PRAWY.TV

Jacek Międlar komentuje wyrok Sądu w swojej sprawie i decyzję Watykanu w sprawie biskupów w Chinach

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

10 komentarzy

10 Komentarzy

 1. Pinotnero

  17 lutego 2018 at 15:55

  Jaka to cipcia z tego jackunia. Chłopaczek malutki co go świat przeraził.

  • prawo

   17 lutego 2018 at 17:42

   W totalitarnym państwie wszystko można. Wskaźnikiem czy państwo jest totalitarne jest prawo posiadania broni jak napisał wybitny pisarz i człowiek p. Józef Mackiewicz.
   III RP jest bez wątpienia państwem totalitarnym.

 2. Jakub

  17 lutego 2018 at 16:51

  Zgadzam się z Panem J.Międlarem.Lewactwo w kraju jest lepiej traktowane,niż porządni ludzie,patrioci.
  Zasługa niby prawicowego PIS.Ojciec św.robi karygodne błędy.
  Pinotnero to bez mózgowiec.

 3. Janusz I

  17 lutego 2018 at 19:05

  Mam nadzieję, że wielki patriota, ks. Jacek kiedyś wróci do stanu duchownego.

 4. Kryspin

  17 lutego 2018 at 20:20

  Szanowny Panie Jacku.Frasyniuk jest traktowany zupełnie inaczej z uwagi na to,że jest pochodzenia żydowskiego.Żyd,Żydowi oka nie wykole.
  Kiedyś nie wierzyłem co na Ojca Świętego pisał portal Wolna Polska.Okazuje się,że mieli rację.Prowadzi to do schizmy w Kościele Katolickim,chyba,że Pan Bóg się zlituje.
  Obrzydzenie mnie bierze na zachowanie ,słowa niektórych hierarchów: Nycza,Gądeckiego.Polaka,Markowskiego .Tak się Polacy nie zachowują.
  Również uważam,że taki kapłan,patriota jest potrzebny polskiemu Kościołowi.

  • Tomek

   18 lutego 2018 at 01:08

   Frasyniuk to akurat dokładnie w takim samym stopniu jest pochodzenia żydowskiego jak ci rzekomo żydowscy agenci, co to Międlara w Londynie zatrzymali. Podszedł chlopina do kontroli paszportowej, celnik się go zapytał, po co do UK przyjeżdża, a ten paranoik odpowiedział, że walczyć z Żydami. Widząc, że mają do czynienia z większym debilem, celnicy sobie zażartowali, że oni są Żydami. A ten kretyn uwierzył i nagrał potem filmik opowiadając, że go Mossad w Londynie zatrzymał:):):):)

   • prawo

    18 lutego 2018 at 02:08

    Jeszcze nie śpisz psi ch…..?

    • Tomek

     18 lutego 2018 at 03:54

     Nie, surfuję po prawy.pl z nadzieją, że trafię na debili, z których się będę mógł pośmiać. Śmiech to zdrowie. No i co któryś artykuł trafi się pajac taki jak „prawo” (znany kiedyś pod innym pseudonimem, zanim ze wstydu go zmienił). A więc nie śpię, ośle, bo się z ciebie śmieję.

 5. KL

  17 lutego 2018 at 21:54

  Kasacja jest możliwa.

 6. Polska Canada

  18 lutego 2018 at 07:59

  Franciszek – ostatnim papieżem? Proroctwo świętego Malachiasza zawiera listę stu dwunastu papieży i Franciszek jest właśnie sto dwunastym – według Malachiasza ostatnim następcą Piotra Apostoła.

  http://www.polskacanada.com/mariusz-wesolowski-ostatni-papiez/

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra