Z kraju

Warszawa: córka Jaruzelskiego wystartuje w wyborach

Włodzimierz Czarzasty potwierdził, że w najbliższych wyborach samorządowych z ramienia SLD wystartuje Monika Jaruzelska, która zapowiedziała, że w przypadku wygranej skupi się na walce z ustawą degradacyjną, jak również na obronie rodzin, których członkowie zostali pozbawieni stopni wojskowych. Córka gen. Wojciecha Jaruzelskiego w rozmowie z wp.pl zaznaczyła, że teraz już nie może być podejrzewana o to, że „walczy np. o emeryturę gen. Jaruzelskiego”.

Jej wypowiedź: „My dzieci PRL-u, ludzie którzy w tym czasie żyli, normalnie pracowali, nie jesteśmy gorsi od tych, którzy mówią dziś o byciu w opozycji, chociaż spali do 13 w czasie wprowadzenia stanu wojennego” – stała się już przedmiotem burzliwej wymiany zdań w Internecie.

 

Źródła: Prosto z mostu, wp.pl

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

10 komentarzy

10 Komentarzy

 1. finka

  13 marca 2018 at 14:10

  Jak ją zmusić, żeby wysłuchała audycji o anty Polakach takich jak jej tatuś https://wrealu24.tv/film/ubecy-zamordowali-mi-rodzine-wstrzasajaca-historii-pani-bozyslawy-z-australii-live

  • prawo

   13 marca 2018 at 19:38

   Co tu zmuszać. Jest to beneficjentka komunizmu, zam. w Al. Szucha i w kradzionej willi na Ikara i dobrze zna swego zbrodniczego tatełe. To jest III RP właśnie.

 2. Mirek

  13 marca 2018 at 14:53

  W latach 80-tych Jaruzelska miała powazne kłopoty wynikające z używania narkotyków. Z narkotyków nie wychodzi się . Ona nie wytrzyma sytuacji , w którą teraz wchodzi za namową WSI

 3. frate

  13 marca 2018 at 14:53

  ubeckie pomioty podnoszą łby przez POpisowe zdradzieckie nierządy!!! Póki Polacy nie będą głosować w wyborach na rodowitych Polków, póty zawsze będą nam pluć w twarz w mawiając nam swoje żydowskie zbrodnie!!!

  • michu

   14 marca 2018 at 13:37

   Trza jeszcze urny upilnować i tych co liczą głosy. Samo głosowanie nie wystarczy.

 4. stary

  13 marca 2018 at 15:24

  Bardzo ładna i inteligentna kobieta.

  • prawyobywatel

   13 marca 2018 at 21:48

   Stary,zmień okulary.

 5. andzia

  13 marca 2018 at 16:09

  No to Duda się cieszy. Stara wiara wraca.

 6. GANGSTER W.Czarzasty usiłuje WYKORZYSTAĆ Monikę Jaruzelską !

  13 marca 2018 at 20:45

  To ZŁODZIEJ i GANGSTER żydo-komunistyczny Włodzimierz Czarzasty główny MAFIOZO anty-polskiego przestępczego gangu SLD-Ordynacka jest POMYSŁODAWCĄ i głównym agitatorem wystartowania Moniki Jaruzelskiej w najbliższych wyborach samorządowych z ramienia SLD !
  Ten żydo-komunistyczny bezkarny KRĘTACZ, który faktycznie był ZAKULISOWYM organizatorem „afery żyda Lwa Rywina” ZAWSZE jak był w PZPR, a potem w SLD to mówił do swoich syjonistycznych koleszków:
  ” … Chłopcy nigdy nie przejmujcie się ideami, gdyż w życiu liczy się tylko JEDNO:
  Władza i KASA. Kasa i władza, ROZUMIECIE …” !
  To jest właśnie typowe myślenie KAŻDEGO ŻYDA, obojętnie gdzie by mieszkał czy to w Polsce, Rosji, Anglii czy USA.
  Inne zdanie które systematycznie powtarza zakulisowy żydo-komunistyczny gangster W.Czarzasty, obecny MAFIOZO SLD to coś takiego:
  „Chłopaki z PO i PSL zróbmy joint venture, wy macie teraz wiarygodność, my z SLD mamy pieniądze, więc my zainwestujemy w wybory waszych aktywistów PO lub PiS, a wtedy wygramy na tym RAZEM … i będziemy żyć dostatnio”.
  Ten dalej bezkarny KRYMINALISTA Włodzimierz Czarzasty (ur. 1960r) w latach 1980-ch był przewodniczącym Rady Uczelnianej Zrzeszenia Studentów Polskich Uniwersytetu Warszawskiego, wiceprzewodniczącego Rady Okręgowej ZSP w Warszawie i wiceprzewodniczącego ZSP na całą Polskę.
  Dzięki swojej aktywności oraz złodziejskim pomysłom zdobył popularność głoszeniem skrajnie LEWACKICH myśli jak:
  „Chłopaki bądźcie MAXYMALNIE pragmatyczni …”
  Przez całe lata już potem w latach 1990 i 2000-ch on był cały czas członkiem Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji, gdzie ustawiał „tolerancje” dla żydo-komuny PZPR i gangsterów złodzieji z SLD.
  Gangster żydo-komunista W. Czarzasty też często pytał i śmiał się publiczne na różnych zebraniach:
  ” … No powiedzcie mi kto najbardziej naprawdę WYGRAŁ na polskich przemianach ustrojowych w III RP?…”
  I wtedy też sam odpowiada:
  ” …Prawidłowa odpowiedź najpewniej brzmi: ludzie SZSP, co są teraz w stowrzyszeniu „Ordynacka” gdzie ja jestem prezesem …”
  W czasach gdy prezydentem III RP był żydo-komunista Kwaśniewski-OSZCZERCA Polaków współ-założyciel stowarzyszenia zorganizowanych ZŁODZIEJI „Ordynacka” i to wtedy W.Czarzasty staje się milionerem z nakradzionym majątkiem ok. $15 milionów, dzięki temu, że Kwaśniewski oraz jego gang wyznaczał na „pośrednika” tych różnych prywatyzacji mienia PRL-u !!!
  Do dzisiaj ten KRYMINAŁ i złodzejstwo ta YEBANA „władza” III RP nie chce tego ROZLICZAĆ czyli tych co nas OKRADLI to Duda, Kaczyński, Tusk, Morawiecki dalej KRYJĄ tych BANDYTÓW, gdyż oni wszyscy razem nas polskich obywateli OKRADALI !!!
  Tak, to prawda, najbardziej NAKRADLI się na „prywatyzacji” III RP ci co mieli układy i kręcili się wokół ZŁODZIEJA W.Czarzastego z jego Stowarzyszenia „Ordynacka’, skupiającym ponad 3 tys. dawnych działaczy ZSP i SZSP, którzy zrobili szalone „kariery” zawodowe w III RP po przez przekupczenie polskiego byłego państwowego majątku po PRL-u.
  Tak naprawdę to Stowarzyszenie Ordynacka, którym zarządzają MAFIOZI W.Czarzasty i Kwaśniweski to taka współczesna żydo-lewacka-polska MINImasoneria.
  Bezkarny GANGSTER W.Czarzasty został uznany przez Sejm za członka zakulisowej Grupy Trzymającej Władzę w III RP, która też wysłała Lwa Rywina z korupcyjną propozycją do Agory i żydo-komunisty bezkarnego paszkwilanta Adama Michnika.
  Tem żydo-komunistyczny MAFIOZO W.Czarzasty, który nakradzioną forsę zamienił kupując majątki i dobra na Sycylii i innych miejscach we Włoszech jest TYPOWYM „ojcem chrzestnym” największych PATOLOGII toczących też aktualnie w III RP na spółkę z mafiozami z gangów PO-PiS-PSL-SLD.
  Zwrócie uwagę, że przestępcze gangi PO-PiS-PSL-SLD są autentycznym symbolem ZŁA, złodziejstwa oraz BANDYTYZMU w życiu publicznym III RP od 1989r do DZISIAJ !
  Teraz ten bezkarny GANGSTER W.Czarzasty będzie usiłował MAKSYMALNIE wykorzystać Monikę Jaruzelską dla siebie oraz swojej bandy bezkarnych gangsterów SLD-ORDYNACKA.
  http://www.aferyprawa.eu/content/czarzasty.html

 7. Tomasz

  14 marca 2018 at 23:10

  Trzecie Pokolenie UB Informacji Wojskowej TZW Żydo-komuny wchodzi do polityki Trzecie Pokolenie AK Narodowych Sił Zbrojnych ,Brygady Świętokrzyskiej, W I N ,Konspiracyjnego Wojska Polskiego musi mówić prawdę o zbrodniczej działalności rodzin Komunistycznych .

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra