Z zagranicy

Od kiedy burmistrzem Londynu został muzułmanin liczba gwałtów wzrosła o 20 proc.!

W Londynie rośnie liczba gwałtów. Od chwili objęcia funkcji burmistrza w tym mieście przez Sadiq Khana w ciągu 12 miesięcy aż do końca stycznia 2018 roku odnotowano 7613 gwałtów w porównaniu do 6392 w roku poprzednim – to wzrost o prawie 20 procent.

Problem wzrostu liczby gwałtów w stolicy Wielkiej Brytanii ujawniła gazeta Evening Standard.

Niektórzy próbują przekonywać, iż wzrost liczby odnotowanych przypadków gwałtów wiąże się z tym, że ofiary chętniej składają doniesienia niż w latach poprzednich, jednakże, jak zauważa zastępca burmistrza Londynu ds. policji, raczej wskazują one na wzrost liczby tego typu przestępstw.

Również zastępca komisarza metropolitarnej policji Sir Craig Mackey przyznaje, że „coś się dzieje z napadami na tle seksualnym w Londynie”, jednakże nie był w stanie wyjaśnić przyczyn tego zjawiska. – Nie rozumiemy w pełni, co je powoduje – wyznał.

Rzecz jasna Sir Craig nie rozważa negatywnego wpływu na współżycie społeczne w Londynie całych dekad masowej migracji i sponsorowanego przez państwo multiulturalizmu, wspieranej przez burmistrza Khana i jego politycznych kolegów.

Również jego przełożona, komisarz Cressida Dick nie zgadza się przyjąć do wiadomości, że 84 proc. gwałcicieli to muzułmanie z południowej Azji, natomiast ich ofiary to nie-muzułmanki, co pozwala przypuszczać, że władze stolicy nadal są związane tą samą polityczną poprawnością, która przez lata nie pozwalała im wszcząć śledztw w sprawach o gwałty w Rotherham i Rochdale.

Wygląda zatem na to, że problem gwałtów w Londynie będzie narastał. Policja przewiduje kolejne wzrosty liczby gwałtów w najbliższych latach i przekonuje ustami komisarz Dick, że gwałt „nie jest zjawiskiem wynalezionym w ostatnich latach, ale był w naszym społeczeństwie od wieków”.

Źródło: Breitbart

Fot. fb/Sadiq Khan

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

12 komentarzy

12 Komentarzy

 1. TZ.

  27 lutego 2018 at 13:19

  Widocznie dobrze im z tym.

 2. Kim

  27 lutego 2018 at 14:05

  Kastrowac i problem sam sie rozwiaze !!!

 3. Rad

  27 lutego 2018 at 15:14

  Odkąd mają „swojego” burmistrza muzułmanie stali się bardziej zuchwali. Skoro policja nic z tym nie robi, problem będzie się nasilał i wkrótce Londyn niczym Sztokholm pokryje się siecią stref „no go” dla białych.

  • prawo

   27 lutego 2018 at 16:12

   Toż Sadiq Khana ich nie gwałci.
   Taka informacja bez podania wzrostów w poprzednich 5-10 latach jest bezwartościowa.
   Prawdopodobnie im tak rośnie rok w rok.

 4. klioes vel pislamista

  27 lutego 2018 at 17:42

  Dlaczego więcej jest napadów?
  dedykuję banicie z ndia.pl

  Dlaczego więcej jest napadów?
  Od lat dwudziestu jest islamski
  Burmistrz Londynu. Więc sąsiadów
  Zwyczaj być nie powinien chamski!

  A jednak bomby wybuchają,
  Ktoś kobiet coraz więcej gwałci.
  Auta w przechodniów wciąż wjeżdżają
  A lud chemicznie źle się kształci.

  W ramach kształcenia kwas wylewa.
  Dziwnie bo ciągle na kobiety!
  Rośnie przestępczość… Skąd, cholewa?!
  Nikt nie domyśla się niestety.

  Różne teorie ludzie różni
  Snują: globociep (w eko-ramach),
  Polska (Polacy są tak próżni…
  I na Trybunał robią ZAMACH!!!),

  Za krótkie rządy Sadiq Khana,
  Za mało jeszcze imigrantów…?
  Kiedyś odpowiedź będzie znana!
  Lecz na badania trzeba grantów…

  Na razie proste rozwiązania
  Mogą poprawić sytuację:
  Majtki-niegwałtki i ubrania,
  Co usuwają prowokacje…

  Opaski też by się przydały:
  „Nie życzę sobie być zgwałconą.”
  No i policja… procent mały
  Zbyt imigrantów zatrudniono!

  Nabór też gejów pomóc może.
  (Banita rację wielką miał tu!)
  Policjant każdy po otworze
  Da… i obędzie się bez gwałtu!

 5. frate

  27 lutego 2018 at 17:54

  A co się po takich brudasach zboczeńcach i pedofilach wypromowanych przez żydostwo można było dobrego spodziewać??? Syf i wstyd taki burmistrz, mógłby stawać w szranki o miano najgorszego gospodarza miasta razem z sodomitą biedroniem!!!

  • Ahmed

   27 lutego 2018 at 23:06

   Jak będziesz w stanie dorównać Sadiq Khanowi w 5 procentach możesz pisać takie rzeczy. Na razie jesteś przy nim zerem, więc wyluzuj, idź na patriotyczne piwo w patriotycznej Biedronce. Albo gdziekolwiek

   • Stanley

    28 lutego 2018 at 08:58

    dlaczego mieszasz w to patriotyzm miłośniku kebabów ??? jeśli ci przeszkadza to zawsze możesz wyjechać, nikt cie nie zapraszał, a jeśli chcesz być gościem to szanuj nasze zwyczaje i wolność słowa.

 6. Źmior

  28 lutego 2018 at 22:11

  Przypomina mi się fragment z filmu Mothy Phytona o św. Gralu gdzie to rycerz nie pozwalał przejść wędrowcom. Mimo odcięcia wszystkich kończyn nadal nie przyznał się do przegranej i miotał obelgi do zwycięzców.

 7. Sebastian

  1 marca 2018 at 09:51

  W islamie nie ma czegoś takiego jak gwałt na kobiecie.

 8. zbyszek

  1 marca 2018 at 21:13

  W ciagu dwoch lat rzadow PiS Londyn sie zmunizmanowal doszczetnie a Izrael zruszczyl – a putin ma rakiety atomowe na naped atomowy latajace stale wokol ziemi i kazda ma kilkadziesiat glowic atomowych. W polsce zas dudaczewscy opracowali nowa metode na emerytury i mieszkania dla nowonarodzonych: emeryci beda dostawac specjalne stojaki, aby spac w toaletach na stojaco, zwalniajac mieszkanie a nawet je wynajmujac: 2 zyski w jednym – zamiast placic beda zarabiac stojac i nic nie robiac.

 9. Pingback: cwty4n5omtxycn5tvcwxcrtwer

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra