PRAWY.TV

Marek Jakubiak o Ukrainie: Zbliża się apogeum nienawiści wobec wszystkiego, co nieukraińskie

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

7 komentarzy

7 Komentarzy

 1. wolna-polska.pl

  5 marca 2018 at 22:22

  Ukraina – Antypolski marsz „Azowa” we Lwowie.

 2. Krzysztof muszka

  5 marca 2018 at 23:34

  Zacznijmy od tego że n Ukrainą i to od wielu lat rządzą Żydzi.Obecny premier Hroisman i były i obecny prezydent Poroszenko z domu Wajsmann.Kraj ten jest systematycznie okradany przez nich.

 3. gentile

  6 marca 2018 at 10:03

  Przestańcie już z tym Zychowiczem – karierowicz i paszkwilant prawie jak Gross, zero warsztatu ale parcie na szkło i kasę, a reszta pseudoprawicowych koleżków robi mu niepotrzebny rozgłos.

 4. prawo

  6 marca 2018 at 11:26

  Kompletny matoł albo agent. Zychowicz za tę okładkę parszywej i fałszywej książki „Skazy na pancerzach” to powinien – wg rozdzielnika NSZ – dostać 20 kijów na gołą d…. bez zastanawiania. Po tygodniu poprawka i tak aż do skutku. Aż zmądrzeje. Bóg zapłać Panu Leszkowi Żebrowskiemu, za to co robi od wielu lat. On jakby kończy walkę naszych Żołnierzy, będąc jakby ich narratorem i opiekunem. Bóg zapłać Panu Leszkowi.
  P.S. On się sili na bestselera. Niech napisze debil o tym jak „Krwawa Luna” Julia Brystiger nie dogotowała zupy między jednym a drugim „przesłuchaniem” z powodu przedłużającego się zrywania paznokci i miażdżenia genitaliów to dopiero będzie miał bestselera. Co za dekiel ten Zychowicz.

 5. Antoni

  6 marca 2018 at 14:26

  Pan Marek Jakubiak to Polak z krwi i kości.Patriota.Podziękowanie za postawę.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra