszyscy-w-dupe-wiersz-j-tuwima

     Warto doczytać do końca 🙂

     • Barbara

      29 stycznia 2018 at 21:31

      Ja bym się tak nie fascynowała twórczością Tuwima. Jego serce było bardzo niespokojne. Szukał Boga. Napisał nawet wiersz, do którego skomponowano muzykę i czasami śpiewa się w naszych kościołach (niestety). Piszę „niestety”, bo ta piosenka odwodzi od istoty nawrócenia, jest zachętą do odkładania go, co może być grzechem przeciw Duchowi Św. Zwrócił kiedyś na to uwagę misjonarz w naszej parafii. Życie i twórczość Tuwima, byśmy dzisiaj powiedzieli, była bardzo kontrowersyjna.
      Warto zerknąć na krótki (2 małe strony) b. ciekawy artykulik.

      http://gosc.pl/doc/1792791.Slad-krzyza-na-trumnie

 9. TZ.

  28 stycznia 2018 at 18:26

  Jedyny obóz, który można by nazwać „polskim obozem koncentracyjnym”, ten w Świętochłowicach, miał za komendanta… Żyda, Salomona Morela, który pozniej wyemigrował do Izraela. A więc i ten nie był polski, tylko… żydowski.

  • Kwal

   28 stycznia 2018 at 21:09

   Bandzior Morel do dzisiaj żyje w Izraelu i pobiera emeryturę z Polski. Można sprawdzić…

   • prawo

    28 stycznia 2018 at 21:36

    Odwalił kitę 14 lutego A.D. 2007.

  • zbyszek

   29 stycznia 2018 at 05:28

   Polska byla pod ruska okupacja!!

 10. Adam

  28 stycznia 2018 at 19:55

  Ta bezczelność Izraela ma i plusy dodatnie w postaci teściku władzy rządzącej w Polsce w gorących zbliżających się latach wyborczych.

  Tylko należy spytać czy pamięć rodaków nie zawiedzie?

  • prawo

   28 stycznia 2018 at 20:09

   Wymagajcie proszę i żądajcie niech każdy cwaniaczek – chcący Wami rządzić – pokaże świadectwo chrztu ojców i dziadków (po czym sprawdzać je w parafiach) i zaświadczenie od proboszcza, że chodzi do Kościoła. To jedyny pewny sposób!
   Do tego czasu traktujcie go jako ciało obce z wszystkim tego konsekwencjami. Trzeba się bronić. Wszystko co nie jest jest zgodne z optyką katolicką można od razu wrzucić do kosza bez specjalnego przyglądania się temu. Jest wiele dróg które prowadzą na manowce i nie należy nimi podążać.

 11. marju73

  28 stycznia 2018 at 20:45

  Kornhauser odznaczył Bibiego w 2017 ku chwale Judeopolonii.

  • Adam

   28 stycznia 2018 at 22:28

   I nie odebrał orderu Grossowi ku chwale…

 12. jaro7

  28 stycznia 2018 at 20:58

  Gonią z jednego dywanika na drugi,Z ambasady Banderolandu do ambasady Israela po instrukcje,połajanki i dyspozycje.ŻENADA,to ma być polityka wstawania z kolan???!! Wy pisiory leżycie na ryju i cieniutko piszczycie.

 13. PolishPolackski

  28 stycznia 2018 at 21:03

  Do QRVY NĘDZY, te koszerne śmieci naprawdę nie mają umiaru, tfu!

  A „nasz” nie-rząd już przeprasza, czy będzie przepraszał jutro?

  Słów brakuje.

 14. PolishPolackski

  28 stycznia 2018 at 21:08

  I co to, qrva, ma być, że prezydent tłumaczy się yebananym nomadom z ustaw, które wprowadziło to, lub to państwo?!?!

 15. zbyszek

  28 stycznia 2018 at 21:54

  Duda nie zawetuje, gdyz to jest kolejna ustawka po tej z thun i glosowaniu 6 przeciw Polsce – po wetach w obronie zydowskich sedziow i ich majatkow musi sobie odbudowac jakos zaufanie – to samo jest z premierem. Wlasnie przygotowuja nastepny kryzys hipoteczny, ale na wieksza skale setek miliardow trwalego zadluzenia gospodarstw domowych. Kryzys z 2007 roku w USA

 16. iwan

  28 stycznia 2018 at 22:18

  qrwy z pis jk i jego politrucy z dudusiem sprzedali nas znowu rządzi nami marionetka wsi duduś mao gowin i sld nominaci kaczyńskiego

 17. Adam

  28 stycznia 2018 at 22:55

  Już się ugina

  „Każdy wytwór legislacyjny można poprawić”, jeśli dałoby się doprecyzować zapisy tak, by część nieporozumień usunąć, to byłoby dobrze – powiedział w niedzielę doradca prezydenta prof. Andrzej Zybertowicz pytany o możliwość zmian w nowelizacji ustawy o IPN.

 18. ZenKa

  28 stycznia 2018 at 23:33

  Należy wyliczyć -nagłośnić ; ilu było żydów w sadach , prokuraturze , UB, NKWD +GRU którzy zamordowali,Naszych partyzantów”, za przynależność do ,,podziemia -antykomunistycznego ???

  -wyliczyć ile pieniędzy ,straciliśmy zrobić wykaz oraz podawać do publicznej wiadomości z nazwiskami osób pochodzenia żydowskiego którzy wmówili nam tzw; reformę gospodarki po PRL i nas doszczętnie ograbili na czele z Balcerowiczem

  • zbyszek

   29 stycznia 2018 at 05:32

   Pamietasz jak glupcy stali w kolejkach w nocy aby wplacic mafiosom po 200 Zl?

 19. Zbyszek

  29 stycznia 2018 at 08:49

  „Więcej niż 3 mln Żydów zginęło w Polsce i Polacy nie będą spadkobiercami polskich Żydów.
  Nigdy na to nie zezwolimy. Będziemy ich nękać tak długo, dopóki Polska się znów nie
  pokryje lodem. Jeżeli Polska nie zaspokoi żydowskich żądań, będzie publicznie poniżana
  i atakowana na forum międzynarodowym.”

  Israel Singer Dnia 19 kwietnia 1996r. na Swiatowym Kongresie Żydów

 20. pidzio

  29 stycznia 2018 at 10:13

  We wczorajszych wiadomościach w TV Trwam i Radio Maryja o godz. 20 podano, że nawet ich premier, kneset i ambasador wmawiali jakoby Polacy pomagali Niemcom podczas wojny w zabijaniu Żydów co jest wrednym zakłamaniem bo tylko my ratowaliśmy ich rodziny przed niemieckimi zbrodniarzami. Wspomina o tym nasz wspaniały prof Jerzy Robert Nowak w książkach „Żydzi przeciw Żydom” przytaczając wypowiedź profesorki Żydówki, która przeżyła getto i oznajmiła, że Żydzi przeżyli drugą wojnę światową dzięki pomocy Polaków. Jest też w tych książkach wypowiedź, że Żydzi w getcie bardziej bali się żydowskiego policjanta niż Niemca esesmana!!!
  Nie muszę pisać jak ten naród nam się odwdzięcza?
  Dlatego jeżeli obecny rząd jest oddany naszej ukochanej POLSCE to musi pilnie i stanowczo potępić takie oszczerstwa przeciwko Polsce i Polakom żądając przeprosin, przestać dotować na ich muzeum, wycofać 100 mln zł na renowację cmentarza, nie płacić po sto euro dla ponad 50 tys. izraelitów itp. Dość już tych pomówień i wydawania pieniędzy z polskich podatków dla tej nacji. Proszę o pilne odkłamywanie historii!!!
  Po to głosowaliśmy na PIS aby bronili prawdy i reagowali na obleśne pomówienia. . . . . no chyba, że to już nadchodzi koniec poparcia dla partii PIS i pana prezydenta…wybory tuż tuż a sympatia do Ruchu Narodowego i ONR ciągle w Polsce rośnie..

 21. edi60

  29 stycznia 2018 at 10:15

  Oczywiście żę się ugnie i nie podpisze przeciesz w Polsce żądzą same żydy od zakończenia wojny co wy ludzie jeszcze jesteście naiwni ?

  • marju73

   29 stycznia 2018 at 17:18

   Zawsze warto zadać pytanie kiedy żydostwo z NKWD oddało władzę w Polsce.Odpowiedź to:nigdy.

 22. Slawomir Tomasz Roch

  29 stycznia 2018 at 11:22

  To jest b. dobra ustawa! Bogu niech beda dzieki za uchwalenie tej ustawy z 26 stycznia przez Sejm RP! Nikt nie ma prawa oczerniac Polakow! Nikt nie ma prawa absolutnie szkalowac Polakow za „polskie obozy smierci”, gdyz takich nigdy nie bylo. Owszem byly niemieckie, nazistowskie i hitlerowskie obozy smierci, w ktorych bestialstwo mordowano Zydow i Polakow. Zadam od Prezydenta RP Andrzeja Dudy zdecydowanej reakcji na ataki Zydow! Polacy maja prawo do obrony swojej godnosci, do obrony prawdy! Nikt nie moze zmusic mnie bym blogoslawil klamstwo, bym zgodzil ponizac moja ojczyzne! Prymasie Polski abp Wojciechu Polak z Gniezna prosze o Twoje zdecydowane ustosunkowanie sie do lamania wlasnie kregoslupa moralnego Polakom. Z Panem Bogiem

 23. m

  29 stycznia 2018 at 17:25

  Rafał Stańczyk29 stycznia 2018 10:22
  Szanowni Państwo,
  Nie trudno sobie wyobrazić narrację światowych mediów: oto duży kraj w środku Europy, który oskarżany jest od kilku(nastu) miesięcy o niszczenie demokracji, co do którego instytucje jewropejskie podjęły szereg działań w obawie przed rosnącym nacjonalizmem, kraj w którym faszystowskie marsze gromadzą setki tysięcy zwolenników w stolicy, kraj który próbował wprowadzić prawo kneblujące usta historykom badającym zbrodnie holokaustu, kraj który zagrabił po wojnie mienie żydowskie na kwotę co najmniej 65 mld dolarów domaga się teraz bezczelnie reparacji od Niemiec. Przecież każdy może sprawdzić na oficjalnych stronach internetowych, że Niemcy w ramach reparacji za II światową wypłaciły już potężne kwoty reparacji. Rodzący się faszyzm, na który nie ma zgody żadnej partii opozycyjnej w Polsce, potrzebuje finansowania szeroko zakrojonych zbrojeń, a odsunięcie na boczny tor ministra oficjalnie dążącego do wojny z Rosją miał jedynie upozorować zmianę kierunku. Nie możemy pozwolić na jakąkolwiek pomoc finansową dla totalitaryzmu. Należy obalić ten rząd, a od nowo wybranych elit zażądać oficjalnego potwierdzenia, że wszystkie należne reparacje zostały wypłacone (co potwierdzają przecież dokumenty) oraz natychmiastowej rekompensaty za zagrabione mienie żydowskie.

  Drodzy Państwo, uważam za błąd wskazywanie JUST jako prawdziwego powodu ataku. Prawdziwym powodem są Niemieckie reparacje, a Izrael wykorzystuje swoją szansę na zakończenie wieloletnich i kosztownych zabiegów wydarcia z Polski miliardowego majątku. Przy okazji z wielu twarzy spadły maski i mamy niepodważalny dowód na „przemysł holokaustu”, zakres dezinformacji (akcja mediów w związku z leśnymi rozrywkami) i niestety brak przygotowania merytorycznego rządzących.
  Jedną ustawą udało się sporo odsłonić (ale niestety poprawka PIS dotycząca wykreślenia z ustawy komunizmu jest także znamienna). Jeżeli JK nie odsłoni teraz prawdy Polakom, będzie skazany na porażkę. Porażka PIS niestety sprawi, że nowy rząd zostanie dobrany z ludzi, którzy podpiszą każdą podłość, a Polska razem z majątkiem straci całkowicie tożsamość. Jesteśmy na zakręcie historii i już wkrótce się przekonamy czy zasługujemy na Niepodległą.
  https://bezdekretu.blogspot.com/2018/01/warto-to-zrobic.html#comment-form

 24. Zbyszek kr

  30 stycznia 2018 at 14:32

  A ja wam mówię,że to Chazarska ustawka,zaś goje jak zawsze się podniecają,jacy to dobrzy ci „nasi” i źli oni……

 25. m

  30 stycznia 2018 at 18:23

  Bogdan@bgh16 minut temu
  W noweli do ustawy o IPN nie podoba mi się że „jacyś” artyści w zasadzie mogą używać frazy „polskie obozy koncentracyjne” i (czytałem) to wprowadzono na sugestie Izraela. To jest duża furtka powiedziałbym wrota do nadużyć. Przykładowo, jeżeli taki Klata (znany ze szmir) zechce pokazać mimo wszystko jak Polacy mordują Żyda w niby „polskim obozie” to to będzie OK, czy oto chodzi. Kto zatem redaguje takie ustawy, Polacy, napewno, czy jakieś wyjątkowe niedorajdy czy ludzie z wyjątkową złą wolą? Czy po pierwszym takim wybryku dopiero ktoś pomyśli że w zasadzie ta nowela o którą było tyle wrzasku jest bublem bo coś niby zabrania ale nie całkiem, zostawia bowiem możliwość nadurzyć na ogromną skalę pod przykryciem niby sztuki?
  https://wpolityce.pl/polityka/379118-swietna-akcja-studentow-dla-rp-przypomnijmy-swiatu-ze-auschwitz-to-german-death-camps-a-polacy-sa-first-to-save

 26. Adam

  30 stycznia 2018 at 22:39

  No i się zaczęło usprawiedliwianie https://wpolityce.pl/polityka/379169-prof-zybertowicz-w-ustawie-o-ipn-powinny-zajsc-zmiany-trzeba-precyzyjniej-okreslic-to-co-powinno-byc-penalizowane

  Ponad to portal w polityce dopadła jakaś epidemia blokowania (penalizacji prawdy)

  • m

   3 lutego 2018 at 19:08

   Też tak uważam. Nie rozumiem, dlaczego o „polskich obozach śmierci” bezkarnie będą mogli mówić „naukowcy” typu Grossssss czy „artyści”.

 27. Statystyczny

  31 stycznia 2018 at 13:24

  Jesus Chrystus nas pouczał ze tylko prawda nas wyzwoli,czy zamiast kręcenia różnymi argumentami i wicia sie jak waż w w pokrętnych tłumaczeniach nie było by prościej powiedzieć po prostu szczera prawdę o tym ze każde nieszczęście na tej planecie było jest i bedzie inspirowane niewłaściwa zmijowatego plemienia Izraela do wszystkiego co obce co nie pochodzi od nich a w szczególności do katolików i Jezusa Chrystusa którego ukrzyżowali ,ze Izrael nie ma monopolu na prawdę!!! i nie moze pisać innym kraja swojej historii oraz deprawować młodych pokoleń pokrętnymi kłamstwami na temat holokaustu i niemieckich obozów smierci ktore po wojnie wykorzystywali bolszewicy przeciwko tym opornym ktorym nie podobała sie nowa władza socjalistyczna i zydo-komuna ktora dalej okupowała Polskę przez następnych 70 lat budowali nam wielki obóz koncentracyjny zwany socjalistycznym i traktowali Polaków jak więźniów przez te wszystkie lata zamykając nam granice i wszelki kontakt z zachodem ,a kiedy zydo-komunie zagrażała utrata władzy to wprowadzili stan wyjątkowy jak kiedyś w warszawskim gettcie robili to ze swoimi ziomkami żydowskimi .Najwieksi zbrodniarze na tej planecie wywodzą sie niestety z narodu żydowskiego ze zmijowatego plemienia ktore nienawidzi innych i wszystkiego co nie pochodzi od nich jest zaraz antysemickie,dlatego zniewalający cała ziemie swoim imperium medialnym sa zdani na porażkę z prawda historyczna i żadna ich propaganda nie zwycięży prawdy jak mówił Syn Boży Jezus Chrystus ze prawdy nie da sie zabić,a pycha zawsze kroczy przed upadkiem ,czego właśnie doświadczamy i jesteśmy świadkami w obecnych czasach

 28. jestem robotem

  1 lutego 2018 at 17:19

  jeśli nie podpisze to będzie skończony raz na zawsze mam nadzieje

 29. icek

  1 lutego 2018 at 21:02

  zydo-piso-komuna grzecznie wszystko konsultuje z zydkami a tutaj jeszcze dostali kopa…bo na wschodzie nawet dobry sluga dostaje kopa od swego pana tak dla przypomnienia kto jest kim…a czasem z laski zaprosza na kolacyjke chanukowo…polsko otworz oczy ze w wyborach so nam podsuwane skonczone skurwysyny i zlodzieje z PO pochodzenia zydowskiego lub udajace patriotow zydki z PISu ktore przejmuja prawicowych wyborcow nie pozwalajac na powstanie partii polskiej narodowej….bo niby musimy zjednoczyc glosy zeby ci zli zPO nie przejeli wladzy…ale ten ich patriotyzm i polskosc to hucpa taka sama jak polskie obozy….trzeba zerwac ten polityczny krag i wybrac patriotow polakow narodowcow do wladzy

 30. Kamil

  2 lutego 2018 at 13:39

  Olać Żydów.

 31. Jadwiga

  2 lutego 2018 at 13:41

  Duda czuje się bardziej Żydem,Ukraińcem niż Polakiem.

 32. Jan

  2 lutego 2018 at 13:42

  Precz z Żydami.

 33. jaro7

  2 lutego 2018 at 20:44

  Ugnie się bo to prożydowska pacynka(do tego żona i teść z tej nacji),gorzej on się ugnie przed protestami banderowców.To żałosny osobnik z głupkowatym jak Rachoń uśmieszkiem.Cały czas gadali że nikt im ustaw pisał nie będzie po czym okazało sie że konsultowali z zydkami od półtora roku.To kłamcy grający pod publiczkę.Wszyscy zapomnieli jak w podobnej sprawie Kuchciński jeździł do Winnicy na upainie by przypodobać się ukrom.Tfu na takich polityków.A co do USA ,po kiego nam taki pseudo „sojusznik’ który nam grozi i atakuje.

 34. caytlondon

  2 lutego 2018 at 21:28

  juz chybasie ugial kolejny nietrafionywybor prezesa ata litwaczka powinna dostac nakaz opuszczenia polski w 24 godz Panstwo Polskie powinno zaprzestac finansowania zydowskiej hucpy w naszym kraju

 35. johnie

  3 lutego 2018 at 15:20

  Coś nie widzę nigdzie nagle naszych etatowych, dyżurnych żydolubów – „Tomka”, ani „GłosuRozsądku”..
  Pewnie znowu zaistnieją, gdy w marcu-kwietniu Posobkiewicz ogłosi „pandemię” jakiejś wielorybiej grypy i „powszechny obowiązek szczepienia”. Muszą przecież zutylizować to wszystko, czego nakupił Radziwiłł..
  Wtedy znowu ujawni się „Tomek”, z jego pryncypialnym szyderstwem z „sekty antyszczepionkowej”, ponieważ „szczepionki są najlepiej w kosmosie przebadanymi lekami, całkowicie bezpiecznymi i zbrodnią jest NIEszczepienie, bo zagraża się otoczeniu”…
  A na razie – trzyma mordę w kubeł, żeby nie oberwać 🙂 …

  Ale ja nie o tym.
  A o tym, że spokojna czaszka, Pani Wiejak.
  Duda NIE podpisze 🙂 ..
  Albo rozpisali Teatrzyk-Dla-Goja na więcej aktów 🙂
  I Duda cofnie Ustawę, dokładnie według POPRZEDNIEGO scenariusza 🙂
  Który się przecież sprawdził 🙂 ..
  Ależ się niedobitki Polaków dają robić w bambuko..
  Aż patrzeć hadko..
  Chyba jestem po stronie Pana Bodakowskiego, choć to naiwne iście dziecięco..
  Żeby WZIĄĆ SPRAWY W SWOJE RĘCE…

 36. Bulif

  4 lutego 2018 at 06:57

  Przepraszam nie wiem czy dobrze widzę a przecież nic nie piłem. Szef gabinetu Prezydenta RP idzie się tłumaczyć ambasador Izraela z Polskiej ustawy????? A jaki ch j ich to obchodzi? to nasza ustawa i ani Żydom ani Niemcom ani Mongołom NIC do tego!

 37. sneik

  27 lutego 2018 at 13:58

  Maliniak to dwulicowiec wielki przyjaciel banderowców i Żydów

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra