Z zagranicy

Izrael deportuje uchodźców do krajów pochodzenia, a UE i ONZ milczą

Ani Unia Europejska, ani Stany Zjednoczone, ani ONZ nie protestują przeciwko wydalaniu przez państwo Izrael tysięcy afrykańskich uchodźców i azylantów.

Izraelskie Biuro Imigracyjne rozpoczęło w niedzielę wydawanie decyzji o deportacji uchodźców i azylantów z Erytrei i Sudanu. Bezdzietni mężczyźni, którzy złożą wnioski o odnowienie wizy otrzymają swoją ostatnią wizę z listem, że mają opuścić kraj w ciągu sześćdziesięciu dni od chwili otrzymania dokumentu. W przeciwnym razie trafią do więzienia.

Izraelskie władze wskazały jako sugerowany kraj wyjazdu Rwandę, bądź któryś z krajów pochodzenia uchodźców. Każdy wyjeżdżający uchodźca otrzyma jednorazową zapomogę w wysokości 3,500 dolarów, wręczany mu przed wejściem do samolotu.

Decyzja władz Izraela spowodowała liczne protesty – afrykańskich uchodźców są w tym kraju tysiące i wyszli oni na ulice, domagając się zmiany polityki wobec nich. Premier Benjamin Netanyahu oświadczył natychmiast, że za masowymi protestami stoi nikt inny, jak tylko George Soros. – George Soros finansuje również te protesty. Obama deportował dwa miliony infiltrujących a oni niczego nie powiedzieli – stwierdził szef izraelskiego rządu w rozmowie z ministrami z Likud.

Na reakcję multimiliardera nie trzeba było długo czekać. Jeszcze w niedzielę odrzucił on oskarżenia szefa izraelskiego rządu jako bezpodstawne. „Wbrew fałszywym zarzutom izraelskiego premiera Benjamina Netanyahu George Soros nie finansuje żadnych protestów przeciwko planowi Izraela deportowania tysięcy afrykańskich azylantów” poinformował rzecznik prasowy George’a Sorosa, dodając, iż Soros „nieugięcie wierzy, że zgodnie z Konwencją o Uchodźcach z 1951 roku oraz prawem międzynarodowym, jest niewłaściwym odsyłanie siłą azylantów do krajów, gdzie mogą zostać skazani, a nawet zabici”.

Jak sprawdziły izraelskie media, osoby mające zostać deportowane to prawdziwi uchodźcy, dla których powrót do kraju pochodzenia oznacza narażenie życia. Część z nich woli jednak to, niż gnicie w izraelskim więzieniu – mówili o tym otwarcie w rozmowach z dziennikarzami. Ciekawe, że ich los nie interesuje ani eurokratów, ani ONZ, ani żadnych innych organizacji tak ochoczo sprowadzających imigrantów do Europy.

Źródło: Haaretz

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

14 komentarzy

14 Komentarzy

 1. Adam

  5 lutego 2018 at 09:39

  To już dawno wiemy. Jeszcze wolne radio dopuszczające wolne głosy po prostu trzeba dzwonić nie złorzeczyć http://www.radiomaryja.pl/multimedia/rozmowa-jonny-danielsem/

 2. michu

  5 lutego 2018 at 10:03

  No przecież wiadomo, że są państwa poważne (robią swoje co dla nich dobre i nie oglądają się na nic) i nie poważne (zawsze muszą brać pod uwagę co inni o nich pomyślą, czy ich pochwalą zganią, może rządzący jakąś nagrodę dostaną itd.)

  • Kasia

   5 lutego 2018 at 23:28

   Nie dziwię się zydom,robia u siebie to,co im pasuje,dla dobra swoich.Merkel nie jest tak zdecydowana.My mamy u siebie robioć to,co jest dobre dla nas,tylko czy mamy takie władze?

 3. msn wiadomosci

  5 lutego 2018 at 10:16

  1-„Łowca nazistów”: Tysiące Polaków zabiło Żydów. Ta ustawa jest próbą uniknięcia winy.2-Publicysta „The Guardian”: Polacy ratujący Żydów to wyjątki.

 4. wolna-polska.pl

  5 lutego 2018 at 10:25

  1-Kłamstwo Światowego Kongresu Żydów.2-Żydowscy uzurpatorzy – Wywiad z prof. Normanem Finkelsteinem.3-Zniesławienie.(film)4-Gdy rządzą ofiary: żydowski dyktat historii.5-Żydowski dylemat prezydenta Dudy.6-Żydowski jazgot we Włoszech.

 5. Kajtek

  5 lutego 2018 at 10:25

  Od kilku dni jestem chyba rasistą bowiem nie chcę w mojej ciężko okupionej krwią Ojczyźnie żadnych Arabów czy Żydów.
  Mają oni swoje kraje to niech tam realizują swoje cele życiowe.
  Nie chcę „upiększania” kulturowego Polski przez Islam czy Talmud, jak też i każdą inną obcą tradycji chrześcijańskiej ideologią „wolnościową”.
  Takie działanie zawsze się mści na gościnnych narodach, przykładów jest aż nad to.
  Jestem w stanie zrozumieć pomoc na miejscu.
  Nic poza tym.
  A to dlatego, że to są osoby (nacje) roszczeniowe do narodów które ich przegarnęły pod swój dach.
  Siła tych roszczeń jest wprost proporcjonalna do liczby „nachodźców” w danym kraju, i rośnie w postępie geometrycznym.
  Sorry Żydzi, Arabowie, ale mówię NIE.

  Sorry, ale

  • michu

   5 lutego 2018 at 12:16

   Sorry ale to co my mówimy nie ma żadnego znaczenia, liczy się to co zrobią ci których dopuściliśmy do władzy.

   • Majka

    5 lutego 2018 at 13:48

    to co rodowici polacy mowia ma racje bytu poniewaz trzeba pisac petycje do partii rzedzocej partje rzadzoca nie robi zadnej laski sluchajac glosu narodu polskiego to mysmy ich wybrali wiec glos narodu ma sie liczyc , wiec nalezy sie organizowac i w razie koniecznosci protestowac i zadac od rzadu pis ze zaden izrael nie bedzie Polsce mowic jakie powinny byc ustawy w naszym kraju , niech izraelo pilnuje swego podworka , tak samo prozydowskie USA.

 6. gazetawarszawska.com

  5 lutego 2018 at 10:30

  1-Tego chcą Żydzi od Polski: Lasy, fabryki, kamienice nawet bilion zł.2-Wynocha z Polski!

 7. Robert B.

  5 lutego 2018 at 11:40

  Proponuję zatem jeszcze bardziej wzruszać się na holoszmirach z Żydowoodu, organizować CODZIENNIE hołdy-hucpy nazywane patetycznie „rozdaniem orderów Sprawiedliwych Wśród Narodów Świata” i brandzlować się tam publicznie chwaląc się światu, jakimi to jesteśmy takimi durniami, że życie czyjeś, życie wroga, który nie raz nam to okazywał i okazuje, jest dla nas ważniejsze od życia naszego i naszych rodzin. Skończyłem.

 8. klioes vel pislamista

  5 lutego 2018 at 20:01

  Nowy Konrad Wallenrod
  dedykuję ArtuSowi z ndie.pl

  Kardynał Rainer Maria Woelki
  To Konrad Wallenrod jest nowy!
  Czy go opuścił rozum wszelki?
  Niech Wam nie przyjdzie to do głowy!!!

  Rozum on ma… inaczej sprawny.
  Bo nie potępia Jugendamtu.
  Pomysł ochrony ma zabawny
  Dla rodzin. Kogo wciąż brak nam tu?…

  Brak nam islamskich żon i dzieci!
  „Rzecz nie do zaakceptowania!”
  Zgniły kompromis władza kleci;
  Do kitu takie rozwiązania!

  Kardynał Rainer jest Kolonii
  I całych Niemiec Wallenrodem!
  (Dziś nie Litwini, a masoni,
  Niemieckim zajmą się narodem.)

  https://ndie.pl/niemiecki-kardynal-ograniczenie-laczenia-rodzin-uchodzcow-skandal/

 9. Egzorcysta

  6 lutego 2018 at 12:21

  Ciekaw jestem kiedy wreszcie swiat sie dowie tej prawdy historycznej https://www.youtube.com/watch?v=oDGLBQklldA

 10. Pingback: cn8wdhj53d54j546nv785tve

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra