Z zagranicy

Kampania Stop ACT HR 1226.Piszemy listy do kongresmenów Stanów Zjednoczonych

Szanowni Państwo,

Sami z pomocą młodego pokolenia polskich dziennikarzy i red. Stanisława Michalkiewicza przebiliśmy się do polskich mediów, aby poinformować Polaków o naszej kampanii, którą prowadzimy pod nazwą Stop ACT HR 1226.
Celem kampanii jest zablokowanie amerykańskich ustaw S.447 i HR 1226, poprzez akcję pisania listów od obywateli amerykańskich do kongresmenów Stanów Zjednoczonych.

Akcja nasza ma charakter ponadpartyjny i jest popierana przez osoby o poglądach liberalnych i konserwatywnych. Wierzących i niewierzących. Budujemy struktury lokalne. Mamy już regionalnych koordynatorów w stanach: Illinois, Nowy York, Wisconsin, Michigan, Connecticut, Floryda, Kalifornia, Pensylwania, Massachusetts, Waszyngton i to nie koniec. Powołaliśmy stałego koordynatora w Kanadzie. Nasi woluntariusze rekrutują się także z Wielkiej Brytanii, Niemiec, Australii i z Polski. Wszystkie istotne informacje na temat tej akcji możecie Państwo znaleźć na stronie internetowej http://stopacthr1226.org/.

Mamy także poważne informacje z amerykańskiego Kongresu, że listy od Amerykanów polskiego pochodzenia zapełniają skrzynki pocztowe Kongresmenów.

Waldemar Biniecki

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

6 komentarzy

6 Komentarzy

 1. gazetawarszawska.com

  17 lutego 2018 at 11:43

  A, może ten temat: IPN umarza śledztwo w sprawie masakry w Koniuchach.

 2. gazetawarszawska.com

  17 lutego 2018 at 11:45

  Yad Vashen chce zmian w nowelizacji ustawy o IPN.

  • prawo

   18 lutego 2018 at 21:04

   Bez odpowiedzi na pytanie: „czy żydzi, którzy żywcem wrzucili swego pobratymca Chaima Rumkowskiego, do rozpalonego krematorium w Auschwitz, byli antysemitami” – nic nie rozwiążemy.

 3. michu

  17 lutego 2018 at 14:50

  Może wreszcie powstanie polskie lobby w UsA.

  • zbyszek

   17 lutego 2018 at 16:25

   Czy nalezy ta teze odczytac, ze w Polsce nie musi powstac zaplecze dla Polonii – wystarczy za granica, „bo my tu panie…” Moim zdaniem, wlasnie w kraju polonijne wsparcie jest wypychane przez lobby – lobbistow, agentury Izraelskie wg zasady „Dziel i rzadz”. Walka tych agentur o odizolowanie Polonii ma dluga i dramatyczna historie. Po to byly 3 zabory, aby wlasnie dzielic. Dla kogo byloby zle, gdyby zamiast wielgus pan Michalkiewicz byl Poslem? Na gruncie takich kolaborantow jak Jasinski chcecie rzadzic za granica?? Jak mozna wogole rzadzic czyms nie majac rozumu?

 4. Tosia

  18 lutego 2018 at 08:29

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra