Z kraju

ONR: apel o natychmiastowe podpisanie nowelizacji ustawy o IPN

Kierownik Główny Obozu Narodowo-Radykalnego Aleksander   Krejckant wystosował list otwarty do prezydenta Andrzeja Dudy z apelem o natychmiastowe podpisanie nowelizacji ustawy o IPN – na łamach portalu prawy.pl  zamieszczamy go w całości:

Wrocław, 2 lutego 2018 r.
Prezydent RP
Andrzej Duda

LIST OTWARTY
Szanowny Panie Prezydencie,
w ostatnim czasie jesteśmy świadkami bezprecedensowego zmasowanego ataku na Polskę i Polaków. Główną rolę odgrywają tutaj przedstawiciele państwa Izrael wspierani przez administrację Stanów Zjednoczonych.

Powodem tak brutalnego ataku jest chęć zadbania przez Naród Polski o podstawową prawdę historyczną, która w ostatnich latach niejednokrotnie była manipulowana i zakłamywana w imię doraźnych interesów politycznych.

Nie było żadnych polskich obozów śmierci! Naród Polski w godzinie największej próby zachował godność i dał świadectwo człowieczeństwa. Członkowie przedwojennego Obozu Narodowo-Radykalnego, podobnie jak miliony innych Polaków, podjęli walkę z dwoma totalitaryzmami i złożyli ogromną daninę krwi. Wielu z nich oddało życie w obronie ludności żydowskiej, jak chociażby przywódca przedwojennego Obozu Narodowo-Radykalnego –
dr Jan Mosdorf, zamordowany w niemieckim obozie koncentracyjnym Auschwitz.

Taka jest prawda historyczna! Stanięcie w świetle tej prawdy i jej zdecydowana obrona jest obowiązkiem Głowy Państwa Polskiego zwłaszcza w rocznicę 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości. Dlatego apeluję do Pana Prezydenta o natychmiastowe podpisanie projektu ustawy nowelizującej ustawę o Instytucie Pamięci Narodowej.

Ewentualne zawetowanie ww. ustawy będzie splunięciem na groby polskich ofiar II wojny światowej, a także na pamięć wszystkich tych Polaków, którzy ratowali Żydów narażając siebie i całe swoje rodziny na niewyobrażalne represje.

Przeciąganie decyzji o podpisaniu ustawy będzie oznaczało, że Pan Prezydent waha się stanąć twardo w obronie polskich interesów, polskiej pamięci historycznej i polskiego Narodu. Będzie to jaskrawy wyraz kontynuacji prowadzenia uległej polityki „na kolanach”, tak niegodnej dla Prezydenta suwerennego państwa polskiego.

Zwlekanie z podjęciem decyzji może skutkować potrzebą organizacji manifestacji pod Pałacem Prezydenckim w Warszawie.
Głęboko wierzę, że Pan Prezydent przychyli się do niniejszego apelu i niezwłocznie złoży podpis pod projektem wspomnianej ustawy.

Z wyrazami szacunku,
Aleksander Krejckant
Kierownik Główny
Obozu Narodowo-Radykalnego

Źródło: Rzecznik ONR

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

18 komentarzy

18 Komentarzy

 1. emi

  2 lutego 2018 at 19:35

  zagrożcie obaleniem prezydenta a w miedzyczasie czy nie lepiej zagrać przeciw zydom karta rosyjska tj powiedziec ze zydzi neguje wyzwolenie obozów koncentracyjnych przez ich zołnierzy i ciekawe jak rozyjskie msz sie do tego ustosunkuje

  • prawo

   2 lutego 2018 at 20:07

   Bardzo dobry list, ale ustawa o IPN nie zostanie podpisana. O co tak naprawdę chodzi. Chodzi o zamach na największą z największych świętości! Polacy chcą być jak Żydzi, nie jak zwierzaki-goje! Stwierdzili, że chcą im zabrać HOLOKAUST! O to chodzi. Polacy chcą tego samego, co żydzi i nie chcą cicho siedzieć. Taki jest powód „agresji”, która jest skoordynowaną odpowiedzią na próbę ustawiania się na tym samym piedestale, gdzie stoi naród wybrany. Tego żydzi nie mogą wprost znieść i dlatego im puściły nerwy i zwieracze.
   I powtórzę: ekshumację w Jedwabnem zacząłbym już, w piątek, 2 lutego A.D. 2018. Prof. Szwgrzyk dostałby polecenie, aby zacząć NATYCHMIAST!
   Poza tym natychmiast zawarłbym jakąś poważną umowę z Chińczykami, żeby pokazać USA, że nie są jedyni na tym świecie. I tyle w tym temacie.

  • internet

   2 lutego 2018 at 21:00

   Nie było wyzwolenia Auschwitz.

   • o2.pl

    2 lutego 2018 at 21:13

    Spór z Izraelem trwa. Jarosław Kaczyński grzmi: prawda nie obroni się sama.

   • emi

    3 lutego 2018 at 00:30

    nieważna ważne ze zydzi neguja wyzwolenie przez rosjan z rak niemiec w rosyjskie spoleczenstwo to inna bajka

 2. Vagoddindes

  2 lutego 2018 at 19:45

  „POLAKU PATRZ NA WSCHÓD ROŚNIE SIŁA…”
  https://www.youtube.com/watch?v=EB4e6veh0RQ

 3. podolak

  2 lutego 2018 at 19:57

  Na Wschodzie koleś siedmiu polskich samorządowych włodarzy-braciszków, świętować będzie tak.

  „«Відтепер у Тернополі під час усіх урочистих та святкових заходів на державних будівлях та комунальних установах одночасно із синьо-жовтим прапором обов’язково підніматимуть прапор національної революції – червоно-чорний. Таке рішення було прийняте з ініціативи міського голови Сергія Надала на сесії Тернопільської міської ради 2 лютого 2018 року як відповідь на ухвалений польським Сеймом закон про заборону пропаганди «бандерівської ідеології»,”

  Konsulaty RP nadal bez przeszkód, będą wydawać wizy na wjazd do RP, mieszkańcom Tarnopola świętującym w ten sposób razem ze swoją miejską władzą, którą dobrowolnie wybrali.

  https://kresy.pl/wydarzenia/regiony/ukraina/miasto-ukrainie-bedzie-wywieszac-flagi-oun-upa-odpowiedzi-zakaz-banderyzmu/

 4. Piotr

  2 lutego 2018 at 20:04

  Brawo. Tylko zdecydowane działanie przyniesie efekt.

 5. WRWE

  2 lutego 2018 at 20:45

  ONR najpierw chce swoimi dzialaniami pograzyć Polskw na kartach całego swiata,a teraz prosza prezydenta.Chlopaczki z Onru nauczcie sie czytać Dmowskiego i wtedy podejmujcie decyzje ale mądrze

  • antyPOPiS

   2 lutego 2018 at 21:17

   @WRWE,moglbys doprecyzowac swe zale do ONRu, bo wyglada ze trollujesz pod dyktando zydowni. Przywolywanie Romana Dmowskiego dla usprawiedliwiania uleglosci wobec malego i wielkiego szatana/Iranskie/, to profanacja..

 6. Mortal

  2 lutego 2018 at 20:53

  ONR niech w niedziele pójdzie pod Ambasadę Palestyny i złoży kwiaty i świece, to ich zaboli rasistów talmudycznych największych, nie będą nas nazywać gojami, zwierzętami harującymi na ich luksusy. Niemcy – Rasa Panów, Izrael – Naród Wybrany. Bankierzy syjonistyczni sponsorowali Adolfa to są fakty nie do podważenia. Powoli zaczynam wierzyć w tę teorie, że babka Adolfa pracowała u syjonisty Rotschilda, który zrobił jej dziecko i wygnał. Może mały Adolf z ust matki dowiedział się jak żydzi skrzywdzili jego babkę, to by wyjaśniało te jego czarne krucze włosy. A może bankierzy Rotschildowie, celowo sponsorowali wnuka swojego i przesyłali pieniążki na wojnę. Taki dumny naród nie miał swojego państwa, więc syjoniści, przestali wierzyć w te talmudyczne pierdoły ortodoksów. Że niby żydzi nie mogą mieć państwa Izrael, dopóki nie przyjdzie ich mesjasz, a że w Jezusa mesjasza nie wierzyli, zmuszeni byliby nadal czekać w nieskończoność. Co większość żydów z USA robi i potępia Izrael. Ale syjoniści z USA to już byli postępowi ateiści, więc pozbyli się ortodoksyjnych braci, bo tylko tak mogli ich wystraszyć z Europy. Nawet gdyby nie było Adolfa to syjoniści, by go stworzyli, tak powstało te państwo Izrael, stworzone na cierpieniu i mordzie niewinnych ludzi

 7. internet

  2 lutego 2018 at 21:03

  Dożywocie za atak na muzułmanów w Londynie, Zmasakrował ludzi samochodem.

 8. klioes vel pislamista

  2 lutego 2018 at 21:04

  Neosanacyjny rząd okażał się tchórzliwy. Sanacji można było wiele zarzucić, ale napewno nie tchórzostwo!

  Właściwa kolejność:
  1.Jeszcze podczas bezczelnego wystąpienia ambasadorki wszyscy Polacy powinni byli wyjść, zwłaszcza przedstawiciele rządu.
  2.Skoro to nie nastąpiło, przynajmniej ministerka Gowin nie powinna była klaskać.
  3.Skoro klaskała, nie powinna być już w rządzie.
  4.Ambasadorka NATYCHMIAST powinna była być uznana za persona non grata i wydalona.
  5.Ustawa NATYCHMIAST powinna była być uchwalona i podpisana przez prezydenta (a nie czekać na dodatkowy sprzeciw USA!).
  6.Kontakty handlowe, na których Izrael wychodzi lepiej ood Polski, powinne ulec zamrożeniu.
  7.Prezydent Polski (dalej milczy jak grób!) powinien ogłosić zamiar wznowienia ekhumacji w Jedwabnem.

  HAŃBA!

  Polska w pilnej potrzebie, ślijcie e-maile!!!
  http://prawy.pl/65192-walcz-z-aktem-447-i-wyslij-list-do-amerykanskich-kongresmenow/#comment-6440176

  • klioes vel pislamista

   3 lutego 2018 at 17:07

   Odtajniony raport CIA z 1954 roku mówi o statusie Żydów w PRL. Ukazuje on opinię nieujawnionego źródła na ten temat. Odtajniona została niestety tylko jedna z dwóch stron, ale i na niej można znaleźć ciekawe informacje.

   „Żydów w polskim rządzie jest tak wielu, że nie zezwala się im na wyjazd do Palestyny, bo nie byłoby ich kim zastąpić. Są wierni władzy komunistycznej, bo broni ich interesów jako mniejszości” – tak wynika z odtajnionej części.

   Czytaj więcej: Wyciekły szokujące dokumenty! Żydzi domagają się od Polski nawet BILIONA ZŁOTYCH! Czas powiedzieć, że nie dostaną ani grosza

   W raporcie możemy przeczytać dodatkowo, że:

   W Polsce żyje od 50 000 do 80 000 Żydów. Trudno jest podać przybliżoną liczbę, ponieważ wielu z nich zmieniło nazwiska i wyznanie w trakcie wojny. Obecnie najwięcej Żydów, około 25 000, żyje we Wrocławiu, a przed wojną Warszawa i Łódź były największymi skupiskami tej ludności. Śląskie miasta Dzierżoniów i Wałbrzych są obecnie największymi skupiskami Żydów.
   Po śmierci Stalina, najbardziej odważni Żydzi w Polsce zaczęli załatwiać sobie emigracje do Palestyny i od 1954 roku kilka grup po 5 do 8 osób dostało zezwolenia na wyjazd przez Wiedeń-Rzym. Tym niemniej, polski rząd niechętnie udziela zezwoleń na emigrację, bo tak wielu z nich zajmuje wysokie stanowiska w rządzie, przemyśle i usługach zagranicznych, że nie byłoby możliwe zastąpić ich kompetentnym personelem. Co więcej, nie-komunistyczni Żydzi są uważani za bardziej lojalnych wobec władzy niż nie-komunistyczni Polacy. Lojalność bierze się z ich bardzo słabej pozycji jako mniejszość w Polsce.

   http://nczas.com/wiadomosci/polska/odtajniony-raport-cia-zydow-w-polskim-rzadzie-jest-tak-wielu-ze-nie-zezwala-sie-im-na-wyjazd-bo-nie-byloby-ich-kim-zastapic-raport/

 9. johnie

  3 lutego 2018 at 10:46

  Spoko..
  Duduś NIE podpisze..
  Identycznie, jak z w casusie próby przez Prezia upieprzenia (podporządkowania SOBIE 🙂 ) mafii „prawniczej” 🙂 ..
  A powinien podpisać. Bo PODPISANIE – będzie stanowiło, nie tylko upadek Polski na kolana, ale i na plecy, i rozstawienie nóg… Same straty…
  Natomiast NIEpodpisanie – oznacza wprawdzie eskalację „konfliktu” i najpewniej „sankcje” ze wszystkich stron (włącznie z rosyjskimi, bo Putin jedzie na wspólnym wózku z Netanjahu, a nawet z żydownią USA), włącznie z jakimiś krwawymi scenariuszami, bo mamy w Kraju ze sto tysięcy uzbrojonych, OBCYCH SIŁ, sterowanych z Izraela, Niemiec, Rosji, a nawet – przez „WŁASNĄ” swołocz żydoubecką, ale…
  Może WARTO będzie (kolejny raz..) przelać trochę krwi za Ojczyznę.. Której, w przeciwnym wypadku – nie zobaczymy ponownie, prędzej, niż za 200 lat…

  • johnie

   3 lutego 2018 at 11:07

   Oczywiście „NIEpodpisanie bedzie stanowiło upadek na kolana etc..” 😀 ..
   Przepraszam, zanim na mnie ktoś napluje zaraz 🙂
   Wszystko odwrotnie.
   PODPISANIE – stanowi eskalację „konfliktu” i „sankcje” etc. 😀 …
   Bubla zrobiłem, hej 🙂

 10. johnie

  3 lutego 2018 at 11:01

  Widzę, że Pani Marta Cywińska zajarzyła chyba, że wspominanie TERAZ o HUCPIE, pod tytułem „marzec 68”, gdy z Polski W PODSKOKACH i z radością, wyjechało gorliwie „na zgniły Zachód”, mrowie żydów (także i tych, których faktycznie ZMUSZONO..), dostając LEGALNIE PASZPORTY, o czym Polacy – mogli tylko POMARZYĆ, NIE BARDZO było halo 🙂 😀
  Bo teraz w drodze do NOWEJ ZIEMI OBIECANEJ, na skutek ZRABOWANIA NAM spod tyłków NASZEJ Ojczyzny, jest parę milionów młodych, zdemoralizowanych od dziecka antypolsko – ŻYDÓW..
  Taki ODWROTNY „marzec68”, Pani Marto 🙂
  A warto by było natychmiast, nie oglądając się na żadne „sankcje” (które I TAK nastąpią..), zrobić NOWY „marzec68” TERAZ…
  I wywalić z Polski te OSTENTACYJNE czarne chałaty w brodatych kapeluszach, przede wszystkim – sprowadzony do Polski niedawno – Chabad Lubavicz, J.P. Morgana (i Morawieckiego od razu, razem z nim..), „Naczelnego Rabina RP” – razem z wszystkimi „Gminami żydowskimi”, oraz żydłaczącą uparcie, jak analfabetka – „litwaczkę” – Azari i nawet nie prosić już o nowego ambasadora Izraela, lecz ostentacyjnie zerwać stosunki z Izraelem, NIE tylko polityczne, ale i zerwać wszelkie umowy „GOSPODARCZE”, polegające, jak do tej pory – na wszelkim możliwym wyzysku i okradaniu Polski przez Izrael, bo inaczej tego nie można nazwać (odsyłam do Witolda Gadowskiego, który posiada mnóstwo merytorycznej WIEDZY..). I od razu – nawiązać kontakt z ROSJĄ, w sprawie…zamówienia u nich zestawu S400 :), z jednoczesnym WYPROSZENIEM sił USA z terenu Polski, likwidacją ustawy 1066, oraz podziękowaniem USA za łaską pańską w postaci „Patriotów” 🙂
  Ciekawe, JAK WTEDY – zachowałby się wobec Polski Izrael i USA ? 🙂 😀
  A TAK NALEŻY TERAZ UCZYNIĆ :)..
  Niestety.
  Możemy tylko pomarzyć.
  Ponieważ „nasza Władzuchna” w Parszawie – NIE reprezentuje NAS, ani nawet Polski..
  Władzuchna w Parszawie reprezentuje wszystkich dookoła, tylko NIE POLSKĘ i Polaków 🙁 ..
  Więc nie ma co piszczeć, bo na wszystko ju7z ZA PÓŹNO..
  A Duda NIE podpisze, bo to wszystko, co się dzieje, to tylko TEATRZYK dla nas – gupich Gojów, cobyśmy mieli zajęcie…
  Byle „pod kontrolą” – jak napomina „polskie Władze” właśnie „ambasada Izraela”…
  Bo „rośnie fala antysemickich wypowiedzi”, co żydka bardzo obhuuurza..

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra