Z kraju

Kolejny autor szarga dobre imię Żołnierzy Wyklętych

Nakładem wydawnictwa Rebis ukazała się nowa, 408 stronicowa, praca Piotra Zychowicza „Skazy na pancerzach. Czarne karty epopei Żołnierzy Wyklętych” w której autor opisał rzekome zbrodnie. Jednocześnie, potępiając je, autor podkreśla bohaterstwo podziemia antykomunistycznego po II wojnie światowej.

Zapewne Zychowicz ucieszył się, że jego praca wywoła skandal w środowiskach patriotycznych. Niestety, autor padł ofiarą Żydów, a konkretnie – ich kolejnej globalnej kampanii nienawiści wymierzonej w Polskę związanej z planami zaboru mienia Polaków przez środowiska żydowskie. Przy chucpiarskich ekscesach Żydów (dla których pretekstem była nowelizacja ustawy o IPN) wszelkie krajowe skandale, wszelkie lokalne szarganie świętości blakną oraz przestają przyciągać uwagę, co ewidentnie szkodzi sprzedaży książki, oraz co w konsekwencji musi martwić i samego autora.

Zakładając, że rzekome zbrodnie Żołnierzy Wyklętych opisane przez  Zychowicza były prawdziwe (przy całym szacunku dla Autora, prace obrońców dobrego imienia Żołnierzy Wyklętych dzięki licznym przypisom itp robią wrażenie bardziej zgodnych z faktami – a i tak musimy  samodzielnie dokonać  oceny, która wersja historii jest jego zdaniem prawdziwa, a która – nie) czytelnik wystawiony jest na pokusę uznania, że rzekome zbrodnie – o ile miały miejsce – to były w pełni uzasadnione, a Polacy potrzebują jako bohaterów wojowników nie znających litości i wyzwolonych z moralności.

Potencjalny okupant i agresor musi się liczyć, że w ramach odwetu Polacy będą mordować kobiety oraz dzieci wroga, palić jego miasta, zatruwać wodociągi tak, by strach przed polskim odwetem skutecznie powstrzymywał przed okupacją Polski. A na takich krwawych herosów doskonale nadają się – o ile ich rzekome zbrodnie są prawdziwe-  ci Żołnierze Wyklęci, którzy nie mieli oporów moralnych przed walką o wolną Polskę wszelkimi sposobami.

Warto przypomnieć, że doktryna obronna państw Izrael przewiduje w razie ataku na Izrael nie tylko odwet bronią atomową na agresora, ale i zbombardowanie bombami atomowymi wszystkich okolicznych krajów.

 

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

10 komentarzy

10 Komentarzy

 1. z-k

  16 lutego 2018 at 11:10

  Eeee! Szkoda czasu i papieru. Kupiłem niegdyś jego „Żydów”. To taki historyk co to wie kto trzyma lejce, rozdaje karty, ma bat i dysponuje marchewką. Siedzi toto okrakiem na barykadzie i pisze historię tak abyby żydobolszewia, broń Boże, cnoty nie straciła. By coś kształcącego przeczytać to trzeba szukać w internecie małych wydawnictw i „samizdatów”. Do księgarń nie ma co wchodzić. Poza klasyką – to tylko tam sami swoi – totalne lewactwo, żydowszczyzna tudzież produkcja ogłupieńców i pożytecznych idiotów.

  • prawo

   16 lutego 2018 at 12:47

   Pioter Zychowicz zaczadział.

 2. Mariusz

  16 lutego 2018 at 11:51

  „(…) chucpiarskich (…)” – powinno być „hucpiarskie” od „hucpy”.

 3. Hania

  16 lutego 2018 at 14:11

  Byłam na spotkaniu z tym panem
  ( nie osmielę tytułować pana historykiem)
  Młody( to nie zarzut)
  pewny siebie, asertywny wobec inaczej myślących
  Żeby nie napisać, zarozumiały
  Chodziło o książkę, piewrszą z jego kolekcji ” łamiących tabu”
  Chodziło o brednie, że powinniśmy iść z Hitlerem, a potem jak już wiadomo będzie, że Hitlerek przegrywa
  – poddać się aliantom
  Ot, tak sobie młody wydumał, szach, mat:)
  Wbrew historycznym faktom, gotowym listom inteligencji polskiej skazanej na kulę w głowę, zakładaniu obozów pracy i zagłady….

  Taki chłoptaś, który nawet nie bardzo wie
  – komu służy

  Szkoda papieru.

 4. Polska Canada

  16 lutego 2018 at 14:38

  Niekończąca się historia Żołnierzy Wyklętych

  http://www.polskacanada.com/niekonczaca-sie-historia-zolnierzy-wykletych/

 5. podolak

  16 lutego 2018 at 14:47

  Bodakowski klarownie wyłożył swoje poglądy, identyczne z poglądami ukronazistów dla których mordowanie innych gatunków (Z CELEM FIZYCZNEJ ICH LIKWIDACJI, a za ODRĘBNE gatunki uważali narody (nacje), jest w pełni pożądaną metodą walki.

  Ukronaziści (integralni nacjonaliści)szli nawet dalej od nazistów niemieckich, gdyż nie tylko uznawali za wskazaną likwidację zbędnych ras jak naziści niemieccy, lecz również zbędnych narodów, do których zaliczali …. te narody które chcieli do nich, zaliczyć.

  Chcieli zaliczyć do nich naród polski, więc zaliczyli i urządzili jego ludobójstwo, wykorzystując zdobyte doświadczenie wykonawców Shoah.
  Do doświadczeń Shoah dodali bestialstwo i tak uzyskali Genocidum Atrox.

 6. trasz

  16 lutego 2018 at 16:44

  Szkoda, że wrogiem Żołnierzy Wyklętych byli Polacy i Żydzi, a nie np. naziści.

  • S

   16 lutego 2018 at 17:02

   Szanowny Panie ,,trasz”-pański wpis na tym portalu to tylko można skwitować słowami Naszego Wodza; ,,lance do boju szable w dłoń bolszewika gon,,, gon,,, goń !!!!!!!!

  • Tomek

   16 lutego 2018 at 20:41

   Większość Żołnierzy Wyklętych walczyła przez wiele lat z Niemcami, a że po 1945 roku, kiedy stali się Wyklętymi Niemców do zwalczania już nie było, to chyba oczywiste… Poza tym, wrogiem Wyklętych był ZSRR, jako niwy okupant. Polacy i Żydzi byli wrogami tylko, jeśli służyli w różnych KBW, NKWD, byli konfidentami itp.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra