Z kraju

Żydzi plują Polakom w twarz, Tomasz Terlikowski przestrzega przed… rzekomo będącą na rękę Putinowi obroną przed tym

Zdrową i naturalna reakcją na atak jest obrona. Mimo filosemickiej postawie PiS (nie kto inny ale to Lech Kaczyński doprowadził do sfinansowania z pieniędzy polskich podatników budowy muzeum historii Żydów), Żydzi za czasów rządów tej formacji przepuścili haniebny atak na Polskę.

Środowiska żydowskie w USA doprowadziły do forsowania aktu 447, którego celem jest zabór mienia Polaków i przekazanie go w ręce żydowskich organizacji niemających nic wspólnego z rzeczywistymi spadkobiercami i uczynienie z Polaków ludzi drugiej kategorii w swoim własnym kraju. Izrael zaś zaatakował Polskę za troskę o prawdę historyczną o tym, że Polacy byli ofiarami a nie sprawcami Holocaustu.

Zdrowa i naturalna mobilizacja Polaków w obronie Polski, do której wzywał m.in. wiceminister Patryk Jaki, nie podoba się jednak wszystkim. Tomasz Terlikowski w artykule opublikowanym na swoim portalu Mały Dziennik apeluje „Nie plujcie na Izrael, nie nakręcajcie antysemityzmu, nie bądźcie „użytecznymi idiotami” Putina”.

W swoim artykule Tomasz Terlikowski zadał pytania: „czy w związku z tym, czy opłaca się Polsce antysemicka i antyizraelska połajanka w Internecie i na portalach społecznościowych? Czy opłaca nam się protest narodowców przez ambasadą Izraela? Czy opłaca się nam grzanie tego tematu i plucie na Izrael? Jeśli się nie opłaca, to warto przestać być „użytecznym idiotą” lub wręcz narzędziem wpływu Putina, Merkel czy Timmermansa”.

Moim zdaniem takimi retorycznymi pytaniami Tomasz Terlikowski, znany nie tylko z wartościowej obrony bioetycznego nauczania Kościoła, ale i z filosemityzmu, sprzeciwia się mobilizacji Polaków do obrony Polski, w sytuacji szokującej agresji środowisk żydowskich wobec Polski. Poddawanie w wątpliwość sensowności oporu, obrony prawdy i walki o nią to sianie zamieszania i defetyzmu. W walce przegrywa ten, który nie podejmuje walki.

Tomasz Terlikowski powinien pamiętać o tej zasadzie choćby w związku z Chanuką. Chanuka upamiętnia wydarzenia jakie miały miejsce w II wieku przed narodzeniem Chrystusa w Palestynie. Wtedy to Ziemia Święta znajdowała się pod tyrańskimi rządami Antiocha IV Epifanesa z grecko-syryjskiej dynastii Seleucydów. Zabronił on Żydom oddawania czci Bogu i nakazał kult greckich bożków. Posunął się nawet do zbezczeszczenia drugiej Świątyni i umieszczenia w niej w 164 r. p.n.e. posągu Zeusa.

Cztery lata później, w 160 roku p.n.e. żołnierze Antiocha wymordowali w dzień szabatu pobożnych Izraelitów, którzy nie chcieli splamić dnia pańskiego walką. Antioch zakończył rzeź składając w Świątyni ofiarę ze świni, po czym zmieszał świńską krew z krwią kapłanów Świątyni. Tyran zabronił wówczas również praktykowania monoteizmu i lektury Starego Testamentu. Represjom towarzyszyło propagowanie nowych obyczajów (w tym i homoseksualizmu, pedofilii), igrzysk i greckiego politeizmu. Izraelici zbuntowali się przeciw tym bezeceństwom. Na czele zwycięskiego buntu staną kapłan Matatiasz i jego pięciu synów, a wśród nich późniejszy wódz Juda Machabeusz.

Święto Chanuka symbolizuje zwycięstwo słabszego, ale wiernego tradycji i Bogu narodu nad silniejszym, który chce narzucić pogaństwo, oraz potrzebę zachowania tożsamości wbrew presji świata zewnętrznego. I tą biblijną naukę powinni sobie przyswoić Polacy, wierni Bogu, prawdzie, i walczyć z plugastwem przeważających sił wroga, pamiętając, że Bóg błogosławi zwycięstwem słabych ale dzielnych i Bogu wiernych.

Komentując opinie Tomasza Terlikowskiego o tym, że polemika z Żydami służy Putinowi warto przypomnieć doskonałe relacje Izraela z Rosją (które Izraelowi absolutnie nie przeszkadzają wykorzystywać USA do swoich celów). Izrael zapewnił Rosję, że na forum międzynarodowym będzie wspierał sowiecką narrację historyczną, która przedstawia oprawców z Armii Czerwonej jako bohaterów. Wyrazem braterstwa broni Izraela i Rosji było przekazanie przez Izrael kodów do gruzińskich dronów w czasie agresji rosyjskiej na Gruzję. Nie jest też neutralny dla Polski fakt, że w izraelskich resortach siłowych pracuje kilkadziesiąt tysięcy imigrantów w z terenów ZSRR, żywiących jak setki tysięcy Żydów z ZSRR mieszkających w Izraelu, olbrzymią sympatię dla Rosji i Putina, w sytuacji gdy Rosja działa na niekorzyść Polski (blokując swoim rurociągiem dostęp do polskich portów, uniemożliwiając eksport polskich towarów do Rosji).

W swoim wcześniejszym artykule „Nakręcanie antysemickich nastrojów szkodzi Polsce i jest zdradą polskości”,Tomasz Terlikowski stwierdza, że „nie ma gorszej odpowiedzi na skandaliczne wypowiedzi pewnej części izraelskich polityków czy liderów opinii niż nakręcanie antysemickich czy antyżydowskich nastrojów. Takie działanie szkodzi Polsce i jest zdradą sensownej polskości”. Warto w tym miejscu zauważyć, że ów antysemityzm starają się usilnie wytworzyć i podtrzymać sami Żydzi, co jakoś umknęło wspomnianemu wyżej publicyście. Czynią to poprzez falę nienawistnych oszczerstw pod adresem Polaków i jest wprost zdumiewające, że Terlikowskiemu jako katolikowi z zasady przywiązanemu do prawdy nie tylko to nie przeszkadza, ale wręcz przeciwnie.

Zdaniem Tomasza Terlikowskiego „odpowiedzią na skandaliczne wypowiedzi [Żydów] nie może być nakręcanie antysemickich emocji, opowieści o tym, że oni tu od lat z nami, a teraz, jak się odwdzięczają”.

Szokujące jest nie tylko to, że Tomasz Terlikowski odbiera Polakom prawo do polemiki, ale i to, że odwoływanie się do zbrodni żydowskich na Polakach uznaje za antysemickie, choć antysemityzm to pogląd postulujący eksterminację Żydów lub odebranie im praw, oparty na przesądach rasowych. Pytanie, czy jest to przeinaczenie celowe, czy wynikające z wieloletniego filosemickiego zaangażowania?

Zdaniem Tomasza Terlikowskiego „Polska jest Ojczyzną dla polskich Żydów (…). Oni tu nie są gośćmi, ale gospodarzami”. Ciekawe czy takie samo zdaniem Tomasz Terlikowski ma wobec Palestyńczyków, którzy od tysiącleci zamieszkiwali tereny z których wypędzili ich półwieku temu Żydzi?

W opinii Tomasza Terlikowskiego „nakręcanie antysemickiej spirali szkodzi Polsce, bo wpisuje się w stereotyp antysemickiego kraju (…). Nie ma gorszej odpowiedzi na głupie ataki, niż awantura, pokrzykiwanie i wreszcie tupanie nogami. Nic to nie daje, a pozwala skutecznie rozgrywać emocje przeciw Polsce”. Zdaniem Tomasza Terlikowskiego „polityki historycznej i dyplomacji nie prowadzi się poprzez wrzask i uleganie histerii. (…) Krzyk i wrzask może im zaszkodzić, bo… utrwala negatywny obraz Polaków”. O jaki „krzyk i wrzask” chodzi Terlikowskiemu? Na to pytanie nie sposób odpowiedzieć, ponieważ ze strony polskiej jest tylko i wyłącznie merytoryczna i bardzo sprawiedliwa ustawa przewidująca kary za oszczerstwa i celowe fałszowanie dziejów Holokaustu, przyjmowana przy histerycznym klangorze środowisk żydowskich w Polsce i na świecie, którym odbiera się możliwość bezkarnego oskarżania Polaków o zbrodnie, których ci nigdy nie dokonali i wymuszania na nich pieniędzy w ramach nienależnych rekompensat.

Jan Bodakowski

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

55 komentarzy

55 Komentarzy

 1. tuszyn

  3 lutego 2018 at 10:25

  Po cholerę wciska pan tego Terlikowskiego? Niech on idzie do spowiedzi

  • prawo

   3 lutego 2018 at 14:52

   Tomasz Terlikowski to jest V-koluna tych nicponi w kraju Polin. Zgadzam się z „tuszyn” w całej pełni.

    • klioes vel pislamista

     3 lutego 2018 at 16:47

     do rozsyłania sms-ami:


     Żydowskie obozy śmierci

     Kto był w nich? Oraz kto cyklon B
     Zsyntetyzował? Niech świat to wie!
     A Reinhard Heydrich i Hitler sam…
     Co genetyka dziś mówi nam?
     Na Umschlagplatzu, kto ziomków bił,
     I do obozów ich pchał co sił?
     I komu stało się głównie zło?
     Żydom!… ŻYDOWSKIE obozy są!!!
     *
     Naftaly Frenkel z NKWD
     Kim był? Niech także świat o tym wie!…

     • klioes vel pislamista

      3 lutego 2018 at 17:03

      Odtajniony raport CIA z 1954 roku mówi o statusie Żydów w PRL. Ukazuje on opinię nieujawnionego źródła na ten temat. Odtajniona została niestety tylko jedna z dwóch stron, ale i na niej można znaleźć ciekawe informacje.

      „Żydów w polskim rządzie jest tak wielu, że nie zezwala się im na wyjazd do Palestyny, bo nie byłoby ich kim zastąpić. Są wierni władzy komunistycznej, bo broni ich interesów jako mniejszości” – tak wynika z odtajnionej części.

      Czytaj więcej: Wyciekły szokujące dokumenty! Żydzi domagają się od Polski nawet BILIONA ZŁOTYCH! Czas powiedzieć, że nie dostaną ani grosza

      W raporcie możemy przeczytać dodatkowo, że:

      W Polsce żyje od 50 000 do 80 000 Żydów. Trudno jest podać przybliżoną liczbę, ponieważ wielu z nich zmieniło nazwiska i wyznanie w trakcie wojny. Obecnie najwięcej Żydów, około 25 000, żyje we Wrocławiu, a przed wojną Warszawa i Łódź były największymi skupiskami tej ludności. Śląskie miasta Dzierżoniów i Wałbrzych są obecnie największymi skupiskami Żydów.
      Po śmierci Stalina, najbardziej odważni Żydzi w Polsce zaczęli załatwiać sobie emigracje do Palestyny i od 1954 roku kilka grup po 5 do 8 osób dostało zezwolenia na wyjazd przez Wiedeń-Rzym. Tym niemniej, polski rząd niechętnie udziela zezwoleń na emigrację, bo tak wielu z nich zajmuje wysokie stanowiska w rządzie, przemyśle i usługach zagranicznych, że nie byłoby możliwe zastąpić ich kompetentnym personelem. Co więcej, nie-komunistyczni Żydzi są uważani za bardziej lojalnych wobec władzy niż nie-komunistyczni Polacy. Lojalność bierze się z ich bardzo słabej pozycji jako mniejszość w Polsce.

      http://nczas.com/wiadomosci/polska/odtajniony-raport-cia-zydow-w-polskim-rzadzie-jest-tak-wielu-ze-nie-zezwala-sie-im-na-wyjazd-bo-nie-byloby-ich-kim-zastapic-raport/

 2. podolak

  3 lutego 2018 at 10:33

  ” Przypadkowo” spaliła się cerkiew we Lvivie.
  Interesujące „bardzo chrześcijańskie” komentarze pod newsem.
  Z tej samej stajni co wywody autora?

  https://www.facebook.com/groups/govarta1/

 3. Soroka

  3 lutego 2018 at 10:36

  Po tym wszystkim Polska powinna zerwać wszelkie stosunki z Izraelem!
  Terlikowski działa w interesie żydowskiego wyszlamowania Polski. Wynocha z nim i jego propagandą!
  Sprawa obrony dobrego imienia Polski i Polaków jest sprawą życia i śmierci dla Polski. Jeżeli nie będzie stanowczej reakcji Polski, to z Polski zostanie tylko nazwa, a i ta może niebawem zniknąć.

 4. z-k

  3 lutego 2018 at 10:44

  Pamiętacie heroiczną walkę ciemnych sił z Abp S. Wielgusem o „właściwą” obsadę warszawskiego arcybiskupstwa? A obżydliwą (nie poprawiać) nagonkę na biskupa Petza gdy Ten sprzeciwił się zarządzonym przez Gądeckiego obchodom dni judaizmu w Kościele?

  • Jan Bodakowski

   3 lutego 2018 at 11:35

   Arcybiskup Petz to koleś co potępiał oficjalnie przeciwników integracji z UE. Jeden i drugi powinni być dawno usunięci z stanu duchownego jeden za homoseksualizm drugi za współprace z SB

   • Jan Bodakowski

    3 lutego 2018 at 11:36

    Chodziło o arcybiskupa Wielgusa i UE

   • Marian

    3 lutego 2018 at 11:44

    Panie Jasiu, woda sodowa uderzyła do główki?

 5. antyPOPiS

  3 lutego 2018 at 10:58

  Rzeczony zydopachol, to wykwit judeo”chrzescijanstwa”, czyli niszczenia katolicyzmu od wnetrza, na wzor sekciarstwa anglosaskiego. Jego zydlackie wynurzenia nie warte sa upowszechniania, bo jak wiadomo glupich nie sieja, a pojawiajacym sie i tu urobionym holokaustyzmem tepakom, moze sie POgorszyc..

  • Tomek

   3 lutego 2018 at 11:04

   „jak wiadomo głupich nie sieją”

   To skąd na tym portalu tylu głupków w twoim stylu?

   • antyPOPiS

    3 lutego 2018 at 11:47

    Uderz w stol, a nozyce sie odezwa. The/bilu jestes niereformowalny, wlasciwie to zaczyna mi, byc cie zal. Wiec powstrzymam sie z wlasciwa odpowiedzia, po co bulwersowac wrazliwcow, skoro tobie moze sie juz tylko POgorszyc..

   • prawo

    3 lutego 2018 at 12:53

    Żydo-pachoł „tomek” tak już ma, bo żydzi tak mają. To jest powodowane u nich chorobą Taya-Sachsa (gangliozydoza GM2). Choroba Tay-Sachsa to rzadka choroba genatyczna o charakterze spichrzeniowym. W jej przebiegu dochodzi do odkładania się gangliozydu GM2 w komórkach mózgu. Jest to substancja lipidowa, a przyczyną jej spichrzania jest upośledzenie lub brak wydzielania β-heksozaminidazy, która rozkłada gangliozyd GM2. Jest to choroba występująca w populacji Żydów Aszkenazyjskich.
    Ustalono, że mutacja i jej dziedziczenie jest spowodowane bliskie pokrewieństwo rodziców dziecka np. małżeństwa między kuzynostwem, wujem a siostrzenicą.

   • johnie

    3 lutego 2018 at 15:22

    O !
    JEDNAK JEST, żydolubny kretyn trollowaty ! 🙂
    DO BUDY !!!!. 😀 …

 6. m

  3 lutego 2018 at 11:03

  Antyantypolonizm nie jest antysemityzmem, choć z przyczyn obiektywnych najczęściej MUSI na taki wyglądać, ale równie dobrze może być antyniemiecki, antyrosyjski …
  https://www.google.pl/search?q=antyantypolonizm&rlz=1C1MSIM_enPL552PL552&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ved=0ahUKEwiOx7HSvonZAhVC8ywKHSkzDh4QsAQILg&biw=1229&bih=694

 7. Tomek

  3 lutego 2018 at 11:03

  Filosemicki PiS. Aha, to ta partia co obecnie na całym świecie jest oskarżana o to, że pluje Żydom w twarz… Hmmm… Ale panu redaktorowi narracja się spina, prawy.pl każdą bzdurę przyjmie:)

  • z-k

   3 lutego 2018 at 11:18

   dyżurny gudłaj jak zwykle na posterunku

 8. m

  3 lutego 2018 at 11:34

  Cokolwiek chciał rząd Izraela w ten sposób osiągnąć, jedno jest oczywiste – na pewno nie chodziło mu to, aby polska ustawa coś zawierała albo czegoś nie zawierała, bo to swobodnie mógł osiągnąć wcześniej. Tak demonstracyjny i ostry atak na Polskę w takim miejscu i czasie mógł dać tylko jeden efekt. Ten, który dał: ustawa musiała zostać „przeprocedowana” szybko i bez żadnych zmian. Inaczej pokazalibyśmy całemu światu, że nie jesteśmy państwem suwerennym, tylko obcym protektoratem i kolonią. Po prostu nie mieliśmy innego wyjścia, tak, jak Amerykanie po Pearl Harbour musieli zawiesić wszelkie spory co do sensu polityki Roosevelta i zjednoczyć się wokół niej.

  Czytaj więcej na http://fakty.interia.pl/opinie/news-a-wiec-wojna,nId,2517279#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome

  • Marian

   4 lutego 2018 at 04:16

   Więc chodzi im o to, aby wzmocnić wizerunek PiS jako partii „jedynie słusznej”, jedynie patriotycznej itd.? Czyli PiS chce po następnych wyborach rządzić samodzielnie i zmienić konstytucję?

 9. m

  3 lutego 2018 at 11:35

  Teoretycznie istniała jeszcze alternatywa: Polska mogła paść na kolana, przeprosić i wycofać się z ustawy, względnie ją „poprawić”. Sądzę, że na to liczono. Świat wciąż ma w pamięci Polskę z czasów Kwaśniewskiego i jego niewczesnych przeprosin za Jedwabne, na pierwsze żądanie, z pozycji na płask, bez próby śledztwa, co naprawdę w Jedwabnem się stało (do dziś zresztą ten jego błąd, graniczący ze zdradą polskich interesów, ciągnie się za nami i nieraz jeszcze nam zaszkodzi). Z czasów, gdy władze i elity opiniotwórcze skłonne były płaszczyć się przed wszystkimi i wszystkich za wszystko przepraszać, a społeczne doły, dorwawszy się po latach wygłodzenia do dobrobytu, wyrzekały się elementarnej narodowej godności, byle tylko nic nie przeszkadzało im w radosnej konsumpcji.

  Czytaj więcej na http://fakty.interia.pl/opinie/news-a-wiec-wojna,nId,2517279#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome

 10. m

  3 lutego 2018 at 11:36

  Ale to tylko margines. Krzykliwy i „wypasiony” – ale margines. Sądzę, że jedyny jak dotąd sondaż przeprowadzony już po izraelskim ataku, na fali wywołanych nim emocji, w którym poparcie PiS jest o 9 procent większe od zsumowanego poparcia PO, Nowoczesnej, PSL, SLD i partii Razem, potwierdzi się w kolejnych badaniach. Wysyłając nad uśpione, polskie Pearl Harbour propagandowe bombowce Benjamin Netanjahu spełnił marzenie pijarowców rządzącej partii – ostatecznie już podzielił polską politykę pomiędzy partię polską i partię antypolską. Przy czym do tej pierwszej oprócz PiS załapał się tylko Kukiz, a do drugiej ochoczo zapisała się cała reszta parlamentu i tych, którym sondaże dają szansę się do niego dostać.

  Czytaj więcej na http://fakty.interia.pl/opinie/news-a-wiec-wojna,nId,2517279#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome

 11. m

  3 lutego 2018 at 11:37

  w istocie nie chodziło o nowelizację ustawy o IPN i pamięć historyczną, ale o przygotowywaną ustawę reprywatyzacyjną. To bardzo możliwe, próby wyłudzenia z Polski znacznego majątku pod pretekstem swoistych „reperacji” za holocaust są prowadzone od dawna, z dużym rozmachem, zwłaszcza w Ameryce. Atak rządu Izraela na Polskę może też wiązać się ze zbliżeniem pomiędzy tym krajem a Rosją, coraz bardziej wpływową na Bliskim Wschodzie i coraz bardziej Izraelowi potrzebną. Wbicie klina między USA a Polskę oddala realizację gazowego sojuszu „Trójmorza”, ważnego i dla naszego regionu, i dla administracji Trumpa, a dla Rosji będącego w tej chwili głównym zagrożeniem.

  Czytaj więcej na http://fakty.interia.pl/opinie/news-a-wiec-wojna,nId,2517279#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome

 12. George

  3 lutego 2018 at 11:37

  Zdrową i naturalną reakcją na atak nie jest obrona, tylko kontratak. Jak wiadomo bowiem, właśnie atak jest najlepszą formą obrony. Trzeba tylko opracować właściwą strategię i taktykę i atakować żydów. A przy okazji mam pytanie: ilu obywateli Izraela i diaspory żydowskiej na świecie otrzymało po 1989 roku polskie obywatelstwo? Nigdzie nie można znaleźć nawet śladu takich informacji. Czyżby były to dane tajne?

 13. m

  3 lutego 2018 at 11:38

  Może wszystko naraz. To nie nasz problem. Naszym problemem jest teraz wygrać tę wojnę, a przynajmniej ponieść w niej jak najmniejsze straty. Zostaliśmy podstępnie, z zaskoczenia zaatakowani i po czymś takim nie mamy już żadnej innej opcji, cokolwiek sądzimy o samej ustawie i władzy, która ją wymyśliła. Pearl Harbour to Pearl Harbour.

  Czytaj więcej na http://fakty.interia.pl/opinie/news-a-wiec-wojna,nId,2517279#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome

 14. Hania

  3 lutego 2018 at 11:40

  A czegóż się można spodziewać po
  ” dziczce z Winnicy Pana”
  ( określenie, którym się zdefiniował sam Terlikowski, w Klubie Ronina)
  „My judeochrześcjanie jesteśmy takimi dziczkami wyrosłymi w winnicy”- autor Tomasz Terlikowski.

  • Marian

   3 lutego 2018 at 11:48

   Oni, „judeochrześcijanie” są takimi „dziczkami”.
   „Przyjdą ze wschodu i zachodu i zasiądą w Królestwie Bożym z Abrahamem, Izaakiem i Jakubem, a synowi królestwa zostaną precz wyrzuceni”
   Prawdziwą kontynuacją religii biblijnego Izraela jest chrześcijaństwo, Kościół Katolicki, a współczesny judaizm, to duchowi potomkowie Kaifasza.

 15. Jacenty

  3 lutego 2018 at 12:05

  Kiedy wreszcie pan Bodakowski zrozumie, że zapiekła rusofobia najbardziej sprzyja wrogom Polski?

  • johnie

   3 lutego 2018 at 15:33

   Właśnie !
   A należałoby (to NIE MÓJ pomysł, ale uważam go za przedni !, w obecnej sytuacji..)
   po prostu wstrzymać żebraninę o wybrakowane, hamerykańskie „Patrioty”, wyraxić wątpliwości, co do zasadności ustawy 1066 i obecności US-Army na terenie RP, wysłać jawny LIST Z POPARCIEM do Erdogana (jego twardej postawy wobec bandziorstwa USA na terenie Syrii, gdzie Erdogan ZAPOWIEDZIAŁ USA, że dostaną wpier..ol, jeśli zaraz się nie wycofają 🙂 ), po czym jawnie i głośno poprosić ROSJĘ o zakup jednego setu „S-400” 🙂 … Aha ! A NAJPIERW – dać Pani Azari 24h na bezpowrotne opuszczenie terenu RP, BEZ prośby do Jerozolimy (czy jeszcze Tel-Awiwu) o wymianę ambasadora. I pozrywać co ważniejsze umowy PSEUDO-„gospodarcze” Polski z Izraelem. I spowodować oczywiście USUNIĘCIE z terenu RP tych tysięcy AGENTÓW MOSSAD-u, którzy zaczynają się już panoszyć coraz jawniej…
   TAKIE TO PROSTE jest…
   Niestety – BYŁOBY to proste, GDYBY Polska miała POLSKI rząd…
   A NIE ma 🙁 …
   Już za późno..
   Teraz – pozostaje już tylko się ZBROIĆ indywidualnie (Ukraińcy na pewno pomogą, bo za kasę zrobią dużo…).. I broń.. zachować na lepsze czasy… NIE NA TERAZ – gdy oni TYLKO NA TOP CZEKAJĄ 🙁 …

 16. Karol

  3 lutego 2018 at 12:18

  Czemu wrzask nie szkodzi Żydom, a tylko nam ?

 17. analiza

  3 lutego 2018 at 12:20

  Takich nazywano na początku XX – dwużydzian Polaka. Więcej w wykładach Pani dr Kurek.

 18. Robert B.

  3 lutego 2018 at 13:38

  Terlikowski ma dużą rodzinę do wyżywienia. Wie, do KOGO się łasić, żeby móc ją wyżywić. Kiedyś buszowałem po Frondzie, ale się szybko zorientowałem, co tam jest grane: jedna wielka prożydowska propaganda + propaganda (prostacka jak chuj) antyrosyjska.

 19. Ateista

  3 lutego 2018 at 13:42

  Terlikowski to fanatyk religijny o bardzo wąskim spektrum myślenia i nie należy wymagać od niego zbyt wiele. Z pozostałą częścią wiadomości zgadzam się w 100%!

 20. Mirek

  3 lutego 2018 at 13:45

  Poniżej jest link do artykułu sprzed 7 lat , w którym Jacek Bartyzel omawia judeochrześcijańskie wybryki Terlikowskiego -http://www.bibula.com/?p=42987

 21. Anna

  3 lutego 2018 at 13:53

  Terlikowski to wyjątkowy szkodnik.

 22. Witold

  3 lutego 2018 at 13:59

  Zastanawiam się w jakim celu ta żydowska awantura została wywołana. Myślę,że jest to próba sprawdzenia jaka będzie reakcja Polaków.Całe szczęście, że nasz Naród się budzi z letargu i daje właściwy odpór Żydom.
  Żaden rząd po roku 1989 nie był prawdziwie Polski.Bardzo dużo ludzi zrozumiało,że PIS nie jest dobrem .

  • Robert B.

   3 lutego 2018 at 14:38

   Oczywiście, że została wywołana w jakimś celu, ale żydostwo nie myśli, ani nie działa prostolinijnie. To jest bardzo specyficzna mentalność. Zwróć uwagę, jak bezceremonialnie EKSPLOATUJĄ FINANSOWO holokaust, który przedstawiają jako jakąś swoją świętość. Nie wygląda to na to. Oni nie cofną się przed niczym. Ja bym ostrzegał przed jakimkolwiek zadawaniem się z nimi. Tak że tu też różne cele mogą być ze sobą splecione.

  • Soroka

   3 lutego 2018 at 15:05

   Jeżeli jest to prawda co mówią na ten temat w mediach, to Żydzi za późno zorientowali się, że ta ustawa storpeduje ich zabiegi o wyszlamowanie Polski i w ostatnim momencie podnieśli larum, aby tą ustawę utrącić.
   Jeżeli Prezes i Spółka wycofają tą ustawę, albo sprowadzą ją do nic nie znaczących frazesów, to będzie oznaczało, że sprzedali Polskę Żydom!

 23. jac

  3 lutego 2018 at 16:06

  Podnóżek, sługa uniżony… jak jeszcze można go nazwać?

 24. gość

  3 lutego 2018 at 17:31

  Alfabet Jerzego R. Nowaka: „T” – Tomasz Terlikowski

  https://youtu.be/FDkCXRKPrqo

 25. emi

  3 lutego 2018 at 20:31

  CZEGO BOI SIĘ IZRAEL ZE STRONY POLAKÓW , KAŻDY Z NAS MOŻE TO ZROBIĆ !!
  https://www.youtube.com/watch?v=eswJ8lSDXBo
  podaj dalej

  • jok

   3 lutego 2018 at 22:52

   Cóż, a propos filmu:
   powiedziałbym, ze jesteśmy atakowani nie przez jakieś państwo o nazwie Izrel, lecz że przez Ż-ów, a już z pewnością można stwierdzić, że przez najbardziej prominentne i słyszalne kręgi żyowskie* i to trzeba zauważać,
   A propos filmiku, pozwolę sobie wyrazić opinię: posłuszeństwo i przychylność na Zachodzie Europy wobec interesów ż-skcih jest podobnie jak tu, natomiast „dozwolony”, a czasem „promowany” jest antyizrelizm.
   Dodam, że Ż-dzom amerykańskim głosujący na „demokratów”, też zdarza się, że krytykują czy atakują „jastrzębi z Izraela”, a mimo to nie zapominają oni o interesie plemiennym ż-skim, i dbaniu o jego realizację…

   Ad* W Polsce, ale raczej nie w szerszym świecie, słyszalni są jeszcze, zresztą nie z „przyjaciele Polski”, tj ci, którzy mówią o nas „łaskawiej”, ale … domagają się „odszkodowań”, delegalizacji partii, których uznali za niewygodne, atakują tych Polaków, którzy ośmielają się dostrzec ż-skie ataki (dziś tego słonia w składzie porcelany, chyba dostrzega więcej osób?) i ich antypolonizm i szowinizm….

 26. karola32

  3 lutego 2018 at 20:42

  Terlikowi śniła się i śni JudeoPolonia, pan Michalkiewicz owego uczonego krętacza dawno przejrzał.

 27. Zona

  3 lutego 2018 at 20:51

  No ale nie kto inny jak pan Morawiecki ni stąd ni zowąd stwierdził na dniach że „zagrożeniem jest Rosja”, więc co się dziwić że pomniejsi prorocy mają takie a nie inne zdanie? Co więcej czy to aby nie pan „przed chwilą” napisał że Rosjanie biorą udział w nagonce na Polskę? Pan który za antyrosyjskiej propagandy uczynił sens życia. Wszyscy jesteście siebie warci.

  • Robert B.

   3 lutego 2018 at 22:06

   Ja widzę obok Morawieckiego ciągle agenta Amanu, starszego sierżanta sztabowego izraelskiej armii, Jonnyego Danielsa. Takiego mamy premiera. Premiera, nad którym opiekę sprawuje byle starszy sierżant sztabowy izraelskiej armii.

 28. finka

  3 lutego 2018 at 22:26

  Na p.Terlikowskiego szkoda słów, ważne jest to, że zydzi chcą nas obrabować, o czym juz wiele razy pisałam, naglośnijcie https://wpolityce.pl/polityka/379739-srodowiska-zydowskie-oczekuja-poprawek-w-ustawie-reprywatyzacyjnej-moze-chodzic-nawet-o-bilion-zlotych

 29. gość

  3 lutego 2018 at 23:48

  Prawy nie śpijcie.To powinno być na czołówce!!!

  Niemiecki MSZ zabrał głos: bierzemy na siebie pełną odpowiedzialność za Holokaust

  „Polska może być pewna, iż Niemcy biorą na siebie pełną odpowiedzialność za Holokaust i będą potępiać takie zafałszowania historii jak sformułowanie polskie obozy koncentracyjne” – zapewnił Sigmar Gabriel, szef niemieckiej dyplomacji.

  http://www.pch24.pl/niemiecki-msz-zabral-glos–bierzemy-na-siebie-pelna-odpowiedzialnosc-za-holokaust,58037,i.html

 30. icek

  4 lutego 2018 at 03:22

  z terlikowskiego jest taki polak jak z hanuki wigilia….

 31. Szymon

  4 lutego 2018 at 09:27

  Was Polaków nie będzie, czyli planowana eksterminacja Polaków przez naród żydowski.
  https://www.youtube.com/watch?v=wozV9eoiVMs

 32. viper

  5 lutego 2018 at 19:15

  „… sytuacji gdy Rosja działa na niekorzyść Polski (blokując swoim rurociągiem dostęp do polskich portów, uniemożliwiając eksport polskich towarów do Rosji)…”. Autorowi chyba coś pod czaszką się popsuło. Rosyjski gazociąg na dnie Baltyku powstał dzięki śp prezydentowi Kaczyńskiemu, który w imię interesów banderstanu nie zgodził się żeby gazociąg, który miał być budowany, przebiegał przez Polskę z pominięciem banderlandu. A co do „uniemożliwiania eksportu polskich towarów do Rosji”, to autor chyba zapomniał, że to tzw polscy politycy domagali się nałożenia sankcji na Rosję, ujadając przy tym jak wsciekłe kundle, pod dyktando Brukseli i USrAela. Zapomnieli tylko, podobnie chyba jak autor, że takie akcje działają w dwie strony.
  Co się tyczy bohatera artykułu, to jaki Terlikowski jest każdy widzi. Jego już nawet leczyć szkoda.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra