Z kraju

Warszawa: Posłowie PO pili piwo w przerwie prac Sejmu!

W restauracji przy ul. Wiejskiej przyłapano liderów PO, którzy w trakcie dnia sejmowego popijali złocisty trunek. Jan Grabiec, Sławomir Neumann i Marcin Kierwiński zamówili sobie piwo do posiłku mimo oczekującego ich jeszcze głosowania w Sejmie.

Kiedy przedstawiciel Wirtualnej Polski stwierdził, że prawdopodobnie każdy pracodawca zwróciłby uwagę na to, że jego pracownik podczas przerwy obiadowej delektuje się piwem, Kierwiński odparł, że nie widzi nic niestosownego w takim zachowaniu. Potwierdził również, że po obiedzie wrócili do Sejmu.

Jak informuje portal wiadomosci.wp.pl, posłowie mieli także prosić kelnerkę, by zasłoniła kotary.
– Kolega dziś prowadzi, więc dla niego tylko seteczkę. He, he, więcej nie może
– śmiał się jeden z nich.– To przecież śmieszne. Poszliśmy ok. godziny 13, w trakcie przerwy w pracach Sejmu, na obiad i zamówiliśmy piwo. Nie wykonywałem w tym czasie żadnych obowiązków poselskich
– powiedział Marcin Kierwiński w rozmowie z portalem wp.pl.

Źródło: prostozmostu24.pl, wp.pl

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

2 komentarze

2 Komentarzy

 1. prawo

  2 marca 2018 at 01:24

  Jak pracowałem w niemieckiej firmie w Warszawie to też miałem pozwolenie na picie piwa w trakcie robienia projektów branżowych na PCcie w AutoCAD.
  U Niemców to norma. Stąd widać, że oni są z partii niemieckiej o czym zresztą zawsze mówił p. Michalkiewicz.

 2. Tomek

  2 marca 2018 at 11:18

  Jakby byli narąbani, jak to zdarzało paru posłom, choćby z PSL czy PiS, to rozumiem, że byłby to skandal. Ale jedno piwo do obiadu – bez przesady.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra