Z kraju

Posiedzenie Komisji Polityki Społecznej i Rodziny znów nie nad ustawą antyaborcyjną

Na najbliższy wtorek, 27 lutego br., w Sejmie zaplanowano kolejne posiedzenie Komisji Polityki Społecznej i Rodziny. Niestety, jak zapowiedziała wcześniej przewodnicząca komisji Beata Mazurek, komisja nie zajmie się projektem #ZatrzymajAborcję.

Jak poinformowała Mazurek, komisja nie zamierza zajmować się zakazem aborcji eugenicznej przez najbliższe pół roku. „Ceną za zamrożenie ustawy jest życie kolejnych dzieci zabijanych w majestacie prawa w polskich szpitalach” zauważają inicjatorzy projektu z Fundacji Życie i Rodzina, którzy zapowiadają, iż przyjdą przed Sejm upomnieć się o prawa nienarodzonych. Podczas obrad rzeczonej komisji zamierzają oni pikietować przed gmachem Sejmu, mając nadzieję, że w końcu ich głos zostanie wysłuchany.

„W godzinach 16 00 – 17 00 pod Sejmem przy pomniku Polskiego Państwa Podziemnego odbędzie się pikieta antyaborcyjna. Zapraszamy na nią wszystkich ludzi dobrej woli chcących być głosem nienarodzonych dzieci i upomnieć się o ich prawa” zapowiadają.

Jednocześnie zwracają uwagę, że Regulamin Sejmu przewiduje uzupełnianie porządku obrad komisji. „Jest to prosta i często stosowana procedura. Każdy z członków komisji może złożyć wniosek formalny w celu uzupełnienia planu posiedzenia o rozpatrzenie dodatkowego punktu. Następnie wniosek poddaje się pod głosowanie” przypominają, zauważając, iż w komisji większość stanowią posłowie, którzy deklarują przywiązanie do wartości obrony życia i ich zadaniem jest doprowadzić do prac nad #ZatrzymajAborcję.

Zachęcają też do wysyłania kartek do posłów komisji ze strony www.zatrzymajaborcje.pl/list-do-posla/.

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

9 komentarzy

9 Komentarzy

 1. marju73

  25 lutego 2018 at 16:47

  Masoński PiS pokazuje prawdziwe oblicze.Więcej w książkach pana Stanisława Krajskiego „Masoneria polska 2017” i wcześniejszych.

  • prawo

   25 lutego 2018 at 17:33

   Jeżeli Bóg w życiu jest na pierwszym miejscu, wszystko znajdzie się na właściwym miejscu jak powiedział Św. Augustyn.
   Jeżeli w życiu jest żyd/mason na pierwszym miejscu, zawsze cię wyr….. i słowa nie dotrzymają.
   Dziwię się, że tak ciężko to zaobserwować.

 2. frate

  25 lutego 2018 at 16:54

  JAWNA ZDRADA!!! Nierząd pisowski po raz kolejny pokazuje swoje podłe zakłamane oblicze!!! Nie po to na nich głosowaliśmy, żeby teraz swoje brudne zasrane żydowskie mordy wycierali sobie krwią naszych niewinnych dzieci!!! DO GAZU ZAŁGANE DO SZCZĘTU BYDLAKI A JAK NIE TO WYPIER..Ć Z POLINU, BO I TAK WAM TA ŻYDOWSKA SZATANISTYCZNA SEKTA NIE OBRONI PRZED NASZYM GNIEWEM!!! WASZE DNIE SĄ POLICZONE!!! MACIE KREW NA RĘKACH SZMACIARZE I GORZKO SOBIE ZA TO POPAMIĘTACIE!!! DRUGIEJ KADENCJI JUŻ NIE BĘDZIE CHYBA ŻE NA ZMYWAKU U JAKIEGOŚ BRUDASA JAK WAS PRZYJMIE PISOWSKIE OSZOŁOMY SKORO ICH TAK BARDZO KOCHACIE KOSZTEM ZYWKŁYCH POLAKÓW, KTÓRYCH NA KAŻDYM KROKU ZDRADZACIE!!! ALE TO JUŻ OSTATNI RAZ!!! NASZ GNIEW JEST JUŻ BLISKO I SIĘ DOIGRACIE!!! WKRÓTCE DOSIĘGNIE WAS NASZA KAŻĄCA RĘKA SPRAWIEDLIWOŚCI A WTEDY JUŻ ODWROTU NIE BĘDZIE!!!

  • prawo

   25 lutego 2018 at 20:00

   Ostatni wynalazek wyborczy też się chyba nie udał. Zamiast mordowania dzieci będzie zwalczał w Polaczkach faszyzm. Widać sowietyzacja 1944-89 nie poszła Polaczkom na zdrowie. Mają w głowach jak w d…. po śliwkach skoro wybierają na swego prezydenta Sztoltzmana czy na premiera Cimuszko. Typowy przypadek kreacji nowych „polskich elit” w wyniku anihilacji starych polskich elit wyglądał mniej-więcej tak.
   Dla zilustrowania tej patologii podaję typowy przykład jak działa POLSKI sąd: – 7 marca 1949 r. polski sąd zamordował Hieronima Dekutowskiego „Zaporę” – 23 maja 1994 r. polski sąd unieważnił zamordowanie Hieronima Dekutowskiego „Zapory, ale życia mu nie przywrócił (a więc brak sprawiedliwości wg Domicjusza Ulpiana, bo naszemu bohaterowi nie przywrócili życia które się Mu należy).
   To tylko jeden przykład. Te wszystkie sądy to jest kupa gówna, śmierdzącego.
   Przypominam, że różne matoły uważają PRL za państwo polskie.
   Jest to wynikiem stanu, który trwa w Polsce od A.D. 1944 a który jest prostą kontynuacją działalności żydowsko-ubeckich dynastii, przywleczonych tu w ’44 na ruskich tankach, razem z wszami i proto-pomiotem WSI. Tak więc w wyniku takowej kreacji nowych „polskich elit” wychodził Sztoltzman, Cimuszko, …. I tak jest do dzisiaj.
   Pan Stanisław Michalkiewicz, Grzegorz Braun czy Leszek Żebrowski pokazuje nam jak powinny wyglądać polskie elity które wymordowano w setkach tysięcy i nie ma ich genów wśród nas. Pan Stanisław, Grzegorz czy Leszek jest świetnym przykładem kogo nam teraz brakuje.

   • Tomek

    25 lutego 2018 at 22:53

    Debilu ciężki, ile razy jeszcze będziesz pod każdym postem kopiował i wklejał te bzdury dotyczące rehabilitacji mjra Dekutowskiego? Patologię to ty masz w głowie, skoro masz pretensję do tych sędziów, którzy w 1994 uznali, że „Zapora”
    był bohaterem, bo „mu życia nie przywrócili”. I dlatego ich nazywasz „kupą gówna, śmierdzącego”. Zastanów się, czy ty k….a normalny jesteś.

 3. Agyt

  25 lutego 2018 at 17:18

  antyaborcjonistom nie przeszkadzają szczepienia trucizną.

  • Tomek

   25 lutego 2018 at 22:59

   Ktoś ci głupot nagadał…

   • Agyt

    26 lutego 2018 at 10:21

    dobrze cię lachę ciągnęło wczoraj?

    • Tomek

     28 lutego 2018 at 16:49

     Nie wiem i nie chcę, żebyś mi o swoich przeżyciach czy fantazjach opowiadał, bo mnie średnio jarają. Zachowaj je na inne portale.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra