Z kraju

Stanisław Michalkiewicz – „Żydzi wpędzają nas w kompleks niższości, by skutecznie Polaków zniewolić”

W kilku ostaniach swoich publikacjach Stanisław Michalkiewicz odniósł się do najnowszych ekscesów Żydów w ich bezkompromisowej agresji wobec Polski i Polaków.

W artykule „Biblijne inspiracje stalinowskich „fiksacji”, opublikowanym na łamach portalu „Magna Polonia” stwierdził, że jej napastliwe wobec Polski i Polaków teksty mają na celu wpędzenie Polaków w kompleks niższości.

Zdaniem  Michalkiewicza wpędzaniu w kompleks niższości „służy tak zwana pedagogika wstydu, która ma doprowadzić do wytworzenia w mniej wartościowym polskim narodzie tubylczym trwałego poczucia winy wobec Żydów, dzięki czemu ewentualna żydowska okupacja Polski będzie mogła funkcjonować bez konieczności uciekania się do brutalnego terroru, który zawsze robi złe wrażenie”.

Michalkiewicz wyraził obawę, że „Jarosław Kaczyński, pod przykryciem wojny żydowskiej, oczyszcza przedpole dla żydowskiej okupacji Polski, przygotowując postawienie nacjonalistów poza prawem”.

W felietonie „Marcowe semikalia” wygłoszonym na antenie Radia Maryja, Stanisław Michalkiewicz stwierdził, że 50 rocznicę marca 68 Żydzi wykorzystają do kolejnej fali ataku na Polskę i Polaków.„W 1968 roku mieliśmy do czynienia z jednej strony z przepychanką między dwoma komunistycznymi gangami”.

Zdaniem  Michalkiewicza „kiedy będziemy słuchali dramatycznych opisów męczeństwa, jak to Żydzi podówczas byli usuwani z pracy i zmuszani do wyjazdu” to należy pamiętać „co to były za miejsca pracy. W najlepszym razie – w komunistycznym aparacie propagandowym. Dalej – w aparacie gospodarczym, albo partyjnym i wreszcie – w bezpiece, czyli komunistycznym aparacie terroru. Oczywiście wyjeżdżając na Zachód nie wypadało się przechwalać uczestnictwem w komunistycznym aparacie terroru czy propagandy, więc im bardziej taki jeden z drugim marcowy emigrant miał ręce umazane we krwi polskich patriotów, tym skwapliwiej drapował się w kostium męczeński i tym głośniej krzyczał o „polskim antysemityzmie””.

Jak przypomina  Michalkiewicz „marzec 1968 roku (…) masowe wystąpienie przeciwko komunizmowi, w którym główną rolę odegrała młodzież studencka”.

Tematykę żydowską  Michalkiewicz poruszył też w swoim artykule „Fenomen ten godzien rozbiorów” opublikowanym na stronie Michalkiewicz pl.

Zdaniem  Michalkiewicza ustawa o IPN w artykule 55 przewiduje „karalność tzw. „kłamstwa oświęcimskiego”, a więc każdej próby podważania zatwierdzonej aktualnie wersji historii II wojny światowej, a obozu oświęcimskiego w szczególności”.

Jak przypomina znany publicysta do artykułu 55 został „dodany został art. 55 a, przewidujący karalność szkalowania Polski i Polaków. Co jednak wolno wojewodzie, to nie tobie smrodzie. Wprowadzony, nawiasem mówiąc, na sugestię strony żydowskiej – bo „strona żydowska”, cokolwiek by to miało oznaczać, już wtedy „konsultowała” z władzami naszego bantustanu tubylcze ustawodawstwo – do ustawy o IPN art. 55 miał służyć umacnianiu żydowskiego monopolu na ustalanie prawdy historycznej, więc nic dziwnego, że kiedy głupie goje postanowiły wykorzystać takie samo narzędzie do chronienia własnej reputacji, to zostały natychmiast i pryncypialnie skarcone”.

 

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

79 komentarzy

79 Komentarzy

 1. finka

  13 marca 2018 at 14:07

  Red. Michalkiewicz jak zwykle z sensem, niestety ma rację, najgorsze, że partia mieniąca się rzekomo polską,narodową i patriotyczną oszukała nas, jak i wystawiony przez nich Prezydent. Robią wszystko, żeby nas ograbić z wolności i suwerenności na lata. Nie możemy się poddać, bo teraz ważą się losy naszej ojczyzny i następnych pokoleń Polaków.

  • karol

   13 marca 2018 at 18:26

   I z naszych podatków.

  • obserwator

   13 marca 2018 at 19:12

   Pytanie tylko czy jest jakaś porządna alternatywa?
   Braunowi nie ufam z pewnych powodów.

   • prawo

    13 marca 2018 at 19:41

    A co to za powody, jeśli wolno wiedzieć?

    • Tomek

     13 marca 2018 at 21:12

     Pewnie dlatego, że jest Żydem. Tak twierdzi pan sierżant Daniels:):):)

     • Robert B.

      13 marca 2018 at 21:33

      Jesteś bardzo dobrze poinformowany jak na adwersarza tutejszych „idiotów” reprezentowanych twoim zdaniem na przykład przeze mnie… To bardzo symptomatyczne…

     • Tomek

      13 marca 2018 at 21:46

      Do @Robert B.

      Robert, bez przesady, żeby poradzić sobie z bzdurami wypisywanymi przez takich jak ty, nie trzeba posiadać specjalistycznej, tajnej wiedzy Mossadu:). Przeceniasz się i paru innych „symptomatycznych” forumowiczów, których miałem na myśli.

     • Robert B.

      13 marca 2018 at 22:21

      Do @Thomekh:

      No, no, no… Śledzenie akurat TYCH wiadomości to oczywiście przypadek… Widziałem te twoje wypociny pod innymi artykułami… Coś podejrzanie merytoryczny jesteś, hasbarowcu merytoryczny…

     • Tomek

      13 marca 2018 at 22:31

      Do @Robert

      Akurat „TE” porażające wiadomości, Robercie, to były też na tym portalu, wiesz? Każdy debil, jak widać natomiast po twoich i niektórych wpisach, może natomiast być czytelnikiem tego portalu i mieć dostęp do TYCH wiadomości. Dziwię się, natomiast, Robercie, że ty, taki piękny i błyskotliwy umysł w tematyce żydowskiej, tym razem TE wiadomości przegapiłeś. Wywiadowca z ciebie jak z koziej dupy trąba…

    • Radeon

     14 marca 2018 at 08:21

     Nie wita się jak normalny człowiek tylko po kościelnemu a za tem to żaden Polak tylko Watykańczyk 🙂

 2. Robert B.

  13 marca 2018 at 14:17

  Żydostwo jak zwykle… A potem… A potem… jest jedno wielkie aj i jedno wielkie waj i hatuuuujcie naaaaas!

  • gazetawarszawska.com

   13 marca 2018 at 18:31

   Waszyngtońskie obrady AIPAC z senator Anną Marią Anders w tle.

  • Tomek

   13 marca 2018 at 20:08

   Robert, jak pani pielęgniarka się zorientuje, że znowu wypiąłeś się z pasów, wyszedłeś z łóżka i siedzisz w Internecie, to dostaniesz taki zastrzyk w d…ę, że dopiero wtedy będziesz krzyczał jedno wielkie aj, jedno wielkie waj i haaaatujcie mnieee.

   • Robert B.

    13 marca 2018 at 20:47

    Coś się nie zgadza faktograficznie, agencie Hasbary?

    • Tomek

     13 marca 2018 at 21:01

     Nie jestem agentem Hasbary, tylko szpiegiem z Krainy Deszczowców, mośku:).

     A faktograficznie zgadza się wszystko: 1. Robert uwalnia się z pasów 2. Robert odp….la w Internecie 3. Zatroskana pielęgniarka, widząc, że mu gorzej, daje mu zastrzyk 4. Robert krzyczy aj i waj i hatuuuuujcie mnieee

     • Robert B.

      13 marca 2018 at 21:34

      To, czy jesteś agentem Hasbary, czy nie, ocenią czytelnicy… Dla mnie są tylko dwie opcje: 1) agent Hasbary właśnie, 2) pożyteczny idiota. Tertium non datur.

     • Tomek

      13 marca 2018 at 21:52

      Do @Robert

      Robert, tobie oleum w głowie „non datur”, to co się dziwisz, że opcje, jakie dostrzegasz, są tak ograniczone…

     • Marian

      13 marca 2018 at 22:10

      @Robert B., jest jeszcze trzecia opcja, @Tomek, to „repatriant znad Jordanu”, który liczy na to, że zrobi karierę wśród „nadwiślańskich tubylców”. Niestety, języka może cię tam dobrze nauczyli na tych kursach w Jaffie, czy Hajfie, ale nie myślisz po polsku. Od razu widać, że nie jesteś nasz.
      Moja dobra rada: wyjedź do południowej Francji, tam wino i dziwki są tańsze. Przeżyjesz sobie życie lekko, łatwo i przyjemnie. A w Polsce życie jest ciężkie i może się okazać za 30 lat, że powiesz: spieprzyłem swoje życie.
      Bo widzisz, my Lechici, żyjemy na tej ziemi od tysięcy lat – przetrwaliśmy Scytów, Hunów, Wandali i innych debili. Przetrwamy i mośków.

     • Tomek

      13 marca 2018 at 22:22

      Do @Marian

      My Lechici:).

      Grubo, Marian, grubo. Wielka Lechia i repatrianci znad Jordanu. Jeszcze tylko o tym, że i smoka wawelskiego przetrwałeś, zapomniałeś dopisać. No ale cóż się spodziewać po przygłupach takich, jak ty czy Robert – wiedzy i intelektu wam brakuje, ale już wstydu jakoś nie za bardzo, stąd nie krępujecie się ze swoją głupotą po forach obnosić.

   • prawo

    13 marca 2018 at 20:57

    Do budy świński pejsie „Tomek”.

    • Tomek

     13 marca 2018 at 21:09

     O, jest i kolejny forumowicz z kompleksem niższości względem Żydów, o którym pisał Michalkiewicz.

     • prawo

      13 marca 2018 at 22:58

      Żydzi w moim otoczeniu to nawet do czyszczenia butów nie byli dopuszczeni.
      Nikt nigdy nie zwracał na nich uwagi. Byli i są nikim.

     • Tomek

      13 marca 2018 at 23:04

      Do @prawo

      A ja myślę, że oni są jednak bardzo ważni w twoim życiu, skoro non stop o nich piszesz. A na pucybuta, nawet żydowskiego, pewnie i tak cię nie stać, więc tak się nie nadymaj:)

 3. frate

  13 marca 2018 at 14:49

  Auschwitz bo był obóz zgotowany przez żydów(syjonistów) dla Polaków!!! Dlaczego mamy płacić im jakieś odszkodowania jak najwięcej ucierpieliśmy w czasie 2 wojny światowej???

  • Robert B.

   13 marca 2018 at 15:56

   Henry Ford tak to ujął w „Międzynarodowym Żydzie”: żydowska maksyma – zawsze bierz.

 4. andzia

  13 marca 2018 at 16:02

  Wpędzać mogą, ale czy wpędzą? O to jest pytanie. Wyjdzie na to, że sami się wpędzą w kozi róg.

  • Marian

   13 marca 2018 at 16:39

   @andzia, bardzo możliwe.

  • Robert B.

   13 marca 2018 at 16:51

   Do @andzia:

   Z historycznego punktu widzenia cała żydowska krzątanina, wszystkie podłości, próby przechwycenia władzy nad gojami zawsze kończyły się większymi lub mniejszymi pogromami. O o ostatnim tak wrzeszczą, że można by oczekiwać, że się zreflektowali. Chyba nie zreflektowali się.

 5. wiersze333.blogspot.com

  13 marca 2018 at 16:26

  Po wielu latach, w kraju Polan,
  Tatry nazwali wzgórzami Golan
  Morze Bałtyckie nazwali wnet
  Tak całkiem swojsko; Genezaret.

  Piekarze już nie pieką chleba
  Nam mace dzisiaj jadać trzeba
  Wszystko koszerne kłaść na stole
  Taką Polaczki mają dziś wolę.

  Kosmopolityzm europejski
  Na łbie jarmułka za uchem pejsik
  No i ta głowa do interesów
  I usta pełne pustych frazesów.

  Lecz wkrótce przyjdzie taka chwila,
  Że z Polski trzeba dawać dyla
  Żeby ratować jawnie lub skrycie
  Pasożytnicze, żydowskie życie.

  • klioes vel pislamista

   18 marca 2018 at 18:52

   (Anty)faszyści – na Ukrainę!
   .
   Pan re-redaktor ro-rozczarowania
   Obecną Polską nie ukrywa wcale:
   „Jest jak kobieta piękna, co się skłania
   Oddać faszyście.“ Tezę tę obalę.
   .
   Kto jest faszystą? zapytać wypada.
   „Antyfaszyści” dzisiaj faszystami
   Stali się! Vide: gejów – tfu! – parada;
   Musztra i pały, mundury z ćwiekami…
   .
   Antifa: kryją gęby bojówkarze;
   „Walka o pokój” jest też uzbrojona!
   A Marsz Wolności? Można spojrzeć w twarze;
   Jest w nich normalność… Polska – oto Ona!
   .
   Idą rodziny z dziećmi, niosą flagi
   I śpiew na ustach mają: „Chcemy Boga!”
   Redaktor kłamie. Pseudokról jest nagi.
   Polska faszyzmu nie chce. Jest mu wroga.
   .
   Lecz po co kłamie? W Partii Ukrainy
   Byli rodzice pana redaktora.
   A on gosposię przyjął do rodziny
   Też z tego kraju. Może wracać pora?…
   .
   „Kobietę piękną Polskę“ już zostawić?
   (Cóż piękna, ale pogardza parchami!)
   Gdy Polska jemu nie daje się zbawić,
   Niech da Polakom zostać „faszystami”!
   .
   Niech re-redaktor „ro-rozczarowany
   Polską faszyzmu pełną” kraj wybierze,
   W którym zachodzą postępowe zmiany.
   I wraz z Antifą odda hołd …Banderze!

 6. sneik

  13 marca 2018 at 16:42

  Osobiście gardzę żydami to jest fałszywe podstępne plemię żerują na głupocie ludzkiej

  • Robert B.

   13 marca 2018 at 16:49

   I co im z tej pogardy? Myślisz, że ich to obchodzi? Ich obchodzi forsa i ich dominacja, a to, że głupie goje nimi gardzą, gówno ich obchodzi.

  • prawo

   13 marca 2018 at 20:59

   Ich trzeba odcinać od cyca nic nie mówiąc albo tak jak oni mówiąc odwrotnie niż się z nimi robi. Po ichniejszemu.

   • Robert B.

    13 marca 2018 at 21:36

    Popieram. Całkowita symetria i bezwzględność, pięknym za nadobne.

 7. Sara

  13 marca 2018 at 18:04

  Bardzo zdrowe!! Jak zwykle celnie .Już nawet się nie kryją!!

 8. Cenzuralne BŹDZINY neobanderowca Jana Bodakowskiego o tym tego napisał Michalkiwicz, Ziemkiewicz ... itd.

  13 marca 2018 at 18:08

  Dlaczego NAGMINNIE, systematycznie jest ZANIŻANY poziom intelektualny witryny prawy.pl tymi BŹDZINAMI rusofoba Jana Bodakowskiego, który jako CENZOR typu stalinowskiego pisze jakieś swoje wypociny, odnosi się do tego co opublikował na jakiejś innej witrynie jakiś autentyczny uczciwy dziennikarz-publicysta jak S.Michalkiwicz, czy nawet ten zarozumiały pierdoła propagandzista R.Ziemkiewicz itp.
  Ostatnio coraz rzadziej zaglądam na witrynę prawy.pl gdyż tutaj co druga publikacja to jakieś BZDURY Jana Bodakowskiego o tym co napisał jakiś inny publicysta, czyli OCENZUROWANA wersja porządnego publicysty przez tego chłystka Bodakowskiego, który ze swoimi BŹDZINAMI stawie siebie PONAD porządnymi publicystami cenzurując ich felietony czy publikacje.

 9. obserwator

  13 marca 2018 at 19:02

  Przecież Michalkiewicz sam w kółko używa określenia „mniej wartościowy naród tubylczy” co oznacza że przyjmuje pozycję przegrańca.
  Gdyby władze były patriotyczne, to rozegrałyby tą sytuację na swą korzyść, oskarżając żydów o zbrodnie na Polakach, Rosjanach, Węgrach, Rumunach czy Niemcach (bombardowanie Drezna). Wzbudziło by to antysemityzm m.in u Niemców i zamiast koncentrować się na Polsce, wzajemnie obrzucałyby się fekaliami.
  No ale obecne władze, jak i te londyńskie z II WŚ, służyły i służą żydo-anglo-sasom.

 10. Tomek

  13 marca 2018 at 20:06

  Tym razem w pełni zgadzam się z Michałkiewiczem. Spójrzmy na niektórych tu zakompleksionych internautów, typu Roberta B. itp. Non stop pod każdym postem wypisują, jak to „żydostwo” rządzi światem, wykorzystuje głupich „Polaczków” czy gojów. Ci ludzie nie tylko mają zryte berety, ale po prostu potężny kompleks niższości, skoro w taki sposób postrzegają świat. Ich kompleksy powodują, że są zniewoleni, nie potrafią już samodzielnie i normalnie myśleć.

  • Robert B.

   13 marca 2018 at 20:39

   Nigdzie nie napisałem, że „żydostwo rządzi światem”. Jak ktoś tak pisze, to z nim polemizuję. Ja piszę, że żydostwo „CHCE rządzić światem”, a to diametralna różnica, jednak nie taka, by do tego celu nie dążyli w tak bezwzględny sposób, by nie zostało to dostrzeżone i nie wywoływało reakcji… Jeżeli nie słyszałeś o pogromach na Żydach w Zachodniej Europie, o wypędzeniach, to twoja sprawa, bo o świętym, bo żydowskim, holokauście to nie sposób nie słyszeć…

   • Tomek

    13 marca 2018 at 21:11

    Robert, to co ci się wydaje, że piszesz, a to, jak jest faktycznie, to są dwie różne sprawy. Żydostwo rządzi twoją głową, to można w każdym razie z pewnością stwierdzić.

    • Robert B.

     13 marca 2018 at 21:39

     Gdyby w mediach tzw. głównego ścieku nie było takiej hipersensybilności na temat Żydów, gdyby tak wszyscy „mądrzy i przyzwoici” nie uważali, że „Żydów nie ma”, to nie byłoby „takich” jak ja, tzn. takich, którzy w świecie zmowy milczenia mówiąc o Żydach wypadają jak jakieś kuriozum dla takich łykaczy propagandy jak ty. Zwracam jednocześnie uwagę, że moje odczucia nie są odosobnione. I to nie tylko w Polsce, ale w każdym kraju, w którym te patentowane holokaustyczne niewiniątka dały się poznać… To też jest bardzo symptomatyczne… i to nie od dzisiaj…

     • Tomek

      13 marca 2018 at 22:26

      Robert, zakłady psychiatryczne pełno są takich, co im się wydaje, że „kimś są” lub „coś wiedzą”, czego nie wiedzą inni i natarczywie non stop próbują o tym światu powiedzieć. Ale zmartwię cię. Wszyscy wiedzą, że „Żydzi są”. W mediach mainstreamowych też o nich się mówi, ostatnio nawet non stop. O ciemnych stronach ich historii również, tak jak i wychodzą o tym książki, artykuły.

      Natomiast udzie, którzy w każdym dosłownie wpisie czują potrzebę pisania o Żydach i wszędzie widzą Żydów, są po prostu pierd…nięci. Tak, jak ludzie, którzy piszą, że czekają na kolejny Holokaust. Albo ludzie, którzy pod swoimi komentarzami zamieszczają, używając innego pseudonimy, komentarze w stylu „dziękuję Robert, że jesteś”.

      Nie dorabiaj sobie, Robert, jakiegoś racjonalnego uzasadnienia, misji. Jesteś po prostu pierd…nięty. Przykro mi.

     • prawo

      13 marca 2018 at 23:01

      Każdy żydowski śmieć nic tylko o psychuszkach. Oni bez psychuszek i gett żyć nie mogą.
      Żydzi tak mają. To jest powodowane u nich chorobą Taya-Sachsa (gangliozydoza GM2).
      Choroba Tay-Sachsa to rzadka choroba genatyczna o charakterze spichrzeniowym. W jej przebiegu dochodzi do odkładania się gangliozydu GM2 w komórkach mózgu. Jest to substancja lipidowa, a przyczyną jej spichrzania jest upośledzenie lub brak wydzielania β-heksozaminidazy, która rozkłada gangliozyd GM2. Jest to choroba występująca w populacji Żydów Aszkenazyjskich.
      Ustalono, że mutacja i jej dziedziczenie jest spowodowane bliskie pokrewieństwo rodziców dziecka np. małżeństwa między kuzynostwem, wujem a siostrzenicą.

     • Tomek

      13 marca 2018 at 23:14

      Do @prawo

      Prawo, jacy dyskutanci, taki i temat dyskusji. Co ja poradzę, że nie gadam z Einsteinami, tylko z dwoma przygłupami i zamiast o fizyce kwantowej np. muszę pisać o domach dla czubków?

      A teraz bądź tak dobry i wróć do swojej izolatki w „psychuszce”, zapnij się pasami i idź spać. Patrz, Robert już chyba poszedł, a ty siedzisz, czytasz coś w „internetach” o jakichś przerażających chorobach i znowu będziesz miał koszmary czy moczenia nocne…

   • Na pewno żydy rzadzą w USA i ponownie ruskie żydy OSACZAJĄ Rosję

    13 marca 2018 at 22:02

    Tak naprawdę to w obecnej Rosji za plecami W.Putina faktycznie rządzi zgraja „ruskich żydów konserwatystów”(tzw. stare pieniądze) którzy nie wyjechali z Rosji, ale zostali i NAKRADLI się na tzw. „pierestrojce” czyli na „prywatyzacji” państwowego ruskiego majątku ukradzionego ruskim czyli identycznie jak to było i jest w III RP w czasie tzw. „przemian ustrojowych”.
    Po 2005 roku zaczęli wracać z Izraela z powrotem do Rosji „ruscy żydzi” złodzeje, którzy „odkuli” się w Izraelu lub USA, gdzie za pomocą przekrętów się NAKRADLI.
    Po powrocie do Rosji te ruskie zydy zaczęli wykupywać „prywatyzowane” na siłę mniejsze przedsiębiorstwa w Rosji przez „konserwatywnych żydów” przy korycie władzy w Rosji.
    W ten sposób powstała oligarchiczna warstwa bogaczy „ruskich żydów” LEWAKÓW-liberałów(tzw. nowe pieniądze), którzy obecnie zajadle walczą o władze w Rosji ze „konserwatywnymi ruskami żydami” z kręgu W.Putina. Etniczni Ruscy się nie liczą w tej walce o władzę w obecnej Rosji.
    Etniczni Ruscy zamieszkali w Rosji są identycznie odkopani od centralnej władzy w Moskwie, nie mają nic do powiedzenia, czyli jest identyczna sytucja jak Polskich Narodowców w Polsce.
    Ci co znają j.rosyjski to mogą znaleźć na Internecie całą masę informacji jak na forach IZRAELSKICH żydów pochodzących z Rosji oni wymieniają poglądy, namawiają się jak w 100% ponownie Rosję osaczyć, aby tam w Rosji TYLKO rządzili żydzi, namawiają się też te ruskie żydy z Izraela i Rosji co oni mają wspólnie zrobić, aby Rosje ROZERWAĆ od środka na kawałki i tą kawałki mają sobie przywłaszczyć żydy.
    Najważniejsze media centralnego ścieku w Rosji są też w żelaznym ościsku ruskich żydów, a etniczni ruscy w Rosji nie mają nic do gadania w Rosji identycznie jak etniczni Polacy są zepchnięci do katakumb w III RP, wyzywani od faszystów.
    „Ruska” agencja informacyjna „Sputnik” w Rosji, też została OPANOWANA przez ruskich żydów, którzy na falach tych mediów płaczą za ludobujcami żydami ruskimi jak Berią, Mołotowem, Stalinem … itp.,ale za to GNOJĄ ruskich nacjonalistów komunistów jak marszałka Żukowa, których też wyzywają od faszystów.
    W ostatnich 3 latach etniczni Ruscy, którzy byli dziennikarzami w „Sputnik” z zostali wyrzuceni przez tam obecnie rządzących ruskich żydów, którzy w rozpychają się łokciami w Rosji, oczerniając na wszystkie sposoby etnicznych Ruskich, których w przeszłości wymordowali w ilości 50 milionów w czasach ZSRR.
    Czołowe programy w centralnych TV Rosji też zostały opanowane przez ruskich ŻYDÓW. Czołowym takim przedstawicielem jest ruski żyd Владимир Соловьев Sołowiow, który oficjalnie w TV mówi Ruskim, że oni są GOŚCIAMI w Rosji, gdyż żydzi byli na terenach rosji już w w 2-m wieku, a ci co podawali się za Ruskich to „historia mów” że to było dopiero w VI wieku i dlatego żydzi są GOSPODARZAMI oraz właścicielami Rosji … to wszysko można znaleśc na YouTube !
    Ten ruski żyd zarządca TV Rosja 24 na programy centralnej ruskiej „TV Rosja 24” pozwala zapraszać przeważnie tylko ruskich żydów do programów jak np. takiego syjonistę Яков Иосифович Казако́в, którzy UDAJE „ruskiego” reprezentując opinie jakoby całej Rosji ale przez pryzmat INTERESU żydowskiego lub Izraela.
    Posłuchajcie tutaj jak te ruskie ŻYDY obsmarowują Polskę:
    „Правда Кедми о поляках во Второй мировой” :
    https://www.youtube.com/watch?v=DFwYMHpJ2Zo&feature=youtu.be
    To nie przypadek, że w ostatnich 16-u miesiącach premier Izraela Natniahu był aż 8 razy w Rosji !
    Co on tam „ustala” z tymi ruskimi żydami w Rosji ?
    Jak żydy obejmą władzę na Kremlu to tam zaraz pojedzie ten żydoski ALFONS sprzedawczyk Duda !

  • obserwator

   13 marca 2018 at 20:45

   Tak, po części się z tobą zgadzam. Nie czytam żeby Niemcy wyzywali się od szwabów, Rosjanie od kacapów itp. itp. Wreszcie napisałeś mądry komentarz.

  • antyPOPiS

   13 marca 2018 at 22:10

   Zydopachole, masz sie za yyntelygenta, a jestes PiSior z metra ciety, jakbys sie nie produkowal z zydofilii cnoty nie zrobisz. PrzyPiSujac komus swoje kompleksy tylko sie kompromitujsz, bo wlasnie mowienie o zydostwie jakim jest, jest brakiem kompleksow..

   • Tomek

    13 marca 2018 at 22:38

    antyPOPiS, ty naprawdę jesteś tak prymitywny, że nawet słów odpowiednich znaleźć nie umiesz, prawda? Cechą przygłupów, takich jak ty, mających ograniczony aparat pojęciowy i komunikatywny, jest np. tworzenie sobie nowych, nie istniejących w języku polskim słów czy dodawanie wszędzie przedrostków typu „żydo”. Żydopachol, żydofilia, judeo coś tam, żydłactwo itp. Ćwok inaczej sobie nie potrafi poradzić, za duży wysiłek intelektualny dla niego. Zresztą, jego paranoja nie pozwala mu pisać normalnie.

    • antyPOPiS

     14 marca 2018 at 07:38

     Pisiorku, calkiem sfiksowales, robisz tutaj za parchoslugusa a chcialbys by cie brano za prof. Miodka. Nie jestes w stanie pojac prostych pojec a domagasz wyrafinowanego slownictwa. „zyd to letnia i zimowa szarancza Naszego kraju…” pisal kiedys S. Staszic, i to sie nie zmienilo, a ze jestes zbyt tepy by to dostrzec, trudno..

     • Tomek

      14 marca 2018 at 11:47

      Parchosługusa… No masz, wykaż dobrą wolę, ucz ciemniaka, a on dalej swoje:). A co tam, powiedział antyPOPiS, zrobię Tomkowi na złość i dalej będę pokazywał, jakim jestem przygłupem:).

      Tu i Miodek ze Staszicem nie pomogą…

    • antyPOPiS

     14 marca 2018 at 12:13

     Zzydlaczony ciulu, mozesz sie nadymac, zrzymac i przekomarzac, ale na sensowny komentarz z twej pustej kiepely liczyc nie mozna,..za cienki jestes w pejsach…

     • Tomek

      14 marca 2018 at 12:30

      antyPOPiS – ja się ani nie nadymam, ani nie zżymam (ani też nie „zrzymam”, jak napisałeś, głąbie kapuściany:), ja się po prostu głośno śmieję z twojej głupoty. I będę się śmiał, za każdym razem jak będziesz się błaźnił i robił z siebie debila wpisami takimi jak ten. Na merytoryczne komentarze w tym przypadku nie licz, bo jak można merytorycznie dyskutować z kimś tak ułomnym? Sensowne komentarze zostawiam dla innych, którzy myślą, a nie pierd…lą za każdym razem tylko o żydłakach, bo na więcej ich nie stać.

     • antyPOPiS

      14 marca 2018 at 13:42

      zydowniku pisiorski, coz bys poradzil bez slownika. Jestes tepy zydofil, i na nic sie zda twoj glupawy smiech, dyskusja z toba to bicie w beben i jak beben pusta jest twa kiepela..

     • Tomek

      14 marca 2018 at 14:11

      „zydowniku pisiorski, coz bys poradzil bez slownika.”

      To jest szkoła, antyPOPisie, zwykła szkoła podstawowa, którą wystarczy skończyć, by opanować język polski, nie trzeba patrzeć non stop do słownika. Jakbyś, kiedy było trzeba, się uczył, zamiast kłaść sobie do łba jakieś „żydowniki” i inne bzdury, to byś takim głąbem kapuścianym teraz nie był.

     • antyPOPiS

      14 marca 2018 at 16:18

      Zaciales sie zydowinko, czy wydaje ci sie ze opanowales erystyke. Powtorze, dajesz glos jak beben, i jak beben jestes pusty!!

 11. 32gb

  13 marca 2018 at 20:35

  żeby akcja przepędzenia się powiodła trzeba mieć silną armie, nie jakąś super silną ale taką, która sprawi przeciwnikowi problem, dlatego, że państwa EU mogłyby wkroczyć do Polski pod pretekstem ratowania Żydów.

 12. Robert

  13 marca 2018 at 22:03

  Inny Robert.Od wielu lat zastanawiam się kto rządzi światem?CIA czy ludność żydowska?Borykam się z myślami,a co jeśli jedni i drudzy to ci sami?Ci pierwsi stworzyli dolara,ci drudzy technologię co każdy mózg rozbraja(remote neural monitoring).Dręczy mnie pytanie,kto pierwszy miał złoto?Kto pierwszy złote jaja?

  • Robert B.

   13 marca 2018 at 22:14

   Moja teoria jest taka: jest wiele ośrodków władzy i one się ścierają.

   Na skurwiałym Zachodzie zastanawiająca jest tzw. wpływowość Żydów (wystarczy zwrócić uwagę na te hołdy „amerykańskich” władz przed żydostwem). Skąd się u tych patentowanych holokaustycznych niewiniątek ta wpływowość wzięła? Jak się ona przekłada na sytuację polityczną na świecie, w którym przecież wojen nie brakuje. No i wreszcie, jak się ta „wpływowość” przełożyła na ten ich słynny holokaust? Przypominam, że ludność cywilna wszelkich agresorów (już nie wchodząc w szczegóły, kto zaczął) musiała w taki lub inny sposób zapłacić krwią (por. Niemcy, Japonia, Włochy). Dlaczego Żydzi mieliby stanowić wyjątek? Dlaczego oni mieliby być nietykalni? Dlaczego śmierć głupich gojów od bomb w Dreźnie czy Hiroszimie to „rzecz straszna, ale konieczna” i w ogóle „trzeba pamiętać o kontekście”, a w przypadku holokaustu nie ma żadnego „kontekstu”? Ja takiej wersji historycznej i wizji politycznej świata nie kupuję.

   • Tomek

    13 marca 2018 at 22:44

    Robert, produkujesz te swoje wypociny o Hiroszimie czy Dreźnie 50-ty raz (nie dziwota, argumentów i samodzielnego myślenia ci brak, więc musisz kopiować non stop te same bzdury, bo wydaje ci się, że jak 50 razy powiesz coś głupiego, to nagle wyglądać to będzie poważnie). Nie raczyłeś nigdy jednak odpowiedzieć na pytanie, jakiż to Pearl Harbor Żydzi Niemcom zbombardowali? Ile setek tysięcy to żołnierzy niemieckich Żydzi wybili, że trzeba było brać na nich odwet, wliczając w to kobiety i dzieci? A może, niczym Japończycy, bronili się gdzieś z milionową armią, zrzucając na niemieckie okręty pilotów kamikaze? Śmiało Robert, pogłówkuj lub chociaż „popółgłówkuj” i spróbuj się zmierzyć z tym problemem:).

    • prawo

     13 marca 2018 at 23:04

     Znowu nie skorzystałeś z okazji żeby siedzieć cicho. żydzi nie rozumie, że może być tylko jeden naród wybrany.
     Próba zajęci przez aryjskich Niemców, miejsca zajmowanego przez wieki przez żydów skończyło się masakrą tych ostatnich. Niemcy się wycofali z rankingu a ich miejsce zajęli Polacy. Stąd ma wyjść Iskra Boża i dlatego żydzi są tak czujni i drażliwi na swój sposób. Chodzi o ich wybraństwo. Chodzi o zamach na największą z największych świętości! Polacy chcą być jak Żydzi, nie jak zwierzaki-goje! Stwierdzili, że chcą im zabrać HOLOKAUST! O to chodzi. Polacy chcą tego samego, co żydzi i nie chcą cicho siedzieć. Taki jest powód „agresji”, która jest skoordynowaną odpowiedzią na próbę ustawiania się na tym samym piedestale, gdzie stoi naród wybrany. Tego żydzi nie mogą wprost znieść i dlatego im puściły nerwy i zwieracze. Maiła rację pan Grzegorz Braun mówiąc o kondominium niemiecko-rosyjskim pod żydowskim zarządem powierniczym a teraz mówi o zydowskiej suwerenności wyspowej jako projekcie przejęcia terytorium Polski.
     I powtórzę: ekshumację w Jedwabnem zacząłbym już, w piątek, 2 lutego A.D. 2018. Prof. Szwgrzyk dostałby polecenie, aby zacząć NATYCHMIAST! Poza tym natychmiast zawarłbym jakąś poważną umowę z Chińczykami, żeby pokazać USA, że nie są jedyni na tym świecie. I tyle w tym temacie.

     Żyd to rasa podła i parszywa. Nie docenia nic i niczego. Gnany z krajów i miast. Nauki nie czyni sobie żadnej. Wstrętny zachłannych i skomplikowane niewdzięczny. Jeśli pomożesz mu to nie doceni. Dąsa będzie miał żeś za niego nie umarł. To lud wybrany i inny żaden tak podły nie jest i Boga swego by nie zabił.

     • Tomek

      13 marca 2018 at 23:23

      Prawo, ale daj się Robertowi wypowiedzieć w temacie mojego pytania, nie broń go:). Tak się wspieracie nawzajem, ale jak to o was powiedział prof. Kotarbiński – „Dwa półgłówki nie tworzą jednej głowy”:)

      Swoją drogą, aleś potem popłynął w dalszej części wpisu, takiego bełkotu to nawet już u ciebie dawno nie widziałem. Oj, strasznie cię te kompleksy uwierają, musiałeś wyrzucić to z siebie… A szczególnie rozczuliło mnie, jak to sobie zacząłeś marzyć, że zawarłbyś umowę z Chinami, albo kazałbyś IPN ekshumację wznawiać. Chłopie, ile ty masz lat? Zejdź na ziemię.

     • Marian

      14 marca 2018 at 08:20

      @Thommeck, 23:23, Widzę, ze piana z pyska leci coraz większymi płatami, to dobrze, trochę ci ulży. I nawet zabawnie to wygląda.

     • Tomek

      14 marca 2018 at 11:50

      Do @Marian

      Mnie piana?:) Że niby mnie denerwujecie i muszę sobie ulżyć?:) Chłopie, żadne zdenerwowanie, bo prostu zwykły, zdrowy śmiech. Widząc takich kilku gamoni jak ty, Robert, prawo czy antyPOPiS po prostu śmiechu nie mogę powstrzymać…

    • Robert B.

     14 marca 2018 at 12:10

     Co Żydzi zrobili Niemcom? Wypowiedzieli im wojnę ekonomiczną w roku 1933. Paśli się na Niemcach, szydzili z nich, że są bez nich niczym. Niemcy głodowali, a żydostwo paradowało po ulicach w futrach, klejnotach. Do tego było żydostwo zorganizowane w fołksfrontach, Republika Bawarska i zagrożenie ze Wschodu w postaci armii Żyda Trockiego grożącego zaatakowaniem Europy Zachodniej. Ale się przeliczyli, bo dostali TAKĄ odpowiedź, że do tej pory jest ryk i krzyk, który mnie gówno obchodzi.

     • Tomek

      14 marca 2018 at 12:23

      „Wypowiedzieli im wojnę ekonomiczną w roku 1933.”

      Tak? No bardzo ciekawe:). A na czym ona, niby, polegała? Cła jakieś nałożyli? Sklepy może jakieś niemieckie zniszczyli, jak Niemcy żydowskie? Bo to, że część Żydów zajmowała się handlem, robiąc Niemcom konkurencję i chcąc zarobić na życie, to chyba nie jest wg ciebie grzech taki, żeby ich zabijać? Chociaż, patrząc na to, jak bardzo masz nasrane w głowie, to może dla ciebie jest.

      „Paśli się na Niemcach, szydzili z nich, że są bez nich niczym”

      Weź, nie pierd…l. Akurat wszyscy Żydzi nagle zaczęli szydzić z Niemców w 1933. Naczytałeś się, chłopczyku, jakiś Sturmerów czy innych książeczek z lat 30-tych.

      „Niemcy głodowali, a żydostwo paradowało po ulicach w futrach, klejnotach”

      Przez wielki kryzys głodowali tak i Niemcy, jak i Żydzi. A bogatsze warstwy społeczne paradujące w futrach wywodziły się tak z Niemców, jak i z Żydów, czego oczywiście ludzie z ograniczonym intelektem i fobią nie dostrzegą. Ale nawet gdyby tylko Żydzi nie głodowali, to to jest powód mordowania milionów ludzi, razem z Żydami nie niemieckimi przecież? Co, tępaku, polscy Żydzi albo węgierscy po ulicach Berlina w futrach paradowali i to zdenerwowało Adolfa? Tylko skończony ch..j lub debil takich argumentów używa.

      „Do tego było żydostwo zorganizowane w fołksfrontach, Republika Bawarska i zagrożenie ze Wschodu w postaci armii Żyda Trockiego grożącego zaatakowaniem Europy Zachodniej.”

      Tak, imbecylu, bez wątpienia w latach trzydziestych Niemcom groziła armia Trockiego ze Wschodu, albo Republika Bawarska:)

      Robert, naprawdę mi ciebie żal.

     • obserwator

      15 marca 2018 at 15:57

      W czasie Republiki Weimarskiej, dokładniej w okresie Wielkiego Kryzysu była taka bieda, że matki sprzedawały swe dzieci do burdeli, które były zazwyczaj zarządzane przez żydow, aby zarobić na jedzenie.

 13. jovita

  14 marca 2018 at 04:47

  jak zawsze Pan Stanisław Michalkiewicz ma racje.
  Twierdzilam od początku ,ze ta cała hucpa to przepychanki miedzy zydami amerykanskimi a polskimi

 14. Radeon

  14 marca 2018 at 08:15

  Dlatego należy mieć bardzo głęboko w d… E jakaś śmieszną wrażliwość Żydów tylko mówić im prosto w oczy jaka jest prawda historyczna. Oni to dobrze wiedzą ale mówić TRZEBA!

 15. Hania

  14 marca 2018 at 08:55

  Narażę się panu Bodakowskiemu
  Wymienię ” imię Putin”
  Polecam ciekawą analizę:

  „Dla Putina: prawie że niewykonalne zadanie”

  Analizę polityczną dramatycznej zmiany militarnych możliwości USA i Rosji dokonał wybitny niezależny amerykański publicysta.

  http://drnowopolskiblog.neon24.pl/post/142839,dla-putina-prawie-ze-niewykonalne-zadanie

  PS Pan Tomek powinien powrócić na swoją platformę dyskusyjną czyli na Niezależną
  Tam odnajdzie pan swoich ziomków, bez trudu zrozumiecie się, połączy was wspólny język i miłość do polsko-języcznych syjonistów z PO-PIS
  Zaśmieca pan Prawego jak diabli:(

 16. Tomasz

  16 marca 2018 at 05:21

  Żydowi Tomkowi puściły nerwy bo poznał prawdę .Cywilizacja Żydowska charakteryzuje się podwójną moralnością .15 tyś Żydów Z UB P Z P R ,L W P Informacji Wojskowej oficerowie w 1968 wyjechali do Izraela Szwecji U S A DO Niemiec .Główną przyczyną marca 1968 r były walki frakcyjne w łonie P Z P R „CHAMÓW” z „Żydami”a oberwali od Z O M O I O R M O studenci którzy protestowali przeciwko zdjęciu przez władzę P R L „Dziadów” A Mickiewicza z teatrów .

 17. m

  16 marca 2018 at 15:25

  Polin jest wśród muzeów rekordzistą w przerabianiu państwowych pieniędzy – w tym roku ponad 8 milionów, ledwie jedno muzeum w kraju dostaje odrobinę więcej. I za te pieniądze zajmuje się głównie budowaniem i upowszechnianiem w kraju i na świecie narracji, że wszyscy Polacy to antysemici, z wyjątkiem tych, którzy głoszą, że wszyscy Polacy to antysemici (ogłoszenie przez prof. Bilewicza, że opętany nienawiścią do nas Jan Tomasz Gross jest „prawdziwym polskim patriotą” stanowiło godną całego jego wywodu wisienkę na polinowskim torcie). Na te oskarżenia rząd PiS reaguje obietnicami sypnięcia naszą, podatniczą kasą, na kolejne żydowskie muzea – powstania w getcie, chasydów…

  Jeśli mają one pójść pod zarząd tego samego środowiska, to po to, żeby uczyły one, że getto pacyfikowali Polacy i dziś, po latach, pisowski reżim wciąż poluje na niedobitków, a i historia ruchu chasydzkiego w ten czy inny sposób dokumentuje bezmiar polskich win i polskiej nienawiści. Naprawdę trudno nie zapytać, czy PiS naprawdę Polską rządzi, czy tylko udaje.

  Czytaj więcej na http://fakty.interia.pl/opinie/ziemkiewicz/news-i-ty-zostaniesz-antysemita,nId,2557815#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome

 18. m

  17 marca 2018 at 11:17

  Jesteśmy we własnym kraju obrażani, wyzywani od antysemitów i jeszcze za to szczodrze płacimy. Ewenement w skali światowej
  „Natomiast trudno, żeby Polacy nie czuli doskwierającego dyskomfortu i żeby nie narastało zbulwersowanie. Niewybredny paszkwilant jakim jest dr hab. Michał Bilewicz, który na podstawie wielce naciąganych dowodów prowadził debatę pt. „Epidemie mowy nienawiści. Jaki blisko Marca‘68 jesteśmy?”, nie dość, że jest opłacany przez Uniwersytet Warszawski jako pracownik uczelni, to jeszcze na swoje wypocinowe dociekania dostał od Narodowego Centrum Nauki grant wysokości 2 mln zł.”

  „Największym problemem jest obóz w Auschwitz. Finansujemy miejsce, które wykorzystywane jest do oskarżeń nas o współudział w Holocauście. To tu przyjeżdżają wycieczki z całego świata. Czy wielu z tych turystów zadaje sobie trud zrozumienia, że to niemieckie obozy zagłady? Słyszał, że to są „polskie obozy śmierci”, rzeczywiście to jest w Polsce, więc wszystko pasuje. A już czymś na co się nie można zgodzić, to jest tendencyjne pomijanie polskich ofiar tego obozu i „wychowawczy” aspekt wizyt młodzieży z Izraela, której jest wpajana nienawiść do Polaków jako sprawców cierpień ich przodków.”

  https://wpolityce.pl/polityka/386355-jestesmy-we-wlasnym-kraju-obrazani-wyzywani-od-antysemitow-i-jeszcze-za-to-szczodrze-placimy-ewenement-w-skali-swiatowej

 19. Celina

  17 marca 2018 at 12:51

  Żydzi podnieśli niesamowity wrzask ,rzekomo na skutek ustawy o IPN.W konsekwencji chodzi o chęć grabieży z Polski ok.300 miliardów zł.za rzekome mienie.Pewnie zapowiadane wielkie inwestycje Morawieckiego im to umożliwią.Skandalem jest to ,że Żydom wtórują różni zdrajcy,agenci.

 20. Darek

  17 marca 2018 at 12:52

  Żydów interesują tylko i wyłącznie pieniądze.

 21. Tomasz

  17 marca 2018 at 22:38

  Tomek czepie widzę od Johnny Danielsa sierżanta sił specjalnych Izraela żydowskiego lobbysty.

 22. m

  18 marca 2018 at 10:02

  Co się nosi wiosną 2018 roku w Warszawie? – Żydów na rękach.
  http://www.michalkiewicz.pl/tekst.php?tekst=4171

 23. m

  18 marca 2018 at 10:06

  Jakże daleko („O, drogi Panie Hrabio, jakże mi daleko…”) odeszliśmy od niezapomnianego Prymasa Stefana Wyszyńskiego, który Stefanowi Kisielewskiemu mówił, że Kościół powinien narodowi polskiemu „lizać rany”. Dzisiaj owszem, nie powiem – też liże, ale nie narodowi polskiemu, tylko Żydom i nie rany, ale coś zupełnie innego.
  http://www.michalkiewicz.pl/tekst.php?tekst=4171

 24. m

  18 marca 2018 at 10:12

  „…24 marca będzie świętem państwowym – Dniem Pamięci Polaków Ratujących Żydów. Tego dnia partia i rząd każdemu Polakowi przypomni, że poświęcanie się dla Żydów jest jego pierwszym i podstawowym obowiązkiem.”
  http://www.michalkiewicz.pl/tekst.php?tekst=4171

 25. m

  19 marca 2018 at 20:18

  W Radomsku odwołano uroczystości z udziałem Żydów. Powodem wystąpienie burmistrza izraelskiego miasta?

  Do Radomska przyjechała 200-osobowa delegacja władz i młodzieży z partnerskiego miasta w Izraelu – Kiryat Bialik. Podczas uroczystości burmistrz izraelskiego miasta miał wygłosić przemówienie. Wcześniej jednak jego treść pokazał prezydentowi Radomska. Ten z kolei, miał – według doniesień medialnych – nie zgodzić się na wygłoszenie go w takiej formie. W przemówieniu była mowa o „polskim udziale w Holokauście”.

  https://dorzeczy.pl/kraj/59317/W-Radomsku-odwolano-uroczystosci-z-udzialem-Zydow-Powodem-wystapienie-burmistrza-izraelskiego-miasta.html

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra